Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 6 10
Call-Girls 31049
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Ως νέος στο άθλημα και μιλφ/γκιλφ-ακιας αποφάσισα να σας παραθέσω την πρώτη μου εμπειρία με cg.
Τη Μαρία την είχα σταμπάρει από καιρό λόγω των sexy φωτογραφιών της και των καλών κριτικών από άλλους συναθλητές. Να ενημερώσω πως η συνάντηση έγινε πριν 2 μήνες.
Έτσι ένα μεσημέρι καθημερινής σήκωσα το τηλέφωνο όπου και την πέτυχα μετά από αρκετά χτυπήματα. Το ραντεβού κλείστηκε για 2 ώρες αργότερα, στο χώρο που διατηρεί κοντά στο σταθμό Αττικής (σημαντικό για εμάς που κυκλοφορούμε στο κέντρο με τα ΜΜΕ). Φτάνοντας στην είσοδο της πολυκατοικίας την κάλεσα για να μου ανοίξει και να μου υποδείξει τον όροφο.
Ανεβαίνοντας στο διαμέρισμα βρίσκω τη πόρτα ανοιχτή και με το που μπαίνω βλέπω τη Μαρία με ένα όμορφο μίνι φόρεμα, μαύρες γυναικείες κάλτσες και γόβες. Πέρα από το όμορφο ντύσιμο αυτό που με κέρδισε ήταν το χαμόγελο της και η καλοσύνη της στο να με καλωσορίσει. Ο πάγος έσπασε όταν της είπα κάποια κοπλιμέντα και ένιωσε πως γουστάρω για την όλη της εικόνα, αδιαφορώντας για την ηλικία της.
Μην τα πολυλογώ μπήκα στο πεντακάθαρο μπάνιο της για ντουζάκι αφού πρώτα μου έδωσε παντόφλες μίας χρήσης και πετσέτα μυρωτατη. Μπαίνω στο υπνοδωμάτιο όπου στη γωνία υπήρχε μια TV που έλεγε χαμηλόφωνα ο Σάκης Αρναουτογλου το καιρό και τη Μαρία ορθια να με περιμένει. Μου ζήτησε να της κατεβάσω το φερμουάρ και το φόρεμα έπεσε επιτόπου στο πάτωμα. Δεν θυμάμαι αν φορούσε εσώρουχα αλλά το αμέσως επόμενο πράγμα που θυμάμαι είναι το χυμώδες καμπυλωτό σώμα με τις θεϊκές βυζαρες. Ομολογώ πως για την ηλικία της η Μαρία έχει ένα καταπληκτικό σώμα ενώ τα μόνα σημάδια του χρόνου φαίνονται στο πρόσωπο.
Από πλευράς μου της ζήτησα να μην μου κάνει πιπα λόγω ότι δεν την απολαμβάνω (το ξέρω είμαι περίεργος). Βέβαια εκείνη για προκαταρκτικά που πρότεινε ισπανική βυζομαλικια που τρελαίνομαι!!! Ήταν καταπληκτική! Ξαπλώνουμε, φορεσιά προφυλακτικού και ο αγώνας συνεχίστηκε δοκιμάζοντας διάφορες στάσεις στο στενό νινί της όπου και ήρθε το τέλος πάνω στις βυζαρες της.
Ντουζάκι πρώτα εκείνη μετά εγώ, όπου μόλις ετοιμάστηκα μου προσέφερε γλυκά ζαχαροπλαστείου και μπουκαλάκι νερό ενώ μιλούσαμε για περί ανέμων και υδάτων.
Τέλος με αποχαιρέτησε με ένα φιλί στο μάγουλο και το ωραίο της χαμόγελο.

Εν κατακλείδι η "κοπέλα" ήταν διαχυτική ενώ έδειχνε τη καλή της διάθεση να σε ευχαριστήσει , τιμώντας έτσι τα λεφτά της. Σίγουρα θα την ξανασυναντήσω όχι άμεσα πάντως γιατί ο κόσμος των cg είναι μεγάλος και θέλει αρκετή εξερεύνηση.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
50€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
christos_021187
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
30 Δεκ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
1.295
Πόντοι:
486
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Bonecrusher, tonos17, Τενόρος και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Απριλίου, 2017
Φιλε μου στελνεις τηλ.
18 Απριλίου, 2017
Από ότι κατάλαβα ούτε πίπα δε σου πήρε. Αρα, φιλί γιόκ, πίπα γιόκ, κωλος γιόκ, CIM/CIF γιόκ, αλλα φχαριστηθηκες κιόλας Χμμμ;
18 Απριλίου, 2017
Τηλέφωνό της παίζει?
08 Οκτωβρίου, 2017
Πολύ καλή η κριτική και περιγραφή σου christos! Αξίζει λοιπόν σε αυτούς που τους αρέσουν οι Μιλφ?
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 171204
19 Οκτωβρίου, 2017
ποιο είναι το τηλεφωνο της φίλε;
19 Οκτωβρίου, 2017
έχουμε τηλέφωνο;
18 Δεκεμβρίου, 2017
Καλησπερα. Τηλεφωνο εχουμε;; καινουργιος στη σελιδα
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7