Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 196 10
Γενική βαθμολογία
 
4.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Φυσιογνωμία που θυμίζει τις πρωταγωνίστριες του Αλμοδοβάρ. Μακρύ πρόσωπο αγέλαστο με κάποια διόγκωση στα χείλη. Ηλικία κοντά στα 50, μέτριο ανάστημα, με λευκό δέρμα, μακρυά ίσια μαύρα μαλλιά, στήθος 4 προς 5.
Παρουσιάστηκε μόνη της, με ισπανικό, 69, στοματικό και ¨ότι θές...¨ Μιλά ελληνικά με κάποιες αλλαγές και η φωνή της είναι αργόσυρτη και βραχνή. Βγάζει μια μαγκιά και μια νωχελικότητα μαζί.
Είσοδος στο δωμάτιο, δεκτική σε γλύψιμο με υπερβολική αντίδραση στις ρόγες. Με τέτοια βυζιά θα της τα έχουν κάνει σφεντόνες. Τον πήρε στο στόμα στα όρθια και εγώ της έτριβα μουνί και κώλο. Ακολούθησε το οριζόντιο πρόγραμμα, με γλυψίματα και τριψίματα. Σε κάποια φάση που της τον έτριβα στον κώλο νόμιζε ότι θα της τον έβαζα ακά, και μου λέει αποφάσισε αν θα βάλεις ή όχι!!! Δεν το συνέχισα, αλλά μετά την τοποθέτηση του προφυλακτικού την έβαλα να κάτσει πάνω όπου και ολοκληρώθηκε η συνεδρία.
Σε γενικές γραμμές είναι όπως την έχουν περιγράψει. Μάλλον κάνει αρκετά γούστα. Βγάζει όμως μια θλίψη, που μένει σαν επίγευση. Εγώ δεν θα επιστρέψω

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 15, 2017
Όνομα κοπέλας
Μπάρμπορα
makis80
Μέλος
Εγγραφή:
5 Ιαν 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
51
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alberich, ThE, ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Απριλίου, 2017
Μήπως ήταν άλλη κοπέλα; η Μπαρμπορα δεν είναι με τίποτα 50αρα και ούτε έχει 5 άρια βυζια
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1