Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 229 10
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Η Σονια ειναι μια νεαρη Ρουμανα κορασιδα ψηλη με πολυ ομορφο κορμι, εχει στητο κωλαρι 1,5αρι στητο βυζι με ωραιες ρωγες
ομορφο προσωπο με μακρια μαυρα μαλλια.
Μικρη αναμονη και εισοδος της Σονιας στο δωματιο, οπως ειναι στο σαλονι γεματη χαμογελο και ναζι ετσι ειναι και στο
δωματιο.Ξαπλωσε διπλα μου και ρωτησε αν ηθελα πιπα χωρις καποτα, -εννοειτε !! της ειπα, -αλοιμονο και δεν ηθελα να μπει
ο πουτσος μου γυμνος μεσα στο απαλο στοματακι σου, συμπληρωσα με τη Σονια να χαμογελαει και να μου καταβροχθιζει τον πουτσο.
Την εβαλα σε σταση 69 και αρχισα και εγω να χωνω βαθια τη γλωσσα μου μεσα στο μουνακι της και να πιπιλαω τα μουνοχειλα της.
Ειναι πολυ καθαρη κορασιδα, η πιπα της πολυ καλη αργη και βαθια, γλειφει ολο τον κορμο και ασχολειται και αρκετα με πιπιλισμα
του πουτσοκεφαλου.Απο μπαλες δεν περασε και δεν το ζητησα κιολας Κεφάλι σε τοίχο! ης ζητησα να μου τον φτυσει και λιγο οπως και εκανε
ανεβαζοντας τις εγκεφαλικες καυλες μου ακομα περισσοτερο αφου εβλεπα τα σαλακια της νεαρης μοντελας πιπινας να τρεχουν στον
πουτσο μου και αυτη να τα ξαναρουφαει, της ζητησα αν θα ηθελε να μην την γαμησω αλλα να την χυσω στο στομα αλλα αρνηθηκε ευγενικα.
Καλης διαρκειας η πιπα σταματησε οταν της το ζητησα εγω.
Στησιμο στα τεσσερα και σφυροκοπημα στα κωλομερια της μελαχροινης καυλας που τον επαιρνε ολο μεσα χωρις μα και μου, το στησιμο της
επισης πολυ καλο,εριξε και μερικα αληθοφανη βογγητα οταν ο πουτσος εφτανε τερμα μεσα και ακουμπαγε σαλπιγγες.Γυρισμα σε κανονικη σταση
οπου η Σονια ανοιγε διαπλατα τα ποδια της για να τον φαει οσο πιο βαθια μπορουσε, ακολουθησαν αγκαλιασματα γλειψιματα στο λαιμο
απο κοινου, χουφτωμα τις σφριγηλες μπουταρες της και χυσιμο στο μουνι της.

Συμπερασματικα η Σονια ειναι μια πολυ εμφανισημη κορασιδα με πολυ καλες επιδοσεις αλλα και με διαθεση μεσα στο δωματιο.
Εχει εμφανιση και αποδοση 50ρικου σε τιμη 20ρικου. Θα ξανατιμηθει σιγουρα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Σόνια
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
489
Likes:
58.928
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 sweeper, LanciaRallye037, mad_max και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού