Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 290 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η Βίκη είναι καινούρια κοπέλα στο μαγαζί και είναι απο Ουκρανία.Είναι ψηλή,γεματούλα,με μαύρα μαλλιά στο ύψος των ώμων της,αρκετά γεροδεμένη.Παρόλο που στα γούστα μου προτιμώ γενικά πιο αδύνατες κοπέλες,αποφάσισα να δοκιμάσω την συγκεκριμένη κοπέλα μιας και απο το μαγαζί αυτό έχω φύγει τις περισσότερες φορές ευχαριστημένος λόγω των υπηρεσίων των κοριτσιών.Και σε αυτή την περίπτωση πράγματι δεν έπεσα έξω μιας και η Βίκη ήταν τοπ.
Η κοπέλα εισήλθε στο δωμάτιο χαμογελαστή.Ασφαλώς και δεν γνωρίζει Ελληνικά μιας και είναι καινούρια άφιξη στην χώρα μας,αλλά καταλαβαίνει Αγγλικά.Στο ένα της μπούτι φέρει και ένα μεγάλο τατού λουλούδια. Αφαίρεσε το μαύρο διάφανο νεγκλιζέ που φορούσε.Τα στήθη της ήταν στρογγυλά,σφιχτά όχι πολύ μεγάλα.Όπως ήταν όρθια την πλησίασα και φιληθήκαμε.Στα φιλιά στο στόμα ιδίως με γλώσσα δεν είναι ιδιαίτερα δεκτική,μου τα έδωσε με μέτρο στην διάρκεια της συνουσίας.Συνέχισε να με γλύφει σε λαιμό και αυτιά.
Ξαπλώσαμε στο κρεββάτι και η κοπέλα με ρώτησε για 69.Της απάντησα αργότερα. Καθάρισε το πέος και τους όρχεις με μωρομάντηλο και άρχισε το τσιμπούκι.Από εκεί και πέρα ξεκινάει η μεγάλη απόλαυση μιας και η κοπέλα έγλυψε με μανία με την επιδέξια γλώσσα της ότι έβρισκε μπροστά της. 'Αρχισε να καταβροχθίζει το πέος στο στόμα της σε deepthroat με αποτέλεσμα να με σκληρύνει σε χρόνο dt. Τσιμπούκωνε βαθιά και με λαιμαργία με το ζεστό φιλόξενο στόμα της και εγώ της έβαζα δάχτυλο στην καυτή τριχωτή της μουνάρα. Κατέβηκε πιο κάτω στα αρχίδια και άρχισε να τα γλύφει πέρα δώθε με την καυτή της γλώσσα,έγλυψε και τους μηρούς εσωτερικά κατεβαίνοντας και πιο κάτω.Στο γλύψιμο έδωσε ρέστα πραγματικά.
Την γυρνάω σε 69,επιβραβεύοντας με.Της αρέσει το γλύψιμο απότι κατάλαβα.Άρχισα να γλύφω την ελαφρά τριχωτή της μουνάρα και η κοπέλα συνέχισε να καταβροχθίζει τον πούτσο μου με μανία.Κατόπιν προτροπής μου κατέβηκε και στις μπάλες.
Αφού χορτάσαμε γλείψιμο και οι δύο της είπα να περάσουμε και στο σεξ.Η κοπέλα φόρεσε την καπότα με μαεστρία και καβάλησε πάνω μου.Παρόλο που ήταν βαριά κατασκευή την κουμάνταρα μια χαρά και μου φάνηκε πούπουλο. Άρχισε να κουνιέται πάνω κάτω και να κουναει και την λεκάνη της πέρα δώθε.Ξέρει να γαμιέται και αυτό πράγματι ήταν αρκετά εμφανές. Άρχισα να γλύφω τις βυζάρες της,να την φιλάω στο στόμα ενώ την έφερα πιο κοντά μου για να με γλύφει στο λαιμό και να αναστενάζει στο αυτί μου.
Την στάση του πισοκωλητού την παρέκαμψα.Περάσαμε στην κανονική στάση όπου εκεί αρχικώς την γαμούσα σε στενη επαφή με την κοπέλα να βογγάει και αργότερα της ανέβασα τα πόδια στον αέρα και άρχισα να την καρφώνω λιγάκι πιο δυνατά.Παράλληλα έπαιζα και με την κλειτορείδα της.
Για το μεγάλο φινάλε ξάπλωσα και την έβαλα να με γλύφει.Απόλαυσα αρκετά την τεχνική της στο καραμέλωμα,στο πινέλο.Όταν ήμουν σχεδόν έτοιμος η κοπέλα άρχισε να γλύφει ασταμάτητα σε κορμό πέους και σε βάλανο και άρχισα να χύνω γλύφωντας τα σαν παγωτό.Τα περισσότερα κατέληξαν πάνω μου βέβαια.Κατόπιν πέρασε σε μία βαθιά πίπα για να με στραγγίξει μέχρι τέλους. Ήταν ένας πολύ δυνατός οργασμός. Στο τέλος η Βίκη πήρε μωρομάντηλο και άρχισε να με καθαρίζει, μόλις τελείωσε έδωσε και ένα φιλάκι στο μόριο μου επευφημόντας με για την αγωνιστικότητα μου.
Εν κατακλείδι η Βίκη είναι πολύ δυνατή στο γλύψιμο και συμμετέχει στο σεξ.Πιστεύω ενδείκνυται προς δοκιμή σε όσους προτιμούν γεματούλες με πολύ καλές υπηρεσίες γιατί είναι σίγουρα πάνω απο τον μέσο όρο. Θα την πρότεινα προς δοκιμή και σε όσους ψάχνουν πολύ καλές υπηρεσίες και μπορούν να συμβιβαστούν απουσία εναλλακτικής επιλογής.Πιστεύω ότι δεν θα το μετανιώσουν.Η Βίκη θα τους ικανοποιήσει και με το παραπάνω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Βίκη
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, ZeroTolerance, Jim25jim και 26 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Απριλίου, 2017
τι ωρες δουλευει την ερωτησες?Χμμμ;
P
Perikefaleas
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1