Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 64 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Δεν έχω γράψει ποτέ κριτική και αυτό για έναν και μοναδικό λόγο.
Γιατί ΠΟΤΕ ΜΑ ΠΟΤΕ δεν είχα πάει να χαρώ της υπηρεσίες κάποιου κοριτσιού. Αν και 28 δεν είχα ως τώρα την ανάγκη, αλλά τώρα την είχα και χρειάστηκε να πάω. ΝτροπήΝτροπήΝτροπήΝτροπήΝτροπή

Από άγχος και μόνο ξεκίνησα να συγκρίνω κριτικές και φωτογραφίες, τόσο από τα bourdela.com όσο και από το γνωστό site που έχει μαζωμένα τα studio εδώ στη σαλόνικα. Ευτυχώς είχα καλό καθοδηγητή-συναγωνιστή σας να μου δείχνει το δρόμο για να επιλέξω τι θα μου άρεσε καλύτερα.Κουλ

Έτσι για πολύ καιρό συνέκρινα τα κορίτσια, διάβαζα κριτικές κτλπ κτλπ και ομολογώ ότι είχα καταλήξει σε άλλη κοπέλα από άλλο σπίτι ως επικρατέστερη, με την Γκαμπριέλα να έρχεται δεύτερη σε επιλογή. Και μάλλον έκανα λάθος (αν και δε δοκίμασα τη πρώτη επιλογή οπότε κρατώ επιφυλάξεις).

Έχοντας απίστευτες καύλες αποφάσισα να πάω στη Γκαμπριέλα μιας και η πρώτη επιλογή μου δεν εργαζόταν σήμερα. Δεν άντεχα θα έσκαγα από την έλλειψη σεξ. Δεν είπα σε κανέναν φίλο ότι θα πάω γιατί θα έτρωγα καζούρα σαν 17χρονο και πήρα το αμάξι και κατέβηκα. Μερικά λεπτά στο αμάξι αυτοσυγκέντρωση και βουρ χτύπημα στο κουδούνι.
Εντός της οικίας υπήρχε ακόμη ένας συνάδελφος, κι ένας ήδη δεχόταν τις υπηρεσίες της Γκαμπριέλας. Με ενημέρωσε η κυρία για τις υπηρεσίες και τις τιμές.
Η αλήθεια ήταν ότι ήμουν αποφασισμένος να πάω οπότε και να άκουγα κάτι που δε μου άρεσε δεν θα έφευγα.

Τότε βγαίνει η οπτασία...
Μια γυναικάρα απίστευτη με βυζάρες και υπέροχο κορμί, ένα γλυκό προσωπάκιΠροσκύνημαΠροσκύνημα. Μας καλησπέρισε και απλά δε μίλησα γιατί είχα μείνει άφωνος (ίσως βέβαια και να υπερέβαλα κάπως στις αντιδράσεις μου, να με συμπαθάτε είχα καιρό να αδειάσω τις παπαροσακούλες).
Πέρασε ο συνάδελφος μέσα. Εγώ έμενα εκεί καθηλωμένος στο καναπέ. Δεν ήξερα αν έπρεπε να πάρω θέση σε δωμάτιο ή τι σκατά να κάνω. Βλέπω τον άλλο συνάδελφο που απολάμβανε τη γυναικάρα όταν μπήκα να βγαίνει και να κάνει το σύμβολο της νίκης...

"Ω μαλάκα μου", σκέφτηκα, "θα φάμε καλά..."
Με τα λίγα με τα πολλά ρωτάω αν είναι να πάω μέσα να "προετοιμαστώ" γιατί από το άγχος κόντεψα να κλατάρω.

Μετά από μια αιωνιότητα λόγω άγχους ακούω τα τακούνια να πλησιάζουν ανοίγει η πόρτα και τη βλέπω μέσα.
Με χαιρετάει λέγοντας "γεια σουυυυ" χαριτωμένα, έρχεται και μου απλώνει το χέρι. Μένω πάλι να κοιτάζω σαν χαϊβάνι. Καταλαβαίνω ότι το δίνει για χειραψία... Λέμε μερικά χαριτωμένα και πάμε στα του αγώνα..

Ανέβηκε πάνω μου, μου σέρβιρε τις πανέμορφες βυζάρες και τις υπέροχες ρώγες τις... Έπαιξα όσο ήθελα με αυτές. Δεν με σταμάτησε. Κατέβηκε να μου βγάλει το μποξεράκι (ναι ο μαλάκας ακόμη το φορούσα) έβαλε το προφυλακτικό στα δόντια και μου το πέρασε με το στόμα.
Παθαίνω ένα μικρό εγκεφαλικό εκεί. Και αρχίζει να μου κάνει ένα βαθύ τσιμπούκι ασταμάτητο. Εκεί πραγματικά πήρα μπροστά και με έπιασε τρέλα... Ήθελα απλά να τη ξεσκίσω αλλά και να τερματίσω στο στόμα της. Μετά θυμήθηκα ότι πλήρωσα κι ότι δεν είμαι με γκόμενα να έχω και δεύτερο γύρο. Τη σταμάτησα και της είπα να ανέβει πάνω μου.

Εκεί παιδιά απλά η γυναίκα έβγαλε όλο της το ταλέντο...
Κυριολεκτικά με ίππευσε, προφανώς βογκώντας κτλπ (εντάξει ξέρω ότι είναι πιο πολύ ρόλος αλλά το πήγαινε πολύ καλά), και μετά από 10 λεπτά δεν άντεξα και κατέθεσα τη ψυχή μου.
Ναι είναι high score χρόνου. Σίγουρα βοήθησε η αγαμία αλλά η γυναίκα δε σταματούσε. Ήταν απίστευτη... Όπλο.

Τεσπα επί της ουσίας είναι ότι θα ξαναπάω. Με καλύτερο πρόγραμμα να τη χαρώ περισσότερο. Πρέπει, το αξίζει.

Αυτά από μένα, για πρώτη κριτική προσπάθησα να είμαι όσο πιο αναλυτικός γινόταν.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Γκαμπριέλα
Υπηρεσίες
Solamnus
Μέλος
Εγγραφή:
6 Οκτ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
9
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 nikos neapolitis29, ΑΝΤΩΝΗΣΑΝΤΩΝ19, Gingos

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού