Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 444 10
Μασατζίδικα 651774
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Λοιπόν συστάσεις πολλές για την Τζέσικα δε χρειάζονται...Κοπέλα απ΄τις τοπ των μασάζ και άριστη στις υπηρεσίες της...Παρόλο που την έχω επιλέξει αρκετές φορές είπα να την επισκεφτώ ξανά χωρίς να γνωρίζω ότι μετακόμισε στον 3ο όροφο της πολυκατοικίας που στεγάζεται το ίδρυμα...

Άφιξη λοιπόν την προηγούμενη Κυριακή στο ίδρυμα μετά από τηλεφωνική επικοινωνία.Με υποδέχτηκε η υπηρεσία και μου παρουσίασε τις κοπέλες...Όμως δεν εμφανίστηκε η Τζέσικα και υπέθεσα πως θα είναι στο δωμάτιο...Σε ερώτησή μου λοιπόν η υπηρεσία με ενημέρωσε πως τη συγκεκριμένη ημέρα ήταν η δεύτερη ημέρα λειτουργίας του καινούργιου "αδερφού" ιδρύματος στον 3ο όροφο της πολυκατοικίας...Εκεί λοιπόν βρίσκεται η Τζέσικα καθώς "κάνει" τα εγκαίνια....!

Αμέσως κατέβηκα εκεί και με υποδέχτηκε η άλλη υπηρεσία όπου και φώναξε τη Τζέσικα στο σαλόνι...Όμορφο κλίμα,σαμπάνιες παντού,γλυκά,ξηροί καρποί και γενικά μία όμορφη ατμόσφαιρα εγκαινίων...
Επιλογή της Τζέσικα για μία ώρα πρόγραμμα και κατεύθυνση προς το δωμάτιο αφού με ξενάγησε σε όλο το μαγαζί...!Πραγματικά ωραίος χώρος με όλα τα κομφορτ!Δωμάτια lux για τους πιο απαιτητικούς πελάτες του είδους!Προγράμματα τα γνωστά!!!
Αφού ήπιαμε ένα ποτήρι σαμπάνια με τη Τζέσικα έκανα ένα ντουζάκι για να φρεσκαριστώ!
Προκαταρκτικά πολλά με φιλιά,γλωσσόφιλα και ένταση!Μασάζ χαλαρωτικό,δυνατό και όταν πρέπει αισθησιακό χωρίς να αφήνει κανένα σημείο του σώματος παραπονεμένο!Σεξ με αληθοφανείς αναστεναγμους και άψογη συμμετοχή της Τζέσικα!Τρεις στάσεις ήταν αρκετές για τη κορύφωση...!Μετά φρεσκάρισμα,μπανάκι και συνέχεια σε δεύτερο γύρο!
Μόλις τελειώσαμε μιλήσαμε για λίγο και αφού μαζευτήκαμε ήπιαμε ακόμη ένα ποτηράκι παρέα και με συνόδεψε μέχρι την εξώπορτα ανανεώνοντας το ραντεβού μας για το μέλλον!

Αυτά για την πρόσφατη εμπειρία μου με τη Τζέσικα,τώρα εσείς μπορεί να έχετε διαφορετική άποψη!
Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 04, 2017
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα με προφυλακτικό
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Τζέσικα
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
734
Likes:
51.711
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, John.Greek, Nick1000 και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού