Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 3 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Προσπαθω κάθε μεγαλη βδομάδα να κάνω μια δυνατή κατάθεση στο κλίμα κατάνυξης των ημερων...
Διαλεξα την Εβελιν καθαρα λόγω σωματότυπου αλλα και λόγω διαβεβαίωσης απο συναγωνιστη μέλος του φόρουμ, οτι ειναι πολύ καλή.
Με περίμενε στον όροφο του δωματίου μπροστά στο ασανσερ, για face control, μηπως είμαι μεθυσμενος, πρεζάκιας ή κάτι τετοιο.
Φορουσε ενα ωραίο μαυρο, στενό και κοντό φόρεμα και κόκκινες γόβες. Λέω θα φάμε καλα. Το μονο μειον, ο κώλος δεν ήταν τοσο στητος οσο στις φωτο. Στη φάτσα εχει πάρει από την Τατάρα μαμα της.
Πάμε στο δωμάτιο, οπου με νάζι ζητάει το δώρο της κάτι που δε μου άρεσε. Για να εξηγούμαστε, το δώρο το βγάζω πάντα εγώ και το δίνω με το που μπαίνω το δωμάτιο στην αρχη, θα της το έδινα δηλαδη, ούτως η άλλως.
Με το που κάνω να μπω στο ντουζ, βγάζει το φόρεμα, την βλέπω με ενα φοβερο σετ μαυρα εσωρουχα, σκέτη κόλαση να πέφτει μπρουμητα στο κρεβατι και αρχίζει να μου σηκώνεται.
Βγαίνω και όπως είναι μπρούμητα, την αρχίζω στα φιλιά και στα χάδια τον κώλο της.
Μετα από λίγο, βγάζει σουτιεν και βλέπω κάτι φοβερες τεχνητες βυζαρες, εξαιρετικής κατασκευης με ενα απαλο birthmark στο δεξι βυζι. Με πλακώνει σε ενα μεγάλης διάρκειας τσιμπούκι με deepthroat και μπολικο γλύψιμο στα αρχίδια.
Μετα τη γύρισα σε 69, ειδα οτι είχε ισως το πιο καθαρο και περιποιημενο μουνι και κωλοτρυπίδα των τελευταιων μηνων, σίγουρα.
Στο σεξ 3 κλασσικες στάσεις με καλή συμμετοχη από μέρους της. Ειδικα στο cowgirl την είχα για πολύ ώρα να λικνίζεται και εγω να παίζω με τα βυζιά της.
Στα γλωσοφιλα, δεν έχω παράπονο, έδινε μπολικα αλλα μικρης διάρκειας.
Ακολουθησε και δευτερος γύρος και επειδη δεν μου σηκώθηκε ευκολα, με τσιμπουκωσε για αρκετη ώρα χωρίς να τα παρατησει, κάτι που ειναι προς τιμη της.
Το κακό τωρα... CIM ειναι εξτρα, δεν το πλήρωσα, όπως επίσης και ο κώλος.
Θα την ξανασυναντήσω, ίσως για να δοκιμάσω κώλο, αλλα κυριως λόγω πολύ καλής συμμετοχης στον αγώνα

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 11, 2017
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
200
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
18 Σεπ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
86
Likes:
417
Πόντοι:
581
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, doc_lin, lavios και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Απριλίου, 2017
Χαίρομαι που πέρασες καλά. Το cim δε χρέωσε τίποτα, με ρούφαγε πόση ώρα και δεν τελείωνα και μάλλον το έκανε για να ξεκουμπιστώ νωρίτερα για να παίξει με το κινητό της...Σπασίκλας
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1