Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 30 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
H Λάουρα είναι κάτα δήλωση της απο Αλβανία, έχει μαύρα μαλλιά στο ύψος των ώμων της, λίγα πιασιματάκια αρμονικά κατανεμημένα,στήθος μικρό σφιχτό και πίσω στην ωμοπλάτη της φέρει τατού μία μεγάλη καρδιά.Ελληνικά μιλάει σπαστά.
Αποφάσισα εχθές που πέρασα από την περιοχή να την δοκιμάσω μιας και ανακοινώθηκε στο πρόγραμμα της ελεύθερο στοματικό.Εργαζόταν σε ντουέτο με την Νίκη κοπέλα που επίσης είχα δοκιμάσει προσφάτως.
Η κοπέλα μπήκε στο δωμάτιο χαμογελαστή σε αντίθεση με την Νίκη που όσες φορές την έχω δει είναι πάντα σκυθρωπή και μελαγχολική.Την αγκάλιασα και άρχισα να της χαιδεύω τα μαλλιά.'Αρχισα να την γλύφω στα βυζάκια και στο λαιμό.Φιλιά στο στόμα δεν δέχεται η συγκεκριμένη.Ξάπλωσε στην κλίνη ανάσκελα και για λίγο ακόμα συνέχισα να την γλύφω σε λαιμό.στήθη,κοιλιά,μηρούς.Όταν με είδε να κατεβαίνω προς το μουνάκι της με σταμάτησε λέγοντας μου ότι δεν κάνει.Απογοητεύτηκα,αλλά για να είμαι ειλικρινής στο πρόγραμμα που ανακοινώθηκε στο σαλόνι δεν αναφέρθηκε το 69.
Μου είπε να ξαπλώσω πήρε χαρτί και καθάρησε το πέος μου.Κατόπιν το πήρε στο στόμα της ακάπελα.Το τσιμπούκι της ήταν σχετικά καλής αίσθησης,αργό,βαθύ με κάποιες προσπάθειες για deepthroat.Ομολογώ ότι με ξάφνιασε μιας και περίμενα χειρότερο.Επιπροσθέτως το κράτησε και ικανοποιητικό χρόνο.Σε προτροπή μου για ορχεολειχία και 69 δεν δέχθηκε και συνέχισε το καλό τσιμπούκι της.
Κατόπιν φόρεσε την καπότα και της είπα να με καβαλήσει.Καβάλησε και άρχισε να ανεβοκατεβαίνει στο έμβολο.Της έκανα νεύμα να έρθει πιο κοντά μου.Το έπραξε χωρίς αντιρήσεις.Όπως την γαμούσα αυτή μου έδινε φιλάκια στο λαιμό και αναστέναζε στο αυτί μου.
Στην σταση του πισοκωλητού την πήρα για λίγο.Σαν θέα δεν έλεγε και πολλά πράγματα.Όταν της έτριψα την κωλοτρυπίδα με τον αντίχειρα δεν ήταν δεκτική και έτσι την άλλαξα σε ιεραποστολικό.
Στην στάση του ιεραποστολικού,τα πράγματα ήρθαν ξανά στην σειρά τους,καθώς η κοπέλα δεν έκλεβε σε διεισδύσεις.Όσο την πηδούσα αυτή κατόπιν προτροπής μου μου έδινε υγρά φιλάκια σε λαιμό και βογγούσε. Στο σημείο αυτό μου έκανε μία ευγενική υπενθύμιση για το τον χρόνο.
Έτσι και εγώ αφαίρεσα το προφυλακτικό και όσο αυτή ήταν ξαπλωμένη εγώ χάιδευα το μουνί της και έκανα παιχνίδι, ολοκληρώνοντας στην κοιλιακή της χώρα.Η κοπέλα πήρε χαρτί και σκουπίστηκε και μου έδωσε και εμένα να καθαριστώ.Κατόπιν αποχώρησε απο το δωμάτιο.
Συνοψίζοντας η εμπειρία μου με την Λάουρα χαρακτηρίζεται καλή προς μέτρια.Έχει κάποια θετικά σημεία που την κάνουν να ξεχωρίζει απο τον μέσο όρο των υπηρεσιών της περιοχής όπως το ελεύθερο στοματικό,το cob και την συμμετοχή αλλά έχει και τα αρνητικά όπως το ότι δεν κάνει 69, η υπενθύμιση ως προς τον χρόνο και ίσως και το ότι δεν ήταν τόσο πολύ θερμή.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Λάουρα
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, ZeroTolerance, Jim25jim και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού