Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 34 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ειχα κανα διωρο στη διαθεση μου,οποτε εκανα μια βολτα με τη μηχανη ,ψαχνοντας για κατι ενδιαφερων.Ετσι βρεθηκα ερημιτη 5.Υποδοχη απο τσατσα κουκλα που μου περιγραφει το κοριτσι και τις χαρες του.Μολις την αντικρυσα πηρε μπρος η μηχανη.Ελκυστικο προσωπο ,στηθος υπεροχο φυσικο,ψηλουτσικη,χρωμα σοκολατι.Περασα αμεσως με προγραμμα για γυμνο.Πετσετα,μπανακι ηρθε γρηγορα η Βανεσσα.πολυ ευδιαθετη,χαμογελαστη,ρωτησε το ονομα μου(με ειδε πρωτη φορα).Μετα απο λιγα προκαταρκτικα και αφου εσηκωθη για τα καλα η σημαια μου κανει εξαιρετικη πιπα ακαποτη,μου λεει πως θες να με γαμησεις,κατσε πανω την απαντω και εκει που ερχοταν το τελος με ξαναρωτα,θελεις να τελειωσεις στο στοματακι μου ? Και την λεω ορματον!Μου βγαζει που λετε την καποτα και τα παιρνει ολα στο στομα.Ενα ατελειωτο ααααααααααααααααααααααααα ακουσθηκε.Δεν μου ετυχε τετοια χαρα στα 40 ευρω.(Παντοτε εχω μαζι μια σοκολατα).

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 11, 2017
Όνομα κοπέλας
Βανέσσα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
29 Ιαν 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
24
Likes:
1.440
Πόντοι:
491
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ST@Lone, nik1410, satyrus και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Απριλίου, 2017
Κατά τι ώρα πήγες; Γιατί δεν υπάρχει απογευματινή βάρδια.Υπάρχει πρωινή και βραδινή,η αλλαγή γίνεται στις 7.Λογικά στη πρωινή θα πήγες
12 Απριλίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

απογευμα πεντεμιση..11 απριλιου 2017.
13 Απριλίου, 2017
ΥΠΟΠΤΗ ΚΡΙΤΙΚΗ - ΜΑΛΛΟΝ ΑΠΑΤΗ
Ένα εντελώς νέο προφίλ που το μοναδικό μήνυμα που έχει γράψει είναι αυτό, γράφει κριτική για μία νέα ιερόδουλη.
Κατά πάσα πιθανότητα το έγραψε κάποιος για να της κάνει διαφήμιση.
Η Βανέσσα είναι ΑΣΧΗΜΗ - δεν έχει καμία σχέση με ΟΜΟΡΦΙΑ. Αφού γράφετε μαλακίες για τις ιερόδουλες, ε κι εμείς θα γράψουμε την ωμή αλήθεια για αυτές.
Η Βανέσσα ΦΑΙΝΕΤΑΙ - αν είσαι έμπειρος παίχτης - ότι ΔΕΝ είναι καλή στο γαμήσι. Το πολύ πολύ να σου στηθεί και να σε αφήσει να την πάρεις όπως θέλεις - ΑΝ ΣΕ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ - ΚΙ ΑΝ ΔΕΝ ΒΑΡΙΕΤΑΙ. Είσαι σίγουρος ότι θα σε γουστάρει ?
Η Βανέσσα ΒΑΡΙΕΤΑΙ ! Πολύ ... και ΦΑΙΝΕΤΑΙ ... ας πάει αλλού να ησυχάσουμε ...
Την Βανέσσα την καταλαβαίνεις από τα ΑΛΟΓΙΣΙΑ ΔΟΝΤΙΑ της και από τα ΒΥΖΙΑ που τα έχει πεταμένα έξω.
Όπως έχει δείξει η εμπειρία, όσο πιο πολλά δείχνει μία ιερόδουλη, ΤΟΣΟ ΛΙΓΟΤΕΡΟ καλή είναι στο δωμάτιο.
B
Bordos
13 Απριλίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φιλε,μπορεις να κρατησεις την αποψη που εχεις για την συγκεκριμενη και εγω την δικη μου.Παντως ουτε υποπτος ειμαι ουτε απατεωνας.Ενηλικος θα εισαι οποτε μη παρασυρεσαι,εδω μεσα ο καθενας μας γραφει την εμπειρια του οπως τη βιωνει ,χωρις να δεσμευει κανενα.
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4