Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 35 10
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση κοριτσιών
 
3.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
3.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
5.0
Χώρος
 
9.0
Μουσική
 
6.0
Ποιότητα ποτών
 
8.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0

Πηγα προχθες αποκλειστικα και μονο επειδη στο σπιτακια γινοταν χαμος, και δεν ειχε τιποτα της προκοπης. Στα του Fever τωρα

Ολες κι ολες δουλευαν 6-7 κοπελες. Δυστυχως πλεον η ποιοτητα απο πλευρας εμφανισης ειναι κωλομπαρου της κακιας ωρας. Κατι θειες με ασουλουπωτα κορμια, που τριγυρνανε και με τα εσωρουχα εκει μεσα λες και θα δελεασουν καποιον με αυτο που βλεπει. Καλυτερα να φορουσαν ρουχα κανονικα μηπως και αφηναν κατι στη φαντασια και ψαρωναν. Οι μοναδικες που βλεπονται ειναι μια μικρη βουλγαρα, η Ζωη, που ειναι απλα ΟΚ εμφανισιακα, και στο χορο που την ειχα δοκιμασει την τελευταια φορα που πηγα ειναι τελειως ξενερωτη και δεν αξιζει. Με βαση την κριτικη του προηγουμενου ειδα και την Ηλεκτρα. Οντως ωραιο κορμι, πολυ καλες αναλογιες, αλλα 20 χρονων δεν ειναι ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ, πρεπει να ειναι 28+, και το προσωπο της ειναι ψιλοχαλια και με λακουβες σα του Μπιγαλη στα μαγουλα. Οπως και να εχει επειδη τσαμπα πληρωσα εισοδο, πηρα αυτη ενα χορο, ο οποιος ηταν πολυ μικρης διαρκειας και κλασσικος χορος στριπτιτζαδικου χωρις πολλα πολλα. Βεβαια εκει τον πληρωνεις 10, και εδω 20.

Με αυτη την επισκεψη ο κυκλος του μαγαζιου αυτου εκλεισε οριστικα. Δε μπορεις να ζητας τα ιδια ποσα με το SOL που ειχε ρουμανακια πανεμορφα και περνουσες καλα. Αυτο ειναι πραγματικα παρακμη, κανενας μη-καμμενος δε θα πληρωσει αυτες τις γυναικες για το παραμικρο.

Κριμα

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 17, 2017
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
27 Μαϊ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
33
Likes:
1.611
Πόντοι:
496
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 azazel, numpas

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Απριλίου, 2017
Φίλε έκανες το λάθος να πας καθημερινή. Οι καλύτερες μέρες είναι τα Παρασκευοσαββατοκύριακα, γιατί δουλεύουν όλες και γίνεται χαμός για να επιλέξεις. Εγώ πήγα Κυριακή (ξημερώματα Δευτέρας) και ήταν ΟΛΕΣ εκεί μέσα - καμιά δεκαριά...

Όσο για τις θείες, δεν ξέρω σε ποιες αναφέρεσαι... αλλά έχει τύχει να παω καθημερινή και δούλευαν όντως άλλες "κοπέλες" - πιο μεγάλες - ενώ Παρασκευές & Σάββατα πετύχαινα πιο νέες...

Επίσης αν η Ηλέκτρα είναι 28 και βάλε (όπως λες), σκίζω τα πτυχία μου και τα πετάω στη θάλασσα. Αν είναι έτσι οι 28χρονες, τότε πως είναι οι 20χρονες; Κυκλοφορούν με ένα μπιμπερό στο χέρι; Γιατί αυτό της έλειπε... Όσον αφορά για λακκούβες στο πρόσωπο, δεν είδα τίποτα τέτοιο. Μήπως σου φάνηκε έτσι πάνω στην πίστα όταν χόρευε, επειδή έκανε σκιές πάνω της ο φωτισμός;

Τέλος, όπως έχω ξαναπεί σε άλλη κριτική...δεν έχουν όλοι τα ίδια γούστα. Αυτό που θα αρέσει σε μένα, δε θα αρέσει σε άλλους...και μία κοπέλα που δεν μου αρέσει, θα αρέσει σε κάποιον άλλον. Αυτό ισχύει για όλους. Δοκίμασε να πας κάνα Σάββατο και αν είναι τα ίδια, το πολύ-πολύ δεν ξαναπηγαίνεις. Και προφανώς το μαγαζί είναι παρακμή. Εδώ και χρόνια μάλιστα. Αυτό το ξέρουν όλοι. Αν θες πολυτέλειες, θα πας σε άλλο μαγαζί που είναι προς αεροδρόμιο, ή στο άλλο κάτω απ' το "Dogs". Οι πολυτέλειες όμως να ξέρεις ότι δε σου προσφέρουν τις "υπηρεσίες", που σου παρέχει το Fever στο πίσω μέρος του μαγαζιού...
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1