Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 301 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Την Κωνσταντίνα τη είχα δει και άλλες φορές στο παρελθόν χωρίς να έχω τρελαθεί. Προχθές όμως είπα να την τιμήσω καθώς μου φάνηκε ότι έβαλε κάτι κιλάκια που της πήγαιναν και μου έκαναν κλικ ο συνδυασμός κοριτσιού-χώρου. Σαλονάρισμα αδιάφορο και βαριεστημένο. Τη μυρίστηκα την φόλα, αλλά δεν πτοήθηκα καθώς πήγα προετοιμασμένος. Ωραίο σωματάκι γενικά με πολύ ωραίο βυζάκι, σχετικά μικρό, αλλά περήφανο και καλό κωλαράκι. Πρόσωπο απλά οκ.

Στα του αγώνα απογοήτευση. κάτι ψιλοφιλάκια στο σώμα και πίπα πιο πολύ μαλακία. Πρώτη στάση ιεραποστολικό και αυτή να βάζει το χέρι της για να μν μπαίνει όλος μέσα. Ούτε ό Ρόκο να ήμουν. Μαλακία Μόλις πήγαινα να ανεβάσω ρυθμούς, καθώς παρ'όλο το τζελ που βάζει είναι αρκετά στενή και η αίσθηση είναι καλή, να σου λέει πιο σιγά. Δεύτερη στάση στα τέσσερα ή για να ακριβολογώ στάση βρεγμένη γάτα. Τι να προσπαθώ να την κάνω να σπάσει τη μέση της αυτή στο κόσμο της για να αποφεύγει το σπρώξιμο. Με τα πολλά έλαβε τέλος η σεμνή τελετή με χαιρέτησε και την έκανε.

Συμπερασματικά αρκετά εμφανίσιμο κορίτσι αλλά δεν τραβάει. Πολύ μη μου άπτου συμπεριφορά και άκρως διεκπεραιωτική. Αδιάφορη συνεύρευση. Όσοι πάτε προετοιμασμένοι δεν θα το κλάψετε το εικοσάρικο, αλλά δεν θα σας μείνει και κάτι να θυμάστε. Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Κωνσταντίνα
Σεβαστός
Εγγραφή:
9 Μαρ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
37
Likes:
1.811
Πόντοι:
1.076
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, dmtrsxxx, professorx και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού