Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 100 10
Call-Girls 113941
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Εστειλα μηνυμα στην Αντελινα με σκοπο να κανουμε αυταρχικο. Αυτο που της ανεφερα στο μηνυμα ηταν να φερει τα sex toys. Δεν εφερε ομως στραπ, κατι που στην τελικη δικαιολογειται. Φυσικα και την κρατησα, γιατι ειναι κουκλα, απλα της ειπα οτι θα γινει μισαωρο, ουτως ή αλλως δεν ειχαμε συμφωνησει αν θα κανουμε 30' ή 60' συναντηση εκ των προτερων.
Εμφανισιακα ειναι κοντουλα με προσωπαρα, βυζια πλαστικα τα οποια λεει εχει φτιαξει εδω και ενα χρονο, ωραια ποδια και λιγο χαλαρη κοιλιτσα. Μιλαει αγγλικα κι εχει ενα ταττου στην πλατη.
Καναμε μπανακια και αρχισαμε με φιλια, φιλαει ωραια και δεν ειναι μαζεμενη καθολου. Μου τον επιανε και με καυλωσε γρηγορα οποτε της ζητησα να αρχισει τα παιχνιδια. Ειχε ενα μικρο δονητη χεριου με δονηση με τον οποιο επαιζε στον κωλο μου και μου παπαριασε τα παπαρια με τη γλωσσα της. Κωλο δεν γλυφει, κατηγορηματικα. Αυτο που εκανε το εκανε πολυ καλα, οποτε τελειωσα πολυ γρηγορα στο στοματακι της. Υστερα απο λιγο πηγε και τα εφτυσε. Μικρο διαλειμμα για κουβεντα κι αρχισα να της γλυφω τα ποδια, τα βυζια, την κωλαρα. Καυλωσα κι αρχισαμε παλι, τον πηρε στο στομα κι εδωσε σοου. Μετα παιξαμε παλι με δονητη κτλ, ακουραστη για αλλο ενα τεταρτο τουλαχιστον, οπου τη σταματησα γιατι δεν εχυνα αλλα το μισαωρο τελειωνε. Της εξηγησα οτι περασα μια χαρα και να μην τρελαθουμε κι αν δεν ξαναχυσω.
Τα λεφτα της τα εδωσα τοτε, δεν τα ζητησε πιο πριν. Μου ζητησε και χιλια συγνωμη για την παρεξηγηση με τη συνεννοηση που στην τελικη εφταιγα εγω. Το μονο αρνητικο στη συναντηση μπορει να θεωρηθει οτι οταν μπηκε μεσα ηταν πολυ μηχανικη και απομακρη, φανταζομαι εχει γραψει πολλα χιλιομετρα και δεν ειναι για ερωτες. Εννοειται θα την ξαναεβλεπα! Πολυ τιμια συναντηση.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 11, 2017
Διάρκεια
30 λεπτά
Κόστος
70€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Ανώτατος
Εγγραφή:
17 Μαρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
284
Likes:
4.488
Πόντοι:
10.751
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, fouxter

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού