Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 174 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Συναντησα για 2η φορα την Παρις. Την πρωτη φορα που την ειχα δει ακομα δεν ειχε βαλει βυζια και ειχα περασει καλα.
Την πηρα παλι για αυταρχικο. Ηρθε μεσα και αρχισαμε να συζηταμε το προγραμμα. Η κοπελα ειναι πολυ ομορφη, εχει προσωπαρα, σωματαρα... Ηθελε να φορεσει πρωτα το στραπ, οποτε την αφησα. Μετα αρχισαμε με ποδολαγνεια, φοραγε τρομερες καυλογοβαρες ασημι/μαυρες μυτερες που της ζητησα να μην βγαλει. Εγλυψα τα καυλοποδαρα της, αυτη ηταν ακινητη. Την γυρισα μπρος/πισω ωστε να απολαυσω καθε σημειο τους. Κατοπιν της ειπα να βαλει δαχτυλο και να γλυψει τα αρχιδια. Οταν πηγα να ακουμπησω το κεφαλι της εκανε σαν να την χτυπησε ρευμα. Στα ματια δεν με κοιταγε καθολου. Το μονο καλο που εκανε σε αυτη τη φαση ειναι οτι εβαλε το δαχτυλο πολυ εμπειρα, βρηκε την τρυπα αμεσως και το γλυστρησε μεσα σαν σωστη γαμιας... Συνεχισαμε με στραπ, πρωτη σταση στα ισια. Οκ, αλλα κοιταγε αλλου, ειχε κλειστα ματια, δεν μιλαγε, και αν μιλαγε θα ελεγε: Αυτο που κανω ΔΕΝ μου αρεσει... Οποτε της ειπα να ξαπλωσει για να ανεβω πανω να τελειωνω να φυγω. Ξαπλωνει και την ωρα που παω να καρφωθω αρχιζει και λεει οτι δεν ειναι καλη ιδεα κτλ... Της λεω γιατι; Μου λεει επειδη εισαι αντρας. Και τι εννοεις; Μου λεει εισαι βαρυς και μπορει να γινει κατι (σημειωση: Δεν ειμαι υπερβαρος). Της βεβαιωσα οτι θα προσεχω και δεν θα χοροπηδαω κτλ και προχωρησα, ξενερωμενος. Υστερα της ζητησα να με κοιταει, επειδη εχει προσωπαρα. Με κοιταγε κι εχυσα πανω στις πλαστικες της βυζαρες. Την ρωτησα αν ολα ηταν οκ και μου απατνησε οτι τελικα δεν την ενοχλησε αυτη η σταση. Τσαμπα η ξενερα δηλαδη.
Αυτη τη φορα δυστυχως με ξενερωσε πολυ η κοπελα, γενικα δεν εδειξε ορεξη να ευχαριστησει τον πελατη που σκαει τα 80 ευρω. Δυσκολα θα ξαναπερναγα μαζι της...
Καλες Τσαρκες!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 10, 2017
Όνομα κοπέλας
Πάρις
Υπηρεσίες
Ανώτατος
Εγγραφή:
17 Μαρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
284
Likes:
4.488
Πόντοι:
10.751
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kotsos81, Qweeerty

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού