Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 167 10
Μασατζίδικα 214673
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
αφιξη το πρωι γυρω στις 11:30 στην φραντζη 7.
Μετα απο την υποδοχη ερωτηση για το αστερι που λεγεται Αλινα αν ειναι διαθεσιμη,δυστυχως ηταν με πελατη.Συνεχεια με πασαρελα απο τα κοριτσια (δεν θυμαμαι καμμια δυστυχως) εκτος της Μαριας!!
Το κοκκινο μαλλι κανει εντυπωση απο μακρυα,γνωριζοντας και τις κριτικες της ,τοτε επιλεχθηκε χωρις δευτερη σκεψη!!!
Εισοδος σε δωματιο επιλογης μου,ντους κτλ,κτλ.
Να σου και το Μαράκι!Χαμογελαστη,φιλικη ,οπως πρεπει σε τετοιες καταστασεις,αψογα τα ελληνικα της.
Με βαζει μπρουμυτα βγαζει την ρομπα,μενει με τα εσωρουχα,οι βυζαρες της ετοιμες να βγουν απο το σουτιεν,το κωλαρακι της ολοστρογγυλο για φαγωμα,και ξεκιναει το μασαζ!!
ανετα ετρωγα ολο το μισαωρο να μου κανει μονο μασαζ,σωστες πιεσεις,ξερει τα καταλληλα σημεια!!!
Λογω του οτι ομως αλλος ηταν ο σκοπος,γυριζω ανασκελα και ξεκιναει το " μασαζ"!!!
Φουλ στυση τον εχανα στο στοματακι της,πολυ ωραιο στηθος 3αρι-4αρι για τους λατρεις αψογο,κατι ματια απιστευτα,οτι πρεπει να σε κοιτανε στην πιπα!!! Με παρακαλαγε να μην τελειωσω!!! Στνεχεια απο μενα να της περιποιηθω το μουνακι της ,υγρο ,πεντακαθαρο,εδειχνε να το απολαμβανει αρκετα!!!
Οποτε καπου εκει ηρθε η ωρα να τον νιωσει,αρκετες στασεις με απολαυστικο τελειωμα!!! καθισε κοντα μου ,καναμε ντους και αφου της υποσχεθηκα οτι το επομενο θα ναι b2b αποχωρησα ικανοποιημενος !!
Το Μαρακι θα το ξανα επισκεφτω,προσωπικα πιστευω οτι ειναι μια κοπελα που τα αξιζει !!!
Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 03, 2017
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Μαρία
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
4 Απρ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
6
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 SEXTYRHOON, master21

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού