Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 204 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ειμαι σπιτι βραδιατικο σπιτι και το μυαλο αν και ειχε αρχισει απο πριν, ο πουτσος αρχιζει να γινεται τουρμπο.. Κατηφοριζω στο μεταξουργειο για την παχουλη καταθεση σε κλασσικα πακια στο τελος της μεγαλου αλεξανδρου και κωλονου, αμ δε, το ενα κλειστο, το αλλο με μια πολυ πιο πακι και σαυρα απο αυτες που συνηθιζω να ξεπατωνω.. Ετσι με σκυφτο το κεφαλι μιας και δεν ηθελα να φαω πολυ χρονο αλλα να καταθεσω οσο πιο γρηγορα γινεται, ξεκιναω την βολτα μου στα τριγυρω σπιτακια.. και καταληγω στο εν λογω σπιτακι με μια τσατσα ξανθια γρια δυσκολη στην επικοινωνια και ας ηταν ελληνιδα.. Μου λεει η κοπελα στο δωματιο καθομαι και περιμενω εγω και συναγωνιστες! περιμενουμε και μετα απο λιγο εμφανιζεται η Μαρια η ρουμανα ενα μελανουρι μωρο γυρω στα 25 συν πλην με μελαχροινα μαλλια που τα ειχε τζιβες πολυ περιποιημενες, υψος γυρω στο 1,70-1,75, ωραιο προσωπακι ξεκωλιαριζε, κιλα στα 50+, μικρο βυζακι.. Λεω εδω ειμαστε θα παω να της αλλαξω τα φωτα μιας και ο τροπος που κινουνταν αλλα και οπως συμπεριφερονταν κ μιλουσε φωναζε αματουρι! Μολις παω να ξεπροβαλω 10ευρω προλαβαινει συναγωνιστης δινει και μπαινει στην τριτη πορτα που ηταν ανοιχτη. μετα απο αυτον λεω και εγω οτι θα περασω δινω 10ευρω και με παει στην πορτα 1 (απο τις 3 που ειχε το μπουρδελο)... εκει χωρις πολλα πολλα θα αναφερω οτι το δωματιο ηταν χαλια βουλωμενος νιπτηρας και γενικα μυριζε και σε πολυ αθλια κατασταση.. Λεω μολις μπει στον αλλον θα της πω της τσατσας να παω στο 2 δωματιο μολις βγει ο τελευταιος.. Ακουω πριν απο αυτο μιας και ημουν διπλα στο αραξε τους λογω δωματιου την καλτ συζητηση οτι: σε ελευθερη μεταφραση,ουσιαστικα την εχουν ξεκολωσει και οτι δεν προλαβαινει να αρπαει πουτσους και της απανταει η τσατσα οτι ετσι θα σου κανουν καθε βραδυ (αφου αντικειμενικα ειναι ωραια) και ετσι μονο θα βγαλουμε το παραδακι.. φευγει η κοπελα παει στο προηγουμενο μου κ βγαινω εγω να της πω οτι βρωμαει βουλωμενα κ να παω διπλα μολις βγει το παιδι.. μετα απο προσπαθεια κ σπρει χωρου που πηρε πρωτοβουλια κ εβαζε της λεω θα παω διπλα τελος, και την ιδια στιγμη βγαινει το παιδι και μπουκαρω.. το δωματιο 2 σχεδον μια απ[ο τα ιδια και δεν ειχε χαρι υγειας ουτε αυτο.. εννοειται δεν καθομαι πουθενα και θα πηδηξω ως συνηθως στα ορθια την γκομενα λες και γινεται στα μουλωχτα σε ενα rest room σε κλαμπ η μπαρακι, ενδιαμεσα ακουω να σκουζει απο το γουρουνοπουτσι του συναγωνιστη, ξαναλεω το κοριτσι αματουρι!! λες και επαιρνε αμπαριζα ολη η γειτονια το ωραιο μουνι της γειτονιας ηταν η φαση..ΦΕυγει απο το παιδι, κανει την πασαρελα της, ερχεται σε εμενα μετα απο ενα διλεπτακι.. Ερχεται μεσα στο προσωπο μου και μου κανει μμμ, ωραιο παιδι εισαι, γκαβλιαρα η γκομενα και οντως ειμαι ωραιο παιδι δεν ηταν κολακεια.. την ρωταω τα στοιχει που παραθετω παραπανω και μου κανει ξαπλωσε.. της κανω δεν ξαπλωνω εδω, μονο μπλουζα και πολυ αν δεν σε ενοχλει.. Μου κανει εμενα δεν με ενοχλει καθολου και οπως το λεει καθεται στο κρεββατι βαζει τα ποδαρακια πανω πλαγιως και κατεβαζει την φορμα μαζι με το μποξερακι και εμφανιζεται το γουρουνοπουτσι μου μπροστα της! Μετα απο μια επισημανση αν ειμια ελληνας και της απανταω ναι , μου αποκρινεται φαινεται κρατωντας στα χερια της του πουλι μου και εχοντας εμφανως ενα πονηρο γελακι στο προσωπο της.. μαλλον την εχουν πηδηξει καλα συνελληνες. Μετα απο μια μετριου ανστηματος πιπα γυρναει και στηνεται να την γαμισω, απλωνει τα κωλομερια της και με προσκαλει να της τον χωσω με απαραμιλλη αναμονη για πουτανα.. της τον βαζω και ξεκιναω ενα 2λπτο καταχτυπι οπου τα σκουξιματα της και οι αδυμονιες της για την ωραια μου τσαπου δινουν και παιρνουν, στα 20 σκουξιματα τα 9 πρεπει να ταν ψευτικα, μην ξεχναμε και το επαγγελμα και οτι εχει πληρωσει ο αλλος για να τον φτιαξουμε και να τον κανουμε να τελειωσει οσο πιο γρηγορα γινεται.. αλλα απο εκει και περα στην περιπτωση μου το απολαμβανε! της λεω γυρνα να σε σκισω ιεραποστολικα.. γυρναει καβλωμενα και της τον καρφωνω λες και ριχνω αγκυρα στα εγκατα του μουνιου της!! το μουνι της κλασσικο μουνακι, ουτε τελειως χαλαρο ουτε σφιχτο εννοειται αφου σε μια ωρα πριν απο εμενα πρεπει να ειχε παρει 10 ατομα σερι.. την γαμαω που λετε απο πανω και σκουζει οσο δεν παει και μου λεει στο αυτι οπως την φιλαω στο λαιμουδακι της, οτι της αρεσει πολυ.. νιωθω οτι θα χυσω, ειδικα μετα το σχολιο της οπου παλι φανηκε ντεμι για να χυσω ντεμι οτι το εννουσε, οσο και να της αρεσα που το ειχε ξαναφερει οταν την πηδαγα στα 4 και κοιτουσε το καθρεφτη οτι την φτιαχνω παρα πολυ να με βλεπει να την γαμαω γιατι ειμαι πολυ ωραιο παιδι, και της ΄λεω επειδη ετοιμαζομουν να γυρισει στα τεσσερα παλι για καρφωμα δυνατο προτου χυσω.. Γυρναει την καρφωνω πολυ δυνατα σκουζοντας και περνοντας τα αυτια των εξω λογικα οπου σιγουρα θα καβλωσαν μολις θα την ειδαν να βγαινει εξω και παρομοιαζοντας τα σκουξιματα με την εμφανιση της. εν τελει χυνω με ταυτοχρονη επιβεβαιοτικη ερωτηση της Μαριας αν εχυσα.. Αναρωτιεται γιατι ηταν τοσο καυτα τα χυσια μου, οπου απορρισα και εγω και μαλλον της ζεσταναν και αλλο τον ηδη ζεστο απο τις πουτσες μουνακι.. μου χουφτωνει λιγο τους κοιλιακους και κοιτοντας με της αναφερω το γεγονος οτι δεν εχει χαρτι υγειας και να μου φερει. Πληνομαι γρηγορα γρηγορα, πουτσα, χερια εμφανιζεται το χερι της τσατσας με το χαρτι σκουπιζομαι , βγαινω η Μαρια ετρωγε τσαπου ηδη απο αλλον και εξαφανιζομαι στα σκοταδια του Μετα, περνοντας τον δρομο του γυρισμου με ξαλαφρωμενο το πανω αλλα και το κατω κεφαλι. Ναι!Ναι!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 09, 2017
Όνομα κοπέλας
Μαρία
Υπηρεσίες
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
30 Μαϊ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
155
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, fouxter, ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού