Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 73 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Πηγα πρωι πρωι και η ΑΝΝΑ ηταν εκει.
Τα σεντονια φρεσκα και μυρωδατα. Ημουν ο πρωτος. Το δωματιο λιγο κρυο
Αυτη τη φορα ηταν ντυμενη σεξυ (εσωρουχα μαυρα με περλες).
Το μαλι χτενισμενο καρε που της παει πολυ.
Της ζητησα να μη βαλει κρεμα γιατι ηθελα να γλυψω το νινι της (οπως και τη τελευταια φορα)
Παραθετω αναλυτικη βαθμολογια εμφανισης για υπενθυμιση.

Προσωπο 9 - αθωα εκφραση, δεν την κανεις του επαγγελματος. Η για μαθητρια ή για νηπιαγωγο. Το 8 εγινε 9 λογω του καρε των μαλλιων.
Λαιμος 10 - ασπρος κυκνος
Στηθος 8 - στητο, σφικτο και απαλο, φυσικο, ρωγες οχι εντονες.
Στόμα 9 - ωραια χειλη, τρυφερα επιφανειακα βελουδινα φιλακια
Κωλος 10 - κωλαρακι καλοσχηματισμενο για πισωκολλητό
Μπουτια 10 - πολυ καλιγραμμα και σφικτα, λεπτα αλλα οχι κοκκαλιαρικα, δεν σχηματιζουν αντιαισθητικη λαβιδα
Γαμπες 10 - το ιδιο
Επιδερμιδα 10 - απαλη και βελουδινη
Συνολο σωματος (χωρις προσωπο)9 μοντελέ

Ηλθε γρηγορα στο δωματιο. Μπαλαμουτιαστηκαμε ορθιοι (ακομα αμηχανη στο μπαλαμουτι), απαλα φιλακια στα χειλη και καυλωσα.
Ειχα φερει μελι μαζι μου. Εβαλα στο μουνι της και αρχισα να γλυφω κλειτοριδα και βαθια εναλλαξ. Σταματουσα λιγο για να δαγκωνω μαλακα τα μπουτακια της.
Σε λιγο αρχισε να τη βρισκει. Αναστεναζε και εσπρωχνε το νινι της στο στομα μου.
Οταν πιαστηκε ο σβερκος μου αλλαξαμε σταση. Αρχισε με πιπα αφου με καθαρισε προσεκτικα
Πιπα πολυ καλυτερη απο την προηγουμενη φορα. Τριτη και καλυτερη. Περιστροφικα στο πεοκεφαλο με τη γλωσσα και μετα βυθισμα. Μπορει και καλυτερα αν σφιξει με τα χειλια λιγο παραπανω (και ελαχιστο δοντι δεν πειραζει).
Στο μεταξυ την κλειριδοτοεγλυφα αφου ξαναεβαλα μελι. Στην αρχη ειχαμε κανονικη σταση 69 μετα ομως ξαπλωσε εντελως πανω μου προφανως για να μου τον περνει πιο βαθεια στο στομα και για να εχω καλυτερη προσβαση στο μουνακι της. Ο κωλος της ηταν μεσα στη μουρη μου και μυριζε ωραια. Που και που αφηνα το μουνακι της και δαγκωνα απαλα τα κωλομερακια της. Καθησαμε ατελειωτη ωρα οπως την προηγουμενη φορα. Οταν εχυσε στο 69 ανεβηκε πανω μου σε cow girl. To νινι της ηταν ακομα μελομενο και δεν χρειαστηκε να βαλει κρεμα.
Καναμε cow girl, ιεραποστολικο στο οποιο πριν μπω μεσα ετριψα το κατω κεφαλι στη κλειτοριδα της που αρχιζε παλι να τι βρισκει.
Αυτη τη φορα επεμενα και πηρα και γλωσσοφιλο.
Τελειωσα κλασσικα σφυροκοποντας το πανεμορφο κωλαρακι της.
Η Αννα ειναι μια σιγουρη επιλογη που τιμαει το 20αρικο με το παραπανω.
Συνδιαζει εμφανιση με υπηρεσιες επιπεδου στουντιο.
Ο χωρος αξιοπρεπεστατος για ρδελο
Η τσα2 διακριτικοτατη

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 04, 2017
Όνομα κοπέλας
Αννα
mkavlos
Ανώτατος
Εγγραφή:
1 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
266
Likes:
3.391
Πόντοι:
10.450
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, professorx, ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Απριλίου, 2017
Ακάποτα της τον φέρμαρες? Χμμμ;
18 Απριλίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Οχι ρε συναγωνιστη
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2