Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 409 10
Sex Studio 564521
Γενική βαθμολογία
 
5.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Η Μονικα ειναι απο τις πιο γνωστες και ομορφες κοπελες των στουντιο και για τον λογο αυτο ειπα να την δοκιμασω..Επισκεφτηκα το στουντιο που δουλευει και εδωσα 50 ευρω για απλο προγραμμα..Το στουντιο σαν χωρος ηταν καλος και πεντακαθαρος..Οταν πηγα η Μονικα ηταν σε αλλο δωματιο οποτε αναγκαστηκα να περιμενω στο δικο μου ως που να ερθει..Ευτυχως η αναμονη δεν κρατησε πανω απο δεκα λεπτα..Εμφανισιακα η κοπελα ειναι μουναρος, ψηλη μελαχροινη με βυζαρα, απαλο δερμα και ενα μεγαλο τατουαζ στην πλατη..Απο την πρωτη στιγμη καταλαβα πως ειναι περιεργη οποτε ειπα να παω με τα νερα της και να της αφησω τον ελεγχο..Ξεκινησε να με χαιδευει και να μου παιζει τον πουτσο στην συνεχεια περασε καποτα και αρχισε ενα γερο και βαθυ τσιμπουκι το οποιο κρατησε καπως πολυ..Στην συνεχεια χωρις να της πω κατι ανεβηκε πανω στον πουτσο μου και αρχισε να τον καβαλαει, μετα απο ενα λεπτο παλι χωρις να μιλησω κατεβηκε και στηθηκε στα τεσσερα..Μετα απο ενα λεπτο σε αυτη την σταση(οπου κανει γαματο στησιμο και εχει κωλαρα για πιασιμο) παλι απο μονη της σταματησε και γυρισε για ιεραποστολικο..Ελα ομως που το εργαλειο ειχε πεσει..Το βλεπει και ξενερωνει της λεω να το βοηθησει να σηκωθει και αρχισε κατι μαλακειες μηπως θελω να μου βαλει δαχτυλο στον κωλο για βοηθεια γιατι της το ζητανε πολλοι..Της εξηγω οτι δεν τα γουσταρω αυτα και ζηταω να μου ξαναπαρει τσιμπουκι το οποιο και εκανε..Τελικα ξανασηκωθηκε το εργαλειο και της ζηταω να στηθει για ιεραποστολικο..Εντελει καναμε και αυτη την σταση,τουλαχιστον στηνεται καλα, για κανα διλεπτο και κατα την διαρκεια της μου ελεγε μαλακειες οτι βρωμαω και γιατι δεν εκανα μπανιο πριν..Δεν μπορουσα να τελειωσω και ξεκινησε παλι τσιμπουκι και μετα μαλακεια με το χερι..Ειδα οτι δν καναμε τιποτα της ειπα να σταματησουμε και οτι μπορει να φυγει..Απαντησε με βρισια στα σερβικα και μετα μου ειπε να μην ξαναπαω μαζι της..Τσαντιστηκα και της την ειπα που με εβρισε στα σερβικα..Γενικα στο τελος τσακωθηκαμε..Το συμπερασμα ειναι οτι η κοπελα ειναι μουναρος αλλα εχει προβλημα συμπεριφορας και κατα βαθος παιζει να μην γουσταρει αυτο που κανει..

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 09, 2017
Όνομα κοπέλας
Μόνικα Σέρβα
cervantes
Ανώτερος
Εγγραφή:
5 Σεπ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
183
Likes:
3.987
Πόντοι:
9.975
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dinos34, sotirakis69, NBAZ και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Απριλίου, 2017
Φιλε μου η αληθεια ειναι πως η συμπεριφορα της εχει αλλαξει αρκετα σε σχεση με το παρελθον. Πιστευω ειναι εμφανη σε ολους μας αυτο. Απλα την δικαιολογεις και καπως...μετα απο τοσες πουτσες ολα αυτα τα χρονια το βαριεσαι το αθλημα. Λογικο ειναι.
K
kostasasximos86
10 Απριλίου, 2017
Συγνωμη αλλα αυτο δεν ειναι δικαιολογία έχει πολύ κακό χαρακτήρα και σε λίγα
χρόνια θα παρακαλάει να εχει δουλεια... το χρήμα είναι σταθερη αξία η ομορφία και η φρεσκάδα ομως...
10 Απριλίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Άμα το'χει βαρεθεί η Μόνικα τι να πούνε τότε κοπέλες όπως η Πένυ, η Άννα Μαρία και η Σόνια.
P
px75
10 Απριλίου, 2017
Απορώ πως η τύπισσα με τέτοιο κωλοχαρακτήρα και κακές υπηρεσίες έχει κρατηθεί τόσα χρόνια στο χώρο.Μαύρο στην καριόλα!
11 Απριλίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

εγώ μία φορά την πήρα προσωπικά πριν από 2-3 χρόνια και ξενέρωσα από τη ζωή μου γιατί ήταν τόσο ξενέρωτη που πεθαίνεις!!!!!!!!!! αυτή θέλει κλωτσίδια όχι λεφτά!!!!!!
11 Απριλίου, 2017
κ σε μενα το χε πει για δαχτυλοMoney Mouth
11 Απριλίου, 2017
Φίλε αν όντως δεν έκανες μπάνιο και βρώμαγες,η όποιος πάει να γαμήσει άπλυτος,έχει δίκιο η κοπέλα.Φαντάσου αυτήν να ερχόταν άπλυτη και να βρώμαγε σαν ψαροκασέλα.Θα έλεγες χειρότερα πράγματα τότε.
13 Απριλίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φιλε ημουν καθαρος ποτε δεν παω σε στουντιο η μπουρδελο απλυτος και ποτε δεν μου εχει παραπονεθει αλλη κοπελα οτι βρωμαω..
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8