Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 55 10
Γενική βαθμολογία
 
5.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Έχοντας μπει για τα καλά σε ζεστούς βραδινούς καιρούς, ο περίπατος σε οίκους ανοχής μόνο ευχάριστος θα μπορεί να είναι πλέον για όλους, με σύμμαχο τον Αττικό θερινό καιρό, που όμοιο αυτού δεν βρίσκεις πουθενά στην οικουμένη.
Μικρή βόλτα σε κάποια μαγαζιά της περιοχής του Μεταξουργείου και είσοδος στο μαγαζί αυτό, το οποίο έχει στα δεξιά και στα αριστερά πόρτες, ανοιχτή ήταν η εκ δεξιών πόρτο όπως ανεβαίνουμε τα σκαλοπάτια.
Στο σαλόνι μόνο πρυτάνεις και ανθρώπους της αφρόκρεμας δεν περίμενα να συναντήσω, εκεί περίμενε ένας συμπαθής Πακιστανός από ό,τι κατάλαβα για πολύ ώρα, που τον είχε ο υπηρέτης στο καψόνι.
Ο υπηρέτης, ένα τσάτσος μπουζουκόβιος σε στυλ, με γραβάτα και γλοιώδες ύφος, θαρρείς πως είναι απατεώνας ή στην καλύτερη των περιπτώσεων πασόκος παλιάς φουρνιάς, τότε που ο Ανδρέας χάρισε τις επιδοτήσεις αβέρτα, κι εκείνη με την σειρά τους τα τρώγανε σε μπουζούκια και πουτάνες. Οι κοπέλες ήταν δυο, η Βίκυ και η Άντζελα, όπου είδα την πρώτη μόνο, την Άντζελα δηλαδή με την οποία και πέρασα απευθείας χωρίς δεύτερη σκέψη.
Εισέρχομαι στο δωμάτιο και τοποθετώ τα ρούχα εντός του δωματίου κι έρχεται η κοπέλα ύστερα από λίγο, είναι Ελληνίδα κατά δήλωση της, που μάλλον δεν ισχύει, έχει φάτσα όμορφη γουρουνίσια με μακρύ μαλλί ίσιο, μεγάλα μαστάρια αγελάδας και μπουτάρες, με κωλάρα που είναι ζουμερή και θυμίζει Ελληνίδα με τα όμορφα κοιλάκια της, άνετα συνάγεις σχέση μαζί της σε κανονική ζωή.
Ξαπλώνει λοιπόν και ανοίγει τα πόδια της, κι εγώ να ρουφάω τις βυζάρες της, εκείνη όμως ήθελε γλυφομούνι καθώς ήμουν το πρώτο ραντεβού, έτσι είπε βασικά, επειδή ήμουν ο πρώτος της έκανα ένα ωραίο γλυφομούνι ενώ εκείνη με διέταζε τι να κάνω, μάλιστα ήθελε παράλληλα να της βάλω και δάχτυλο στον κώλο.
Στο τρίλεπτο ο σιχαμερός υπηρέτης χτυπάει πόρτα, αλλά τον γράψαμε κανονικά στα παπάρια, ενώ η κοπέλα ήθελε συνέχεια με γλυφομούνι σχεδόν ασταμάτητα. Της λέω πως θέλω να πάρει κι εκείνη πρωτοβουλία και με διαταγή σε έντονο ύφος την βάζω να μου πάρει πίπα, χαλάστηκε αλλά στα παπάρια μου, έρχεται σε 69 στάση με εκείνη να μου κάνει μια αδιάφορη πίπα κι εγώ να γλύφω το μουνί της και να χαζεύω τα δυνατά της σημεία. Την σηκώνω απότομα για να μην χύσω και την βάζω κανονικά για να την γαμήσω για λίγο ώσπου έχυσα μέσα της και με βαθύ τετ α τετ βλέμμα με την κοπέλα, εκείνη στην συνέχεια ήθελε να χύσει και με έβαλε να την γλύφω για κανένα τετράλεπτο ακόμα, ο σιχαμερός τσάτσος είχε αφηνιάσει γαμώ το σπιτάκι του χτυπώντας την θήρα, κι η κοπέλα του έλεγε πως ερχόταν, του έδινε δηλαδή λεπτά παρατάσεως, η παράταση όμως έφτασε στο τέρμα και σηκώθηκε από το κρεβάτι.
Μιλήσαμε για λίγο και βγήκε στο σαλόνι. Έχει εργαστεί και Φωκαίας και Φιλιππίδου η κοπέλα αυτή και πραγματικά είναι από τις ωραίες της περιοχής, τουλάχιστον για εμένα οπτικά.
Τώρα τα τζαζ των πρώτων ραντεβού είχαν ως αποτέλεσμα εκείνη να γίνει η πελάτισσα κι εγώ ο εργαζόμενος και πως αν επιθυμούσα να γαμήσω λίγο παραπάνω θα έπρεπε να δώσω επιπλέον 10 ευρώ, δηλαδή και το επόμενο τζαζ, ακούραστα για εκείνη. Μαύρο στον υπηρέτη εννοείται και μπράβο στην κοπέλα που τουλάχιστον δεν συμμετείχε στο παιχνίδι του με τις πόρτες, τουλάχιστον σε εμένα.
Ευχαριστώ για την ανάγνωση!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Άντζελα
Υπηρεσίες
sotirakis69
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
29 Μαρ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
517
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Gingos, sexdreamer, professorx και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Απριλίου, 2017
Aχαχαχαχαχα!!!Σε αυτό το μπουρδέλο με τον συγκεκριμένο τσάτσο δεν μπήκα να γαμησω εξετίας αυτουνού.Ο τύπος είναι κομπλεξικός,όπως καταλαβαίνετε θέλω να πω πολύ χειρότερα αλλά θέλω να ανέβει να το διαβάσει ο κόσμος.
04 Απριλίου, 2018
Περιπου το ιδιο εγινε και με εμενα τις προαλλες....χωρις ο τσατσοσνα χτυπησει την πορτα,ζητησε γλυφομουνι και το ειχε
ζητησε να της βαλωω κωλοδαχτυλο και το εκανα αλλα μου ειπε οτι πονουσε...το σημαντικο ηταν καθαρη και το μου ακι τις μοσχοβολαγε!
ωραιο γκομενακι μελαχροινο με πιασιματα αλλα σε ξεπεταει.Θυμός
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2