Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 57 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Κατηφορισα στο Μεταξουργειο γυρω στις 19.00.Ξεκινησα κλασσικα απο Κολωνου.Μπηκα σε μερικα και κατοπιν στο Κολωνου 23,το ανακτορο.Εχει μια μεγαλη πορτα,ανοιγεις,ανεβαινεις μερικα σκαλοπατια και βρισκεσαι στην αρχη ενος μεγαλου διαδρομου ο οποιος εχει αριστερα και δεξια δωματια.Καθισα σε ενα σκαμπο.Ορθιος στεκοταν ενας παππους,τουλαχιστον 75,προς τα 80 θα ελεγαMoney MouthΗ χαρακτηριστικη τσατσα με ξανθο μαλλι και μακροστενο σαγονι μου παροσιασε την Τζιωρτζαννα και την Α(ν)τρεα.
Ο παππους εκανε με κοπο να κατηφορισει τις σκαλες..
Η τσατσα που βρισκοταν εκει εξεραγγηΝαι!
-'Να σου δωσω μια!' του ειπε και εκανε και την κινηση με το χερι τηςMoney Mouth
ο γερακος,γυρισε και την κοιταξε απορημενος και ψιλοφοβισμενοςMoney Mouth
-αντε,φυγε,τι κοιτας;
χωρις να πει λεξη,ανοιξε την πορτα και εφυγε..
Ειμαι καπου αναμεσα,δεν συμφωνω να τραμπουκιζονται ατομα μεγαλης ηλικιας,ισως ομως σε καποιες περιπτωσεις να ειναι απαραιτητο,δν ξερωMoney MouthΑν προκειται για εντελως μοναχικους ανθρωπους να το καταλαβω,αν ο αλλος τωρα ειναι 80,εχει παιδια και εγγονια και θελει να γαμησει κοριτσακια 20 και 30 ας κατσει καλυτερα σπιτι του,λεω παλι,δεν ξερω.
-τι εγινε;την ρωτησα
-ερχονται εδω ολη μερα οι γεροι και μας ζαλιζουν
-εσεις φταιτε που τους βαζετε μεσα
-ποιος,δεν μπαινουν μεσα
-μονο για ματι ερχονται;
-ναι,κανεις δεν περναει,ισχυριστηκε,και γω εχω δυο εγγονια,ειμαι γιαγια,
-'αλλα δεν γυρνας στα μπουρδελα ολη μερα'ηθελα να της πωMoney Mouth
-Καλα,θα περασω μπορει αργοτερα για την Τζιωρτζαννα
-μπραβο,περνα,ξερεις να γαμαςΕμμμμ
εκανα μια βολτα,ζυγισα τις πιθανες επιλογες και ξαναγυρισα.Δεν με θυμηθηκε..Money Mouth
Σαλοναρισαν παλι και οι δυο,η Τζωρτζαννα ολο χαμογελο,εμεινα μονος στο σαλονι,εβγαλα δυο ταληρα.
-με ποια;
-με την ψηλη
-μπραβο,ξερεις να γαμας..Ναι!
-Καλα,στειλε την σε 5.που να μπω;
-στο πρωτο αριστερα
Το δωματιο στο μπουρδελο αυτο ειναι οτι καλυτερο εχω μπει στο Μεταξι ως τωρα.Πολυ μεγαλο,πεντακαθαρο,διπλο κρεβατι,καθαρος νιπτηρας και καθρεπτης,ακμη και ηλεκτρικο τζακι(που ηταν αναμμενο)Ναι!
Κατουρησα,πλυθηκα,εμεινα με τις καλτσες και την μπλουζα και περιμενα.
Μετα απο λιγο ηρθε η κοπελα.Προκειται για μια ψηλη Ρουμανα,με βαμμενο ξανθο μαλλι(το ειχε καστανο πιο παλια),με κωλαρα,μικρο σχετικα βυζι,ωραιο προσωπο και χαμογελο.
Μπηκε ευδιαθετη,με την καποτα και το λιπαντικο στο χερι
Πηγα να μιλησω ελληνικα.Αμεσως μου ζητησε συγνωμη,δεν μιλαει ελληνικα ουτε καλα αγγλικα,ελαχιστα για την ακριβεια.
Δεν πειραζει,δεν πολυχρειαζονται αλλωστεΓερο-μύστης
Εβγαλε το στριγκακι της και το σουτιεν,εβαλε λιγο λιπαντικο και οπως ημουν ορθιος αρχισε να μου παιζει την πουτσα.Αρχισα να καυλωνω και μου εκανε νοημα να ξαπλωσω.Συνεχισα να με μαλακιζει και μολις απεκτησα καλη στυση μου εβαλε καποτα και αρχισε την πιπα.Τσιμπουκωνε αρκετα καλα,χερι εβαζε μονο για να την κραταει.Τα μαλλια της ειχαν πεσει μπροστα,τα πηρα,τα εκανα στην ακρη για να τη βλεπω και της τα κραταγα οσο πιπωνε ενω ταυτοχρονα χουφτωνα τα βυζια της.
Η στυση ηταν πλεον πληρης,της ειπα να ξαπλωσει,οπως και εκανε.
Της τον εβαλα ολο στο μουνι και αρχισα να την γαμαω.με αργες αλλα βαθιες πουτσιες της τον καρφωνα οσο πιο βαθεια μπορουσα.Δεν εμεινε αμετοχη.Σαλιωσε τα δαχτυλα της και αρχισε να παιζει με το στηθος μου.Κατι ιδιαιτερα καυλωτικο,αλλο να παιζει καποια με το στηθος απλα και αλλο να σου το σαλιωνει κιολας.Ναι!
Της εκανα νοημα να γυρισει στα 4.Στηθηκε πολυ καλα,με τη μουρη στο σεντονι.Μου οδηγησε την πουτσα παλι στην μουναρα της.Συνεχισα να την γαμαω και της ανοιξα τα κωλομαγουλα.Καλη κωλοτρυπιδα,δεν πρεπει να ειναι πολυδουλεμενη.
Μετα απο καμποσες δυνατες πιστονιες αρχισα να χυνω παρατεταμενα στο μουνι της μουγγριζοντας.Συνεχισα μεχρι να στραγγιξω.Αυτη δεν το καταλαβε,νομιζε οτι εχυσα και πηγε να τραβηχτειMoney Mouth
-Wait! της ειπα , ενω την ειχα αρπαξει ηδη απο τα καπουλια γερα μην τυχον και προλαβει να φυγειΓερο-μύστης
δεν ειχε τετοια προθεση.Αδειασα εντελως.
-Sorry,ειπε κιολας,δεν θα εφευγε.
Σηκωθηκαμε,με νοηματα κυριως της ειπα οτι πρεπει να μαθει ελληνικα.Συμφωνησε,με χαιρετησε με χειραψιαΝαι!και αποχωρησε χαμογελαστη..
Η Τζιωρτζαννα ειναι μια ιεροδουλη ωραιας για μενα εμφανισης και αρκετα καλων υπηρεσιων στα πλαισια του Μεταξουργειου.Αν ηξερε και Ελληνικα νομιζω θα γαινοταν πιο ευκολα το ποσο ευδιαθετη ηταν.Θα την ξαναεπαιρνα με σχετικη ανεση.
Καθως εβγαινα απο το δωματιο αυτη εμπαινε σε ενα αλλο.Μου εδωσε ενα hi-five,ανταπεδωσα και βγηκα ευδιαθετος στην ΚολωνουΚαπέλοΚαπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 10, 2017
Όνομα κοπέλας
Τζιωρτζάννα
ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
26 Ιαν 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
49
Likes:
22.106
Πόντοι:
24.596
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 @.Dod0s, 968, dodinos και 26 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Απριλίου, 2017
Οταν περνανε ειναι καλοι οι γεροι και ομορφουληδες.
DN
Duke Nukem
11 Απριλίου, 2017
«Το δωματιο στο μπουρδελο αυτο ειναι οτι καλυτερο εχω μπει στο Μεταξι ως τωρα.Πολυ μεγαλο,πεντακαθαρο,διπλο κρεβατι,καθαρος νιπτηρας και καθρεπτης,ακομη και ηλεκτρικο τζακι(που ηταν αναμμενο)Ναι!»

https://www.bourdela.com/forum/index.php?topic=52535.msg7513008#msg7513008
11 Απριλίου, 2017
Εκ μέρους του νήματος των παππούληδων και μικροτσούτσουνων, εκφράζω τον μέγιστο
αποτροπιασμό για τον άθλιο τραμπουκισμό και την απαξίωση που υπέστη ο καημένος ετούτος πορνογέροντας...Γερο-μύστης
Τέτοιες συμπεριφορές και επιθέσεις, που συμβολικά χτυπούν την αξιοπρέπεια ολόκληρης της παγκόσμιας γερουσίας, θα πρέπει
να καταδικάζονται με τον πιο έντονο τρόπο! Γερο-μύστηςΓερο-μύστης
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 136408
15 Μαΐου, 2017
"...αν ο αλλος τωρα ειναι 80,εχει παιδια και εγγονια και θελει να γαμησει κοριτσακια 20 και 30 ας κατσει καλυτερα σπιτι του,λεω παλι,δεν ξερω"
Δηλαδή βρε φίλε ποιες είναι οι προδιαγραφές για να πάει κανείς να γαμήσει σε μπουρδέλο ??? Μέχρι 35-40 ετών, εμφανίσιμος, ελεύθερος, με φέτες κοιλιακούς και να φέρει τη γκόμενα σε οργασμό !!! Είπαμε, να είμαστε ευγενείς, καθαροί, να τους φερόμαστε καλά ... αλλά το επάγγελμα δε το κάνουν για ευχαρίστηση, σκατοεπάγγελμα είναι!!! γιατί πρέπει να τον παίρνουν χωρίς διαμαρτυρία από όποιον πληρώνει, αν αρχίσουν να κάνουν επιλογές κάπου τόχουμε χάσει.
15 Μαΐου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Συμφωνώ απόλυτα!!! Γερο-μύστης Μετά από μια ζωή στο κουρμπέτι οι πορνογέροντες αξίζουν σεβασμό και αναγνώριση Γερο-μύστης
15 Ιουλίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Tυπε καπου να υπαρχει και ενα οριο.δεν λεω,γλυκο το γαμησι αλλα μην πας με την δισεγοννη σουΘυμόςβρες κανα milfogilfMoney MouthMoney MouthMoney Mouth
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6