Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 128 10
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Η συνευρεση εγινε στο ισογειο.Η Βιβη ειναι μια νεαρη Ρουμανα με ομορφο προσωπο , ισιο μακρυ μαυρο μαλλι , μικομεσαια πεσμενα φυσικα βυζακια , λευκο δερμα , κοντη σε αναστημα και ωραιο μοντελε κορμι.Η τσατσα ανακοινωσε απλο προγραμμα χωρις φιλακια στο σωμα.Η κοπελα εκανε ενα ανεκφραστο σαλοναρισμα.

Εδωσα το 10ρικο και περασα στο δωματιο που ειναι κατω απο τον μεσο ορο της περιοχης.Ξαπλωσα στο κρεββατι και υστερα απο λιγο ηρθε η χαμογελαστη κοπελα.Μιλαει πολυ καλα Ελληνικα.Μου ξεκαθαρισε οτι κανει υπεραπλο προγραμμα χωρις φιλακια στο σωμα.Λεει οτι με ολους τους πελατες ειναι ετσι.Οποτε προκαταρκτικα δεν ειχαμε.Επαιξε λιγο με το καυλι μου και εφαρμοσε το προφυλακτικο στην πουτσα μου.Θα ελεγα οτι μιλαει πιο πολυ παρα δουλευει! Γυρισε την πλατη προς τα εμενα και αρχισε να με πιπωνει.Η πιπα της ειναι αδιαφορη και μικρης διαρκειας.

Οταν σταματησε την πιπα τοτε την ξαπλωσα ανασκελα.Εχει ωραιο ξυρισμενο μουνακι.Αυτη εβαλε κρεμα στο μουνακι της και στην καυλωμενη μου πουτσα.Της τον καρφωσα και αρχισα να την γαμαω.Αυτη πονουσε και εδειχνε εκφρασεις πονου.Φιλακια στον λαιμο και στα βυζακια δεν θελει.Μειναμε αρκετη ωρα σε αυτη την σταση.Αυτη απλως επαιζε με το στηθος μου.Δευτερη σταστη την εστησα στα τεσσερα.Αυτη κατεβασε το κεφαλι της χαμηλα πανω στο μαξιλαρι και τουρλωσε τον κωλο της.Της τον εχωσα ολον μεσα και αυτη εδειχνε να ποναει.Αρχισα ενα δυνατο ξεμουνιασμα και την βαρουσα στα κωλομερα.Αυτη δεν εδειχνε να δυσανασχετει.Σε καποια φαση αυτη αρχισε να χτυπαει τον κωλο της πανω στην πουτσα μου και να φερνει σε γρηγορο ρυθμο το σωμα της προς τα πισω.Μετα μαλλον κουραστηκε και σταματησε να το κανει.Εγω συνεχισα το ανηλεητο σφυροκοπημα! Αυτη αρχισε να κουναει το χερι για να κατεβασω ρυθμο...χαχα...εγω της επιασα το χερι και συνεχισα μεχρι να χυσω και να ξεστραγγισω τελειως.Εβγαλα την πουτσα μου απο μεσα της και αυτη αναστεναξε με ανακουφιση...χαχα...Η κοπελα εβαλε το στρινγκακι της και τον στηθοδεσμο , με χαιρετησε και αποχωρησε απο το δωματιο.

Συνοψιζοντας , η Βιβη ειναι μια ομορφη ιεροδουλη που ειναι πανω απο τον μεσο ορο της περιοχης.Στα αρνητικα βαζω το υπεραπλο προγραμμα.Δεν κανει προκαταρκτικα , δεν θελει φιλια στο σωμα της και η πιπα της ειναι αδιαφορη.Δεν θα ελεγα ομως οτι ειναι φολαρα.Ειναι μια ευγενικη ιεροδουλη και σεβεται τον πελατη.Σε κανενα σημειο της συνευρεσης δεν εδειξε να δυσανασχετει.Ειναι καθαρη ιεροδουλη και δεν μου ηρθαν ασχημες οσμες.Η κοπελα δεν εδειξε σημαδια βιασυνης αλλα η τσατσα την φωναξε περιπου στο 10λεπτο.Αυτο το βαζω στα αρνητικα.Σε γενικες γραμμες περασα καλα γαμωντας με ενα 10ρικο ενα ομορφο πιπινι.Δεν προτεινεται ομως σε απαιτητικους πελατες.Ελπιζω να σας βοηθησα!

Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Βιβή
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.850
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, Gingos και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού