Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 107 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Για Γκαμπριέλα κατέβηκα,όπου σύμφωνα με το άλλο σαιτ θα ήταν στο Erotica,το οποίο εν τέλη ήταν κλειστό.Και είχα εναλλακτική την Εμμανουέλα,το όρθιο χιλιόμετρο.Ήταν στο δωμάτιο και όταν βγήκε,στο σαλόνι ήταν πολύ χλιαρή και μονολεκτική.Πέρασα με το απλό,η τσατσά ήθελε ψιλά και όταν είδε ότι είχα κάτι 10ρικα της έτρεχαν τα σάλια(και παραλίγο κυριολεκτικά)...Περνάω στο δωμάτιο,παραπάνω σκοτεινιά απ όσο θα πρέπε κανονικά και αναμονή σχεδόν στο 10λεπτο,όπου είχα αρνητικές σκέψεις.Ότι πρόκειται για γκόμενα που έχει πελατεία λόγω εμφάνισης και θα ναι καμιά φόλα και με διέψευσε.

Μπαίνει στο δωμάτιο με τα κλασσικά γεια σου μωρό μου,τι κάνεις,πως σε λένε.Τίποτα παραπάνω,πάντως η εμφάνισή της τα λέει όλα.Ανεβαίνει πάνω μου και αφού βλεπόμαστε καλύτερα,σκάει ένα χαμόγελο και με πειράζει το μαλλί.Λογικά θα της άρεσα επειδή είμαι μικρούλης(20αρης για την ακρίβεια).Η διάθεση της άλλαξε κατακόρυφα προς το θετικό και μου σέρβιρε της βυζάρες της,που περιποιήθηκα για αρκετή ώρα.Προκαταρκτικά άλλου επιπέδου.Ορμάει πάνω μου το θηρίο,χώνει γλώσσα στο αυτί και κατευθείαν κάγκελο.Μετά από λίγο βγάζει το μποξεράκι και τρίβει τις βυζάρες της πέρα δώθε στο εργαλείο.Εξαιρετική πίπα,χωρίς χέρι και τον κατάπινε για πλάκα.Αποκορύφωμα το καραμέλωμα διάρκειας στα @@@,όπου έβαλα δάχτυλο στη μουνάρα της και έδειχνε ότι γουστάρει και συνέχιζε πιο έντονα το καραμέλωμα.

Στο σεξ λίγα πράγματα.Τα προκαταρκτικά ήταν μεγαλύτερης διάρκειας,είτε επειδή ήταν εξαιρετικά είτε λόγω αποχής σχεδόν μισού μήνα.Ιεραποστολικά 1 λεπτό το πολύ,έδειχνε ότι γούσταρε με βογγητά και μου φέρε τα πόδια στους ώμους,όπου παραλίγο τελειώσω και τραβήχτηκα αμέσως.Ανέβηκε αυτή από πάνω και ήρθε γρήγορα το τέλος.

Εννοείται πάντως θα ξαναπροτιμηθεί σύντομα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Εμμανουέλα
teochatz
Σεβαστός
Εγγραφή:
24 Μαϊ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
44
Likes:
1.500
Πόντοι:
1.071
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Geokoro, alladalla, kostkast και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού