Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 115 10
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Round 2.Μπαινω στο σαλονι βγαινει η τσατσα με ρωταει αν ξερω τη κοπελα λεω ΑΚΥΡΟΟ! Μου λεει τι εννοεις, της λεω οχι.Ολοι οι διαλογοι με χαμογελα. Βγαινει και η κοπελα χαμογελαστη χαιρετιωμαστε, ωραιο μιλφακι πολυ ωραιο. Ρωταω προγραμματα επειδη ειχε παραλειψει να τα πει.Τα παντα ολα εκτως κωλου και μπαινω στο δωματιο αραζω γιατι ηδη ειχε αλλο ενα δωματιο.Μπαινει ευδιαθετη και βγαζει το κορμακι της και βλεπω 2 ωραια βυζια σχετικα πεσμενα.Αρχιζω και τη πιπιλαω, φανηκε να της αρεσει.Παραλληλα αρχισα να τη χαιδευω και πιο χαμηλα που ηταν και σ αυτην ελεφρως αξυριστο. Ξαπλωνω και μου κανει μια ακα πιπα,τη γυρναω 69 και τη ρουφαγα, καθαρη.Αρχισε να βαζει μια μια τις μπαλες στο στομα, ηταν υπεροχο.Ιεραποστολικα αφου της εριξα αλλη μια γλυψια στο μουνι. Αρχισα αγρια κατευθιαν εβγαζε καυλωτικους ηχους, της αρεσε το ενιωθα και στο μουνακι της. Την εβαλα μετα στα τεσσερα ενω την κρατουσα απ τα καπουλια , αρχισε να μου χαιδευει τ αρχηδια.Μου αρεσε πολυ...που αρμεγε τ αρχηδια μου...και τη γαμαγα αργα αργα, ωραιο μασαζ... με το που σταματησε το μασαζ, αρχισα να τη γαμαω σαν να μην υπαρχει αυριο και αδειασα.. Πολυ καυλα.
Υπηρεσιες 10/10
Κοπελα 7/10
θα την ξανα εβλεπα αν ηθελα καυλωτικο μιλφακι που να μη ρισκαρω λεφτα και να το απολαυσω. Σαν γκομενα μου ηταν σ ολη τη διαρκεια αξιζε.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Άντζελα
Oustreeee
Μέλος
Εγγραφή:
7 Ιαν 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
55
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 professorx

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού