Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 196 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Σε μια μέρα ηλιόλουστη και κουραστική, δεν θα υπήρχε καλύτερη επιλογή από τα ήσυχα ομολογουμένως οικήματα της οδού Λιοσίων και πέριξ αυτής. Ύστερα από μια σύντομη περιήγηση στα πιο underground σπίτια της περιοχή, οι δρόμοι με οδήγησαν σε αυτό το σπίτι για να εισέλθω στο δωμάτιο με την κοπέλα που εκείνη την ώρα είχε βάρδια.
Ήταν η Μπάρμπορα, ένα συμπαθητικό προ- μιλφ από Τσεχία κατά δήλωση της, με όμορφο πρόσωπο, μέτριο γυναικείο ύψος, χυμώδεις καμπύλες, με πλαδαρή λίγο κωλάρα και στήθος μεγάλο αλλά λίγο πεσμένο. Το συνολικό αποτέλεσμα της εμφάνισης της, εξωτερικής και εσωτερικής, της ευδιάθετης αυτής κοπέλες με οδήγησαν στο δωμάτιο το οποίο είχε και τηλεόραση με τσόντα να παίζει. Πριν από εμένα είχε δωμάτιο αλλά δεν άργησε να έρθει στο πεντάλεπτο. Με πρόσταξε να μπω και πως θα είχε και δώρο για το Πάσχα αν έμπαινα.
Αναμονή στο δωμάτιο γυμνός και όρθιος μέχρι που ήρθε σε σοβαροφανές ύφος η κοπέλα με ένα τσιγάρο στο χέρι να καπνίζει, ήθελε να το παίξει γκόμενα μοιραία που έρχεται να ικανοποιήσει τον πασά της στο δωμάτιο. Άφησε το τσιγάρο στο τασάκι και αρχίσαμε στα όρθια τα φιλιά, ύστερα κάτσαμε στο κρεβάτι, εκεί όπου με έκπληξη ύστερα από το μπαλαμούτι που είχαμε την είδα σαν λύκαινα να κατεβαίνει προς τα κάτω έτοιμη να αρπάξει την λεία της, ξάφνου ... αρπάζει με το γλυκό της στόμα τα αρχίδια μου και τα καραμελώνει, ενώ εγώ γευόμουν σημεία από το κορμί της, δίνοντας της και έντονες σφαλιάρες που γούσταρε καυλωτικά, μου τοποθετεί προφύλαξη και ξεκινάει ένα αρκετά καλό τσιμπούκι χωρίς χέρι, ενώ σε κάποια στιγμή γυρνά σε 69 με εμένα να χαζεύω τις τρύπες της και πότε να τρώω και πότε να σφαλιαρίζω τα μάγουλα της. Έντονη καύλα, την τοποθέτησα στα τέσσερα, στην μοναδική μας στάση, όπου έλαβε πολύ καλή τοποθέτηση, τουρλώνοντας τον κώλο της και τον κορμό του σώματος της τον είχε υψωμένο, με έντονη βία γάμησα την κοπέλα η οποία ακουγόταν μέχρι την κουζίνα παράλληλα πότε την έπιανα από τον ώμο και πότε έτρωγε τις άγριες μπάτσες, για να με βρει το τέλος στο έτσι εντός του μουνιού της.
Μου είπε να κάτσω στο κρεβάτι για να με σκουπίσει και να μου βγάλει το προφυλακτικό, χαμούρεμα σαν να είμαστε ζευγάρι στο κρεβάτι και κουβέντα, μάλιστα μου πρότεινε την άλλη φορά και πρωκτό αλλά όχι βίαια όπως συνηθίζω να κάνω.
Η κουβέντα συνεχίστηκε στα όρθια ώσπου αναχώρησε, ντύθηκα βγήκα έξω είχαμε τις ευχές για το Πάσχα και η κοπέλα οδηγήθηκε σε άλλο δωμάτιο με χαμόγελο στα χείλια της όπως πάντα έχει εκείνη.
Είναι μια κοπέλα που το πρόγραμμα το ρυθμίζεις μέσα σχεδόν και γενικά τιμά το εικοσάρικο που παίρνει, αυτή αξίζει το εικοσάρικο σε ένα μη προβλέψιμο πρόγραμμα, πρέπει να κάνει πολλά μέσα για τους απανταχού λάτρες των ακραίων σεξουαλικών σκέψεων τους.
Ευχαριστώ για την ανάγνωση σας!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 10, 2017
Όνομα κοπέλας
Μπάρμπορα
sotirakis69
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
29 Μαρ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
517
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, Don Aristippo, professorx και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού