Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 123 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε ξημερώματα Σαββάτου προς Κυριακή στις 02.45 , βόλτα σε όσα σπιτάκια άνοιξαν στην Φυλής και πέριξ αυτής , κατέβηκα τα σκαλάκια πρώτα μπήκα στον αριστερό οίκο όπου δούλευε η Χριστίνα (ενδιαφέρουσα φάνηκε) με φουλ πρόγραμμα και ύστερα εδώ στο δεξί οίκο , ο τσατσος με ενημέρωσε ότι δουλεύει η Μιλένα μελαχρινή νταρντάνα εκφυλόφατσα με 2άρι βυζί ,πρόγραμμα πρωκτικό και αν θέλω και ελεύθερο στοματικό, πάρα πολλές φορές την έχω δει στις βόλτες μου αλλά όλο την προσπερνούσα και έλεγα θα την δοκιμάσω την επόμενη φορά , έφτασε λοιπόν το πλήρωμα του χρόνου και η επόμενη φορά ήταν σήμερα…

Πλήρωσα και πέρασα στο δωμάτιο φρεσκαρίστηκα και την περίμενα , δεν είχα τελειώσει ακόμη όταν η Μιλένα ήρθε στο δωμάτιο , πιάσαμε συζήτηση , είπε ότι είναι 23 ετών(δείχνει μεγαλύτερη για να πω την αλήθεια) ελληνοιταλιδα ,με πατέρα Ιταλό και μητέρα Ελληνίδα , την οποία όταν την “έχασε ”αποφάσισε να γυρίσει στην Ελλάδα.

Την πλησίασα της έβγαλα το κάτω εσώρουχα (πάνω δεν φορούσε) χούφτωνα την κωλάρα της και φιλούσα τα βυζιά της , ανταλλάξαμε και αρκετά φιλιά αλλά χωρίς γλώσσα , την έστησα στα τέσσερα στην άκρη του κρεβατιού έσκυψα από πίσω της και άρχισα να γλύφω και τις δυο τρυπούλες της , αυτή κοιτούσε από τον καθρέπτη μπροστά της , έκανε παιχνίδια με την γλώσσα της και έβγαζε αναστεναγμούς , την έγλυψα αρκετά μέχρι που μου είπε να ξαπλώσω να μου πάρει πίπα να δω πόσο καλή είναι…και ήταν, αφού με ρώτησε αν θέλω προφυλακτικό έσκυψε και πηρε τον πούτσο μου στο στόμα της , πίπα βαθιά και αρκετά υγρή με κάνα δυο φτυσίματα αυξομειώσεις ρυθμού και βάθος γλειψίματος , αν και πρίν από λίγη ώρα είχα χύσει σε άλλο σπιτάκι με έκανε πραγματικά τούρμπο την άφησα αρκετά να με γλύψει μέχρι να την σταματήσω , την γύρισα ανάσκελα και για να κερδίσω λίγο χρόνο έγλυψα ξανά την μουνάρα της ενώ ταυτόχρονα έχωνα δάχτυλα στην φιλόξενη κωλοτρυπίδα της , μούγγριζε και αναστέναζε όπου μου λέει σε κάποια στιγμή ,καλά τα δάχτυλα στον κώλο μου αλλά προτιμώ πούτσο … έπιασε τον πούτσο μου και άρχισε να τον τρίβει στα μουνόχειλα της και ύστερα μου φόρεσε το προφυλακτικό , γύρισε στήθηκε στα τέσσερα , έβαλε ελάχιστο τζελ στην κωλοτρυπίδα της , έπιασε τον πούτσο μου με το χέρι της και αργά αργά τον έβαλε στον κώλο της , στην αρχή την πήρα αργά αλλά η ίδια με προέτρεψε να ανεβάσω ταχύτητες , την γαμούσα όλο πιο δυνατά και αυτή ψιθύριζε ότι της αρέσει …δεν αλλάξαμε στάση ούτε την πήρα από μουνί 8-9 λεπτά άγριο ξεκώλιασμα μόνο….μέχρι που έχυσα .

Σηκώθηκε πλύθηκε φόρεσε το στρίνγκ της ανέβηκε στα τακούνια της και αφού με χαιρέτησε με τρία φιλιά σε μάγουλα και χείλη με ευχαρίστησε με καληνύχτισε και έφυγε. Στο δωμάτιο κάθισα λίγο λιγότερο από 20λέπτο χωρίς ενοχλήσεις από τον σπαστικό τσάτσο(από Φυλής 69α 69β κλπ)αλλά ούτε βιασύνες από την ίδια , φοβερή πίπα πολύ καλή συμμετοχή και άνετο κωλογαμίσι , μπήκε στην λίστα με τα στανταράκια μου.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 16, 2017
Όνομα κοπέλας
Μιλένα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
188.599
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, Οξαποδω και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού