Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 35 10
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοριτσιών
 
7.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
8.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
10.0
Χώρος
 
8.0
Μουσική
 
2.0
Ποιότητα ποτών
 
10.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Επίσκεψη στο μαγαζί μετά από 4 μήνες, με απώτερο σκοπό για τρέλες με το τρελοκομείο Μαρίνα ή τη super βυζαρού Ελληνίδα Μακρίνα. Αμ δε...Λύπη

-- Μπουκάρω και βλέπω νέες φάτσες! Ποιες είναι όλες αυτές; Πόσο καιρό έλειψα; Τι έγινε;;; Χμμμ; Τέσπα, παίρνω ποτό και στο καπάκι σκάει μύτη η Ναόμι. Απ' τις παλιές εκεί μέσα, μαύρη, ψηλή, κορμάρα, με ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ αίσθηση απαλού δέρματος (τι διάολο, με μαλακτικό κάνει μπάνιο;), αλλά μούρη για τσαλαπάτημα.

-- Το ίδιο και η Σόνια. Μούρη ακόμα πιο χάλια, ωραίο μαύρο σώμα, ράστα μαλλιά. Η δεύτερη και τελευταία απ' τις παλιές που έμειναν στο μαγαζί. Έχουν 2 χρόνια η κάθε μία εκεί μέσα. Μου υποσχέθηκε ότι αν πάμε για πριβέ, θα έκανε twerk πάνω στο γυμνό μου πούτσο...αλλά αυτή η μούρη της απλά με ξενέρωνε. Πήρε τον πούλο!!!

-- Στις καινούργιες: μία κοντή, μακρομάλλα ξανθιά, βυζαρού, γεματούλα (κάπου στα 75 - 85 κιλά), με γλυκό πρόσωπο και φωνή, πολύ ευγενική και συμπαθητική.

-- Μια ξένη ΟυκρανοΡωσσό κάτι ψηλή, με μακριά ίσια καστανά μαλλιά, οκ στήθος, στρουμπουλά οπίσθια σε ολόσωμο string σύνολο. Έχει πάρα πολύ ωραίο και γλυκό πρόσωπο...ίσως το 2ο ωραιότερο απ' όλες. Το όνομά της (και καλά... Μαλακία) είναι Ζωή.

-- Μια Ελληνίδα πορνοστάρ της Sirina που θα είναι ως "guest" εκεί μέσα, μέχρι τέλη Μαϊου (απ' ότι μου είπε). Είμαι πολύ σίγουρος, πως είναι αυτή απ' την ταινία "Όργια στο γυμναστήριο - Δέκα άντρες και μια Ελληνίδα". Δε βάζω και το χέρι μου στη φωτιά, αλλά αν δεν είναι αυτή...μοιάζουν απίστευτα!!! Δυστυχώς, ξινή μούρη, και ακόμα πιο χάλια σώμα. Χαμηλοκώλα, με πεσμένα βυζιά, κυτταρίτιδα, λίπος στην κοιλιά, με δίπλες...τι να σας λέω. Money Mouth Φορούσε όλο φορέματα για να κρύβει τον πεσμένο κώλο της. Στην πίστα ωστόσο, έδινε ρέστα. Κάτι show με δονητές και αγγούρια. Μια τα 'γλειφε, και μια τα βαζε στο μουνί της...σε σεβαστό βάθος! Τρελοκομείο! Τι να το κάνεις βέβαια, αν η γκόμενα δε λέει τίποτα;

-- Η Χριστίνα. ΟυγγαροΟυκρανόΤσέχο κάτι ψηλή κοπέλα, με βυζάρες για ρούφηγμα, κώλο και μπούτια για ζούληγμα (αν και λίγη κυτταρίτιδα). Προσφέρει ωραίο θέαμα χορού πάνω στην πίστα. Μ' άρεσε η ψηλή φωνή της (αλλά όχι επιπέδου καραμούζα που σου παίρνει τα αυτιά). Κάτι μεταξύ Τζούλιας (ξανθιάς συλικονάτης στριπτιζού από άλλο πιο κεντρικό μαγαζί...όσοι γυρίζουν ξέρουν Ματάκι) και Britney Spears. Σίγουρα σπάνια και ξεχωριστή καβλωτική φωνή νεαρής κοπελίτσας. Φυσικά, δε θα αρέσει σε όλους. Ο καθένας έχει τα γούστα του. Τέσπα, την πήρα πίσω για πίπα ακάποτη με τελείωμα στο στόμα...αλλά δεν έγινε ωραίο παιχνίδι. Πιο πολύ μου την έπαιξε παρά τον ρούφηξε. Μαλακία Καμία σχέση με τη Μακρίνα, που έκανα fisting όλη μου την παλάμη στη μουνάρα της, τελείωνα στο στόμα της, και εν τέλει το κατάπινε. Απ' τις λίγες τόσο yolo γκόμενες!!! Κουλ Αν πάρετε την Χριστίνα πάντως, προσέχετε και μην την αφήνετε να βάζει χέρι. Θα ξανατιμηθεί ΙΣΩΣ στο μέλλον...

-- Μια ΡωσσοΟυκρανοΤσέχικη προστυχόφατσα. Η μόνη που δε μου ήρθε. Ψηλή, με μακριά μαύρα ίσια μαλλιά, πιο βαμμένη απ' τις οιπόλοιπες. Στητή βυζαρού, συλικονάτη υπολόγιζα... με gothic στυλ που ξεχώριζε απ' τις άλλες γκόμενες του μαγαζιού. Πολύ ξενική προστυχόφατσα! Ναι! Την πέτυχα στο πίσω μέρος του μαγαζιού να τσιμπουκώνει πελάτη. Θα τιμηθεί κι αυτή στο μέλλον...!!!

-- Και τώρα στο highlight της βραδιάς: η Ηλέκτρα!!! ΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωτας ΣερβοΡωσσοΟυγγαροΟυκρανοΤσέχικη αμαρτωλή κοπελίτσα μόλις 20 χρονών (έτσι μου είπε τουλάχιστον, αλλά το πιστεύω). Το απόλυτο μανούλι εκεί μέσα!!! ΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημα Σχετικά ψηλή (αν και λόγω 12ποντων τακουνιών), μακριά μαύρα σπαστά μαλλιά, ανοιχτα μάτια, απίστευτα γλυκύτατο πρόσωπο, όμορφη φωνή, κατακκόκινα χείλη βουρ για ρούφηγμα (!!!Έρωτας), ένα μικρό κενό στα μπροστινά πάνω δόντια (που προσωπικά με τρελαίνει και πιστεύω της πάει πολύ), ωραίο στητό βυζάκι που χωράει σε κλασσικό τριγωνικό ποτήρι για martini, γραμμωμένη κοιλιά, τέλεια πόδια (ούτε το παραμικρό ίχνος χαλάρωσης ή κυτταρίτιδας), και τουρλωτά στητά οπίσθια. Χάρη στα τακούνια της, είχε "σπασμένη" τη μέση της, με αποτέλεσμα το κωλαράκι της να είχε "φόρα" προς τα πίσω. Φανταστείτε ήταν τόσο 'πεταχτό", που το string της (πορτοκαλί φωσφωριζέ - χάρη στο blacklight του μαγαζιού - που έφτανε σε ύψος μέχρι πάνω στη μέση της), δεν έμπαινε καν καλά - καλά μέσα στον κώλο της!!! ΈρωταςΚατσικογάμηςΈρωταςΓλώσσα Όταν έκανε χορό σε πελάτη, καθόταν επάνω του μούρη με μούρη, με τα πόδια ανοιχτά...και μπορούσε κανείς να διακρίνει ολίγον μια ιδέαν την κωλοτρυπίδα της. Για τόσο ανοιχτό και πεταχτό κώλο μιλάμε. Κατσικογάμης ΠΟΛΥ ΔΥΣΤΥΧΩΣ (!!!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!) όπως μου "εκμυστηρεύτηκε", όταν κάνει πριβέ χορό βγάζει μόνο το σουτιέν. Και ούτε κάνει "πονηρές δουλειές". ΚΑΡΓΙΟΛΑ, ΠΟΥΤΑΝΑ ΚΑΙ ΑΔΙΚΗ ΖΩΗ !!! Κεφάλι σε τοίχο! Επίσης ο χορός της πάνω στην πίστα είναι μακράν ο καλύτερος απ' όλες τις άλλες. Ναι μεν , βγάζει μόνο σουτιέν...αλλά σφίγγει πόδια γύρω απ' τον στύλο, ανεβαίνει μέχρι τέρμα πάνω, γλυστράει κάτω με φόρα κ.τλ.π. Λες και γεννήθηκε για να κάνει αυτό το επάγγελμα! Έρωτας Προσέχετε μην την πατήσετε μαζί της. Είναι απ' τις κοπελίτσες που κλείνουν εύκολα σπίτια.Εμμμμ Το στυλ της μου θυμίζει τη Ρενάτα (άλλη γλυκιά κοπελίτσα στριπτιζού, απ' το ίδιο μαγαζί με τη Τζούλια Ματάκι). Στάζει μέλι απ' την κορυφή ως τα νύχια! Σωματικά αψεγάδιαστη. Αξίζει να πάτε μόνο και μόνο γι' αυτήν!!! Απλά προσέχετε μην κολλήσετε, γιατί άπαξ και βουτήξετε το δάχτυλο στο μέλι (για να μην πω πουθενά αλλού Ματάκι), η γλυκιά γεύση είναι τόσο υπέροχη που θα θέλετε κι άλλο...

-- Πέρα απ' αυτά την έβγαλα 4 ώρες εκεί μέσα με 2 ποτά, και έφυγα 7 και κάτι το πρωί! Ποιος ξέρει τι μπορεί να 'γινε με τις παλιές; Θεώρησε το αφεντικό του μαγαζιού πως τελείωσε η εποχή τους; Κάτι πήγε στραβά με πληρωμές, ή με αυξήσεις μισθών, ή με τους πελάτες; Κάτι με το νόμο; Ήθελε ανανέωση το μαγαζί; Ψάξε βρες... Ο χρόνος θα δείξει αν έκαναν καλά με τις νέες τους επιλογές. Τα οιπόλοιπα όπως τα ξέρατε. Εύκολο parking, γρήγορη εξυπηρέτηση (με 3 νέες barwomen), καθαρά ποτά ευτυχώς, είσοδος 10 ευρώ, 20 το κέρασμα και ο χορός, και μετά οι τιμές ανεβαίνουν αναλόγως υπηρεσιών. Μουσική ό,τι να 'ναι για τον πουτσο, από απαλά blues μέχρι Γονίδη - Πάνο Κιάμο, και οι γνωστές μαλακίες του "ανθρώπου μικρόφωνου" του τύπου "με σάλιο και υπομονή ο κώλος γίνεται μουνί", "ο κώλος σου είναι σα μήλο, απ' το Πήλιο είσαι";

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 10, 2017
Drake89
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
21 Ιουν 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
44
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 καρδιναλιος, azazel, hook19 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού