Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 197 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Βολτίτσα στα πέριξ για να περάσω στοχευμένα με το συγκεκριμένο πιπίνι. Την πρώτη φορά που την είχα δει η υπηρεσία μπέρδεψε το όνομα και μου τη σύστησε ως Μάγια. Ωραία κοπέλα με σφιχτό κανονικό κορμί, μεγαλούτσικα βυζάκια και προκλητικό κωλαράκι. Ξεχωρίζουν το προσωπάκι της που για τα δικά μου γούστα είναι πολύ όμορφο και τα γκριζοπράσινα μάτια της.

Μπλα μπλα στο δωμάτιο δεν είχαμε πολύ, καθώς πέρασε με τη μία στο ζουμί. Ξεκίνησε με φιλιά στο λαιμό και στο σώμα μου και είχε αρχίσει να με κάνει ήδη τούρμπο. Αφού συνεχίσαμε με λίγα προκαταρκτικά ακόμα ήρθε η ώρα του κλαρίνου. Αρκετά καλό, χωρίς χέρια και με αρκετή ένταση. Δεν είναι είναι μη μου άπτου, την πιάνεις από το κεφάλι και δίνεις ρυθμό. Στο ιεραποστολικό αφηνίασα καθώς ο συνδυασμός του κορμιού της και του καυλωτικού της βλέμματος με είχε τρελάνει. Τοπ στήσιμο στα τέσσερα κόντεψε να κάνει σπαγγάτο. Συνεχίσαμε για λίγο ακόμα με διάφορες παραλλαγές καταθέτοντας στο τέλος στα βυζάκια της.

Εν κατακλείδι, πρόκειται για μια αρκετά καλή περίπτωση. Σε προδιαθέτει θετικά για το τι θα επακολουθήσει και όντως περνάς καλά. Δεν κάνει κάτι το εξεζητημένο, αλλά είναι τίμια στα πλαίσια αυτού που προσφέρει. Αυτό που θα μου μείνει είναι ο τρόπος που με κοίταζε καρφωτά στα μάτια σαν να σου λέει σκίσε με. Είχαμε δεν είχαμε αμαρτήσαμε Μεγάλη Εβδομάδα Money Mouth Καλό Πάσχα σε όλους Ναι!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Νάνσυ
Υπηρεσίες
Σεβαστός
Εγγραφή:
9 Μαρ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
37
Likes:
1.811
Πόντοι:
1.076
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Masazonomaxos, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, fouxter και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού