Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 10 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Συνάντηση στο χώρο της κοπέλας, δωμάτιο αρκετά τακτοποιημένο, τουαλέτα μικρή, ντουζιέρα ακόμα μικρότερη μια σταλιά δηλαδή. Αρνητικό μέχρι να μπείς στο δωμάτιο οι περίεργοι, -που πάτε κύριε, η ρεσεψιόν, -σε πιο δωμάτιο πάς εσύ, η καθαρίστρια, αϊ γαμήσου δηλαδή αναφορά θα δώσω σε όλους, όχι οτι με ενοχλεί αλλά σε κάποιους όλο αυτό μπορεί να προκαλέσει άγχος.


Ανοίγοντας την πόρτα, πρώτη ευχάριστη έκπληξη η κοπέλα είναι η κοπέλα των φωτογραφιών χωρίς όμως την λάμψη τους. Πρόσωπο με πολύ έντονο μέικ απ, προφανώς για να κρύβει τα σημάδια ακμής και μια κάπως ενοχλητική γραμμή τριχοφυίας στο αριστερό μάγουλο. Σώμα καλλίγραμο με βυζιά τορπίλες που μου φάνηκαν πολύ καλά για να είναι φυσικά, όσο και να τα έψαξα όμως δεν βρήκα σημάδια παρέμβασης. Μουνί πεντακάθαρο, χάμπουργκερ στιλ, συμμαζεμένο αν και θα το προτιμούσα κάπως πιο κλειστό να συμβαδίζει με την ηλικία της 18 χρονών, λέμε τώρα. Δεύτερη ευχάριστη έκπληξη, τα αγγλικά της βρίσκονται σε αρκετά ικανοποιητικό επίπεδο, μπορείς να συνεννοηθείς και να πείς δυο κουβέντες παραπάνω.


Με υποδέχτηκε με κέφι, χαμόγελο και ένα ζουμερό γλωσσόφιλο, έσπασε ο πάγος απο το ξεκίνημα. Πετσέτα, μπανάκι και πίσω στον αγώνα. Δώστου φιλιά, δώστου γλωσσόφιλα έντονα βαθιά παθιασμένα, να μου ρουφάει τα χείλη, να μου ρουφάει τη γλώσσα Ναι!. Επέμενε πολύ ώρα δεν με άφηνε, εγώ όμως ήθελα να της ρουφήξω το μουνί και τους εύγευστους βύζους της. Στάση στο μουνί με ρουφογλείψιμο δυνατό, αρμύρα πλημμύρισε τους γευστικούς μου κάλυκες και τα δάχτυλα χωμένα στον κόλπο της μιας και αφήνει δαχτυλοσκοπήσεις. Μόνο που κάποιες φορές πόναγε όταν την ακούμπαγα στα μουνόχειλα εξωτερικά, επειδή όπως μου είπε την ξεμούνιασε ένας ψωλαράς και για αυτό ακύρωσε κάποια απο τα ραντεβού της την προηγούμενη μέρα. Πίπα οκ και μικρή ενασχόληση με τα μπαλάκια μετά απο υπόδειξη μου. Πρώτο τελείωμα, στα γόνατα η καυλίτσα με τη γλώσσα έξω τα μισά να φεύγουν στο στόμα και τα άλλα μισά στη μούρη και να μου τον ξαναρουφάει αφού είχα τελειώσει. Μπανάκι ο ο καθένας ξεχωριστά και η κοπέλα να προσέχει πολύ την υγιεινή της, με listerine και ειδικά σαμπούαν για την ευαίσθητη περιοχή.


Δεύτερος γύρος, πολλές οι στάσεις αλλά και με την πιπίνα σε κάθε στάση να ψάχνει το στόμα μου για γλωσσόφιλα. Πώς τα κατάφερνε η ρουφιάνα και σε όλες τις στάσεις να μου δίνει γλωσσόφιλα, με κούρασε και λίγο όλο αυτό να πώ την αλήθεια. Όσο για τις αντοχές της ενώ είναι ο ορισμός του gfe δείχνει να αντέχει και στις υψηλές στροφές. Χαρακτηριστικό παράδειγμα στο ιερσαποστολικό, το δεξί της πόδι σηκωμένο(μόνο το ένα επιτρέπει κάθε φορά), με το χέρι μου να της πιάνω τον αριστερό ώμο και να την τραβάω προς την μεριά μου, μπαίνοντας όσο πιο δυνατά μπορούσα μέσα της. Βόγκαγε απο την καύλα το μωρό, θα μας ακόυγανε και οι δίπλα, είχα καυλώσει και εγώ με το όλο σκηνικό. Δεύτερο τελείωμα στην κοιλίτσα της και λίγο πιο κάτω, έσταζαν τα χύσια προς το μουνί της, το κάλυψε με τα δάχτυλα της για να μην μείνει έγκυος όπως μου είπε Money Mouth. Λίγη κουβέντα στο τέλος χωρίς βιασύνες και 10 λεπτά περίπου παραπάνω, fully booked με πληροφόρησε με πολύ νεολαία( να 'ναι καλά οι ελλεηνίδες για αυτό) και έναν μόνο old man όπως χαρακτηριστικά μου ανέφερε.


Κλείνοντας, εμένα μου φάνηκε και της το είπα κιόλας, και μεγαλύτερη γυρώ στα 23 την έκανα, μου ανταπάντησε λόγο μεικ απ που βάζει, και πιο έμπειρη σε σχέση με την ηλικία της. Αλήθεια ή ψέμματα δεν με πείραξε καθόλου, αφού έτσι κι αλλιώς πέρασα καλά.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
160€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
high voltage
Σπουδαίος
Εγγραφή:
7 Δεκ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
33
Likes:
2.908
Πόντοι:
2.591
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 panos877, central.6, mixalis mixoy και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Απριλίου, 2017
+1 Ναι!
17 Απριλίου, 2017
Αν η φωτο ειναι ακριβέστατες η κοπελλα ειναι για 9ρι και στο πρόσωπο.



18 Απριλίου, 2017
μπραβο για την καλη κριτικη, συντομα θα κανω τεστ
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3