Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 11 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η μπιλια επεσε στο 19 και το 5ο freefuckboubet στα σωστα χερια.. Ευχαριστω τους συμπαιχτες μου που συμμετείχαν στη κλήρωση του 5ου freefuck..
Αφου φαγαμε ακυρο για Μαριλου λογο περιοδου οπως χαζευα στο μπου το ματι μου επεσε στη νικολ. Κλεισιμο ραντεβου απ τη δουλεια για χοτελ
απογευματινη ωρα. Εχωντας παει πιο νωρις να μπανιαριστω και να αρωματιστω με μικρη καθυστερηση ερχετε και η τσουπρα. Ντελικατη αρωματισμενη
και χαμογελαστη. Γινονται οι συστασεις και ακολουθουν φιλακια οπου σιγα σιγα γινονται και παθιασμενα γλωσσοφιλα. Παει στο μπανιο και
τη περιμενω να βγει. Συνεχιζουμε οπως το χαμε αφησει με φιλακια και χουφτωμα στο πανεμορφο κωλο της. Σκυβω γλυφω τα βυζακια της και τη
ξαπλωνω στο κρεββατι οπου της ρουφηξα με μανια τις μουνοχειλαρες της ενω αυτη μου χαυιδευε το κεφαλι. Περασμα λατεξ και ξεκιναμε γαμησι
με τα ποδια της στους ωμους της να τη γαμαω δυνατά. Ειχα πολυ καλη αισθηση και εφαρμογη στο μουνακι της αφου 10mg λεβιτρα δωσαν κατι
παραπανω στη στυση μου. Αλλαξαμε 2-3 στασεις και τελος πρωτου γυρου. Στο 2ο γύρο θυμηθηκα οτι παραλειψαμε τη πιπα της οπου διαβασα καλα σχολια.
Της το δινω στο στομα να τον καυλωσει οπου σιγα σιγα εφτασα στην επιτρεπτη στυση. Λαρυγγοτο τσιμπουκι με φτυσιματα και παιξιματα της γλωσσας,
αρκετα πανω απ το μεσο ορο. Τη πιανω απ το μαλλι και τη πλαγιαζω να τον παιξει φυσαρμονικα στο στομα της, το επιασε αμέσως και εκτέλεσε με χρήση γλώσσας, σκύβω της δινω και ενα γλωσσοφιλο. Τη στυνω στα 4 οπου αντεξε δυνατο σφυροκοπημα και σφαλιαριδια στον κωλο,
εν συνεχεια τη βαζω μπρουμυτα με κλειστα ποδια αυτη και εγω να μπαινω δυνατα απο πισω. Αυτη ειχε βαλει το χερι της στο μουνι απο κατω και
προσπαθουσε να χυσει, λογο καλης αισθησης που ειχα χωρις να αισθανομαι καλα καλα οτι φοραω καποτα εχυσα δυνατα μεσα της.
Συνοψιζοντας να πω οτι η μικρη συμμετεχει ενεργα στο γαμησι, εχει ωραιο κορμι, περιποιημενη με βελουδινο δερμα, ορεξη, χαμογελο οποτε δε θα
κλαψεις τα λεφτα σου μαζι της. Οποιος θελει αναζωογονηση με μια πιπινα λαμπαδα ας το τολμησει. Πιπινοκαυλετουρος η Νικολ, δυσκολα τη χτυπας τετοια γκομενα εξω στη γυρα αφου ομως με 120 ευρω την εχεις ετοιμη στο πιατο κλαιν μαιν οβερλαιν.
Αν θελετε να δοκιμασετε τη τυχη σας για FreeFuck.. Stay tuned..
https://www.bourdela.com/forum/index.php?topic=252423.0

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 11, 2017
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ampelale
Τιμημένος
Εγγραφή:
10 Οκτ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
5.842
Πόντοι:
6.796
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 messinia, koukoskoukou, dx80 και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Απριλίου, 2017
Ενσταση:
το κόστος ΔΕΝ ήταν 120€ Ναι!
Q
Quasimodo
13 Απριλίου, 2017
120 εδωσα δεν εκανα παζάρια.. τα μισα τα εβαλα απ τη τσεπη
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2