Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 131 10
Γενική βαθμολογία
 
6.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Ξεκιναω απο το σπιτι βραδιατικο ν παω προς φιλους να δω Survivor-Champions League., χαβαλες κ ιστοριες, στο δρομο με ποιανουνε καβλες και λεω δεν γαμιετε και να παω αργοτερα.. παρεκλινω λοιπον της πορειας μου και καταληγω μεταξουργιο.. Εκει παρκαρω καρφι, Κολωνου και μεγα Αλεξανδρου γωνια, για καταθεση σε ΒΒW στα δυο αντιστοιχα μπουρδελα της γωνιας, παω πρωτα στην Μεγ.Αλεξανδρου, δυο κοπελες οπου αν και busty οπως τα θελω δεν μου εκαναν κλικ.. ετσι παω λοιπον στην Κολωνου 53, στο χουιτικο μπουρδελο ακριβως στο φαναρι για να σε μπανιζουν οσοι περιμενουν το κοκκινο.. Μπαινω μεσα και ηταν και εκει δυο κοπελες,την μια δεν θυμαμαι ονομα, η αλλη ηταν η Αννα η ξανθια χροντροβυζομπαλου.. την ειχα ξανακοζαρει την γκομενα και μου ειχε κανει ενα κλικ το βλεμματακι της αλλα μου εβγζε ταυτοχρονα μια χαζοπονηριλα του τυπου οτι παιζει και να εινια πολυ μαπα το καρπουζι μολις περασεις και να σε ξεπεταξει.. Αποφασισα ομως να το δοκιμασω επιτελους και πλεον να ξερω. Περναω λοιπον δωματιο, οπου το δωματιο αν και στεναχωρο μπορω να πω οτι εινια πολυ οκ και πολυ πανω του μεσου ορου απο τα υπολοιπα σπιτακια της περιοχης! Μετα απο λιγο ερχεται η εν λογω κοπελα, και αρχιζει να μου μιλαει οπου απλα απαντουσα χωρις να δινω πολυ σημασια.. βγαζει σουτιεν και νταξει ηξερα οτι του βυζια της θα πεφταν αλλα δεν φαινοταν με το σουτιεν και το δερμα που εχει οτι θα κρεμουσαν τοσο.. εκει εφαγα ξενερα, επισης ξενερα εφαγα μολις μπηκε και ηρθαμε προσωπο με προσωπο και ειδα οτι εχει το grand canyon αναμεσα στα δοντια της, αλλα και μια πολυ εντονη τσιγαριλα που οχι μονο εδειχναν οτι καπνιζει γενικα αλλα οτι ακριβως πριν πιασει τις καποτες για να ερθει λες και ρουφηξε τζουρα.. Αυτα ολα μαζι με την αρνητικη αυρα-περιεργια που ειχα για την κοπελα με εκαναν να ψιλοξενερωσω.. Τεσπα βαζει καποτα στο καβλι και αρχιζει και γλυφει.. Ωστοσο η κοπελα γενικα γελουσε και ηταν ευδιαθετη δεν εχω παραπονο αλλα γενικα ηταν λες και ειχα πιασει να μπαλαμουτιασω και να γκομενισω με το πιο μαγκακι και αλανιαρικο καγκουροκοριτσι του χωριου και μετα θα με γυρναγε με to glx της σπιτι μου αλλα μονο αν πρωτα της τον καρφωνα.. Τεσπα γουστα ειναι αυτα αλλα εμενα αυτο μου εβγαλε το κοριτσι και ενω οντως μπορει να με καβλωνε ξαναλεω οτι δεν μου ενεπνευσε δυναμισμο οπου τον γουσταρω αλλα χωριατο-καγκουρισμο.Για να συνεχισω λοιπον, μετα απο την πιπα και μολις καταφερνει να γινει τουρμπο το γουρουνοπουτσι και με λιγε μαλαξεις στο υπερπεσμενο βυζι της ξαπλωνει μπρος τα πισω ανοιγωντας ποδια και λεγοντας να την καρφωσω.. Παρενθεση εδω για οποιους δεν γνωριζουν,εγω ποτε δεν ξαπλωνω στο κρεββατι απλα βγαζω μπλουζα και κατεβαζω πατελονι λες και ειναι ενα γρηγορο φυσιολογικο γαμησι με μια σε καποιο δημοσιο χωρο.. αλλα εννοειτε οτι ο λογος εινια οτι σιχαινομαι την καθαριοτητα τους και ετσι καταληγω το κρεββατι να το χρησιμοποιω απλα σαν βοηθημα να τοποθετω το μουνι που γαμαω.Αρχιζω λοιπον και την κοπαναω ιεραποστολικα και εκει που κοπαναω καμποσο λογο του οτι δεν βολευομουν αλλα και επειδη ηθελα να την σκισω στα τεσσερα της λεω να αλλαξουμε σταση.. Αυτη κοντοσταθηκε πριν γυρισει και κοιταζε τον πουτσο μου λες και θα εχυνα, κατι που με ξενερωσε πολυ γιατι και μετα την πιπα τον κοιταζε λες και αν εβγαζα μια σταγονα θα με εφηνε εκει.. ενω το κοριτσι γενικα δεν εχει σχεδον καθολου κινηση και την εχω παρατηρησει οτι πιο πολυ βολτες στους διαδρομους κανει παρα την γαμανε. με την σκεψη οτι σκεφτεται να προλαβει το τσιγαρο που αναψε με ξενερωσε αρκετα αλλα δεν πτοηθηκα και οποως γυρναει στα τεσσερα την αρχιζω στα κωλοσκαμπιλα και να της σφιγγω τις μπουταρες οπως την σπρωχνω ολο και με πιο πολυ δυναμη ολο και πιο βαθεια.. αρχισε λιγο να σκουζει ελαφρως και κρατημενα και μαλλον για λιγο θα ξεχασε το τσαγαρακι της.. μετα απο 1 λεπτο καταχτυπιου ηρθε η καταθεση.. οπου εκει η Αννα αρχισε παλι να μου μιλαει, εγω βεβαια εγκεφαλικα ξενερωμενος λιγο γιατι δεν το χαρηκα πολυ, και ισως και να το εδειχνα που δεν ενοιαξε καθολου κιολας, και αρχισε να με ρωταει το τι θα κανω μετα απο εκει και κατι τετοια οπου οπως και οταν πρωτομπηκε απαντησα τελειως μηχανικα και αδιαφορα αλλα αυτη δεν πτοηθηκε ουτε αυτην την φορα και αρχισε να μου λεει για το τι θ κανει μετα αυτη, οτι δεν βγαινει συχνα, και οτι μενει σπιτι με μια φιλη της.. αλλα πιο πολυ σπιτι καθονται γιατι δουλευουν πολυ.. Τωρα αν θα μπορουσα να παρω αριθμο η αν ηταν εν μερει προταση για παρεισμα και αραγμα δεν γνωριζω γιατι εγκεφαλικα δεν ασχοληθηκα πολυ με το τι σηματα μου εστελνε.. Την χαιρετισα και εφυγε, ετσι και γω ντυθηκα και εφυγα απο Μετα, πηγαινοντας να βρω τους φιλους να δω την αποχωρηση του #Χανταβλακα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 11, 2017
Όνομα κοπέλας
Άννα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
30 Μαϊ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
155
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 okalosomulos, professorx, ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού