Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 55 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Σήμερα έκανα την τρίτη μου επίσκεψη στην Σοφία,στην οποία πάω ως πρώτη επιλογή για να φύγουν τα χοντρά,και μετά συνεχίζω την βόλτα!Θα μιλήσω για την σημερινή συνεύρεση,η οποία δεν διαφέρει πολύ από τις προηγούμενες δύο.Σοφία λοιπόν,ψηλή,καροτομαλλούσα milf,νομίζω όχι Ελληνίδα,με κωλάρα,μπουτάρες,κοιλιά,γενικά νταρντάνα.Αν και δεν τρελαίνομαι γι αυτό τον σωματότυπο,το πορνοένστικτο μου δεν με είχε γελάσει την πρώτη φορά που πέρασα μαζί της!Ναι!Αφού με γνωρίζει πλέον,μπαίνει μέσα στο αρκετά καθαρό δωμάτιο-έχει και υγρά χαρτομάντηλα ΚαπέλοΚαπέλο-και αρχίζει το φάσωμα,με φιλιά στον λαιμό εκατέρωθεν,παίξιμο της πούτσας μου,τρίψιμο στα κωλομέρια,γλύψιμο στα βυζιά,τουλάχιστον για 6-7 λεπτά.Δεν βιάζεται γενικά.Ξαπλώνουμε και συνεχίζεται το φάσωμα.Προσφέρει ελεύθερο στοματικό που το έχω δοκιμάσει μία φορά,αν και δεν το συνηθίζω και είναι πολύ καλό.Σήμερα δεν ήθελα,έβαλε την καπότα καιήρθε σε στάση 69.Δεν έγλυψα,μόνο έφτυνα και δαχτύλιαζα το ανοιχτό μουνί της.Επειδή δεν θα άντεχα να την γαμήσω αρκετή ώρα και ήμουν στα όρια,ζήτησα να την χύσω στο πρόσωπο,κάτι που δέχτηκε.'Εχυσα μια μεγάλη ποσότητα στο στόμα και στο πηγούνι της,ενώ αυτή κράταγε τα μάτια της για να μην πάνε τα φλόκια εκεί Γλώσσα Γλώσσα.Ντύνεται,μου λέει ''Καλό Πάσχα'' και φεύγει.
Συμπερασματικά,μια πολύ καλή ιερόδουλη,με πολύ καλές υπηρεσίες που σε ξελαφρώνει επιτυχώς!
Μετά το χύσιμο αυτό,βγήκα στο δρόμο και συνέχισα προς αναζήτηση ενός άλλου μπουρδέλου για να χαλάσω και το άλλο δεκάρικό μου Ναι!Ναι!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Σοφία
Krang
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
27 Απρ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
390
Πόντοι:
306
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kolokopeas, kurt russel, Πρυτανης και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Απριλίου, 2017
Μυστη μου χρόνια πολλά. Η συγκεκριμένη κορασιδα τα παιρνει στο πρόσωπο γενικά ή μόνο για σένα το έκανε αυτό?
19 Απριλίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Χρόνια πολλά φίλε!Δεν γνωρίζω,αλλά νομίζω πως είναι δεκτική γενικά!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2