Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.5 67 10
Γενική βαθμολογία
 
5.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η δεύτερη κριτική είναι για την Κρυσταλία ή Κρυστάλω, όπως μου συστήθηκε. Είναι λέει από τα Σφακιά της Κρήτης. Μάλλον για τα Σφακιά της Ρουμανίας την κόβω. Πολύ κοντή, σχεδόν νανάκι, στρουμπουλή σα γουρουνάκι, μάτια μπλε ή πράσινα γουρλωτά, μαλλιά καστανά πάνω απο τους ώμους, βυζάρες και κοιλιά (είπαμε γουρουνάκι).

Η Κρυστάλω λοιπόν είναι μια ευδιάθετη κοπέλα, και αυτός είναι και ο λόγος για τον οποίο πέρασα μαζί της. Το θέμα είναι όμως πως δεν καταλαβαίνει πως ο πελάτης πάει στα μπουρδέλα για να ξεφορτώσει 10-15 λεπτά και μετά να πάει στην ευχή του διαβόλου. Δεν πάμε στα μπουρδέλα για να πιάσουμε κουβέντα με τις κοπέλες με τις ώρες. Στα 30 λεπτά και βάλε που έκατσα λοιπόν με τη Κρυσταλία στο δωμάτιο μου έδειξε φωτογραφίες από την προσωπική της ζωή, μου παραπονέθηκε πως οι περισσότεροι πάνε για να τον φάνε και όχι να γαμήσουν και πως της λείπει το σεξ, μου είπε για το πόσα πολλά λεφτά βγάζει το μηνα (και καλά) και άλλες τέτοιες πίπες...

Στο σεξ μέτρια πράγματα, κουνιότανε άτσαλα, μίλαγε πολύ, δάγκωνε, νιαούριζε (μια καλή πρόταση λοιπόν για τον Δημητράκη τον πρόεδρο των κτηνοβατών), φίλαγε περίεργα. Πίπα δεν ξέρει να παίρνει, τον ρούφαγε σα να ρούφαγε φρεντοτσίνο με καλαμάκι. Δεν είναι βιαστική (ίσα-ίσα), απλά δεν ξέρει να γαμιέται...

Χρόνος παραμονής στο δωμάτιο 30+ λεπτά. Καθαρό σεξ 10-12 λεπτά.

Τιμή 10 ευρώ.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 09, 2017
Όνομα κοπέλας
Κρυσταλία
duskolieggrafi
Τιμημένος
Εγγραφή:
22 Μαϊ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
203
Likes:
5.126
Πόντοι:
17.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 jimy.m., tsitsibirdis, sotis99 και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού