Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 69 10
Μασατζίδικα 119219
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε Παρασκευή νωρίς το απόγευμα , χτύπησα το κουδούνι κάτω(γράφει enjoy massage , όπως και πάνω)και ανέβηκα στον 4ο . Μου άνοιξε μια στρουμπουλή σερίφησσα την οποία δεν έχω ξαναδεί . Με πέρασε στο σαλόνι , αφού με ρώτησε αν έχω έρθει ξανά κλπ μου είπε ότι δουλεύουν 3 κοπέλες .
Είδα ένα μπάζο την Φωτεινή και δύο μιλφάρες!!! Πρώτα την Αλεξάνδρα με κανονικό σώμα γυμνασμένα πόδια και φοβερό κώλο και μετά την Ζέτα , μου έκανε κλίκ πιο πολύ η Αλεξάνδρα χωρίς βέβαια να με αφήσει καθόλου αδιάφορο η Ζέτα , είπα στην σερίφησσα ότι θέλω να περάσω με την Αλεξάνδρα αλλά με ενημέρωσε ότι θα μπει για πρόγραμμα ώρας , έτσι επέλεξα τελικά την Ζέτα , ξανθιά Σερβα (κοντά στα 40)με ανοιχτά πράσινα μάτια λεπτό κορμί και 2.5άρι βυζί , με τα τακούνια , το δερμάτινο μαύρο κολάν και την μαύρη μπλούζα με τα κορδονάκια που αποκάλυπτε το μπούστο της ήταν άκρος εντυπωσιακή , βέβαια μετά στο δωμάτιο όταν έβγαλε τα ρούχα της έχασε λίγο μίας και το σώμα της ήταν κάπως χαλαρό το στήθος ελαφρώς πεσμένο ενώ είχε και αρκετές ελιές(κρεατοελιές )κυρίως στην πλάτη καθώς και ένα μισοσβησμένο τατού στον ώμο.
Η σερίφησσα με οδήγησε στο δωμάτιο , συνηθισμένος στο προηγούμενο ιδιοκτησιακό καθεστώς έβγαλα λεφτά να πληρώσω αλλά μου είπε μετά στο τέλος να πληρώσω την κοπέλα. Ήρθε στο δωμάτιο η Ζέτα με ρώτησε αν θα κάνω μπανάκι και αφού της απάντησα καταφατικά έφυγε για να επιστρέψει πάλι μετά από κάνα δεκάλεπτο. Αυτή την φορά ήρθε στο δωμάτιο φορώντας ένα μπορντό μπουρνούζι τα εσώρουχα της και τα τακούνια της. Μιλήσαμε λίγο , είπε ότι είναι από Σερβία και έχει στην Ελλάδα 1.5 χρόνο , εμένα βέβαια κάτι μου θύμιζε οπότε οι παλιότεροι ας βοηθήσουν , είπε ότι πριν δούλεψε στην Θεσσαλονίκη σε δυο μασατζήδικα.
Ξάπλωσα στο μασαζοκρέβατο , αφού έριξε αρκετό λάδι σε μέση και πλάτη ξεκίνησε μασάζ , έδειξε να ξέρει χωρίς να είναι βέβαια τίποτα το σούπερ αλλά είχε σωστές πιέσεις και αρκετά χαλαρωτικό. Αφού έκανε μασάζ σε μέση και πλάτη και ώμους συνέχισε με μασάζ στο κεφάλι το μέτωπο και το πρόσωπο που ήταν όντως πάρα πολύ χαλαρωτικό και ανακουφιστικό ... Στην συνέχεια κάθισε στην κάτω πλευρά του μασαζοκρέβατου ανάμεσα στα πόδια μου με την πλάτη της προς τα εμένα και μου έκανε μασάζ στις πατούσες για αρκετή ώρα , στην συνέχεια γύρισε γονατιστή πρός τα εμένα πάλι ανάμεσα στα πόδια μου και συνέχισε με μασάζ στα πόδια , μασάζ στων κώλο και πάλι στην μέση , στην συνέχεια αφαίρεσε το σουτιέν της και έτριβε τα βυζιά της στο σώμα μου ενώ έκανε πια πιο εντατικό τρίψιμο ανάμεσα στα μπούτια μου .
Με ρώτησε αν θέλω να γυρίσω , γύρισα ανάσκελα , αφού έκανε για κάνα 5λέπτο μασάζ στα μπούτια και λίγο στο στήθος άρχισε να χαϊδεύει τα αρχίδια και τον πούτσο μου μέχρι που μου σηκώθηκε τελείως . Με ρώτησε αν θέλω προφυλακτικό , έσκυψε ανάμεσα στα πόδια μου , ξεκίνησε αργά αργά να γλύφει τα αρχίδια σαν παγωτό ενώ στην συνέχεια έκανε ένα απολαυστικό ρουφόμπαλο που αν η κοπέλα ξέρει να κάνει είναι υπέροχο αν δεν ξέρει σε πονάει και σε ξεκαυλώνει... στην συνέχεια πήρε τον πούτσο μου στο στόμα της , η πίπα της πάρα πολύ καλή , βαθιά και υγρή , σε κάποια στιγμή βέβαια με μαλάκιζε με το χέρι της πάρα πολύ γρήγορα και φαινόταν να προσπαθεί να με κάνει να χύσω γρηγορότερα...της έβγαλα το χέρι και συνέχισε πάλι την υπέροχη πίπα για μερικά λεπτά , την σταμάτησα την έφερα από πάνω μου και αρχίσαμε να φιλιόμαστε ενώ ασχολούμουν τόσο με τα βυζιά της όσο και με το μουνάκι της.
Πέρασμα προφυλακτικού , την πήρα πισωκολλητά στα όρθια με αυτή να τρίβει τα βυζιά της και να κοιτάει στον καθρέπτη παίρνοντας καυλωτικές εκφράσεις , τελικά αυτή ήταν και η μόνη στάση που την πήρα μίας και ένιωθα ότι όσο και να την γαμάω μάλλον δεν θα καταφέρω να χύσω μίας και πριν περίπου μια ώρα είχα διπλή εκτόνωση σε άλλο ελαιοτριβείο .
Της είπα να πάμε στον καναπέ , νομίζοντας ότι θα συνεχίσουμε το σεξ μου είπε να περιμένω να στρώσει την πετσέτα της και στήθηκε στα τέσσερα , της είπα ότι είμαι κουρασμένος και αν είναι να μου τον πάρει πίπα να τελειώσω. Κάθισα εγώ στον καναπέ αυτή γονάτισε μπροστά μου και γλύφοντας αλλά και μαλακίζοντας με έχυσα στο καταδεχτικό στοματάκι της .
Σηκώθηκε πηρέ τα πράγματα της και πήγε για μπανάκι , επέστρεψε την πλήρωσα και με συνόδεψε στην έξοδο. Γενικά πέρας καλά και μπορεί ακόμα καλύτερα αν δεν ήμουν κουρασμένος . Να αναφέρω ακόμη επειδή διάβασα κάτι ότι ο χώρος είναι ανακαινισμένος κλπ...δεν είδα καμία διαφορά ούτε στο σαλόνι αλλά ούτε στο δωμάτιο που πέρασα ...ίσα ίσα που το δωμάτιο ήταν ακόμα πιο λιτό από πριν μίας και έλειπαν πχ κάποια κάδρα...
Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 07, 2017
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Ζέτα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
189.812
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 tonos17, pistolpit, Nept546 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού