Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 440 10
Μασατζίδικα 642057
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε Παρασκευή το μεσημέρι , ανέβασμα στον 3ο όροφο όπου η σερίφησσα με οδήγησε στο χώρο υποδοχής (υπάρχει και δεύτερος χώρος ακριβός πίσω από το γραφείο της σερίφησσας) με ρώτησε αν θέλω να πιώ κάτι(μέχρι και σαμπάνια και σοκολατάκια) αλλά της είπα ότι προτιμώ να δω τις κοπέλες . Χτύπησε το κουδούνι στα δεξιά της για να έρθουν οι κοπέλες μιας και σε αντίθεση με τον 6ο όροφο το δωμάτιο των κοπελών είναι στο βάθος του διαδρόμου μετά και το τέταρτο δωμάτιο και όχι δίπλα από αυτό της υποδοχής.
Δούλευαν Αλίσια, Μαρία , Ρωξάνη , Τζέσικα και για όσους γνωρίζουν και η κολλητή της η Μαρίνα και τέλος η Λεϊλα που ήταν και ο σκοπός και της σημερινής επίσκεψης μίας και δύο ακόμα φορές που είχα πάει δεν κατάφερα να την δω. Πρόκειται για μια κοπέλα μελαχρινή με το μαλλί πιασμένο σε αλογοουρά , ανοιχτόχρωμους οφθαλμούς , με ψιλοκανονικό σώμα , έχει κάποια κιλάκια που δεν χαλάνε καθόλου το σύνολο , βυζάκι 1.5άρι σε σχήμα λεμονάκι , έχει ακόμα πίρσινγκ στον αφαλό , είναι 26 χρονών από την Λευκορωσία σύμφωνα με τα λεγόμενα της , δεν μιλάει ελληνικά αλλά καλά αγγλικά και είναι μια πολύ γλυκιά και χαμογελαστή κοπέλα .
Είπα στην σερίφησσα ότι θέλω να περάσω με την Λεϊλα , με ρώτησε αν θα περιμένω γιατί θα μπει σε μισάωρο πρόγραμμα ή αν θέλω να πάω και στον 6ο αλλά της είπα ότι θα περιμένω , μετά από κάνα δεκάλεπτο που άδειασε δωμάτιο με οδήγησε σε δωμάτιο αφού την πλήρωσα όπως πάντα προκαταβολικά .Έκανα το φρεσκάρισμα μου και περίμενα την Λεϊλα η οποία τελικά ήρθε μετά από μία ώρα, μίας και ο πελάτης την κράτησε παραπάνω.
Με πολύ χαμόγελο και ζητώντας μου συγνώμη που άργησε μπήκε στο δωμάτιο , αφού μιλήσαμε λίγο και με ρώτησε πόσο χρονών είμαι πως με λένε κλπ την “απάλλαξα” από την άσπρη ρόμπα της και έμεινε με τα εσώρουχα της , η όλη φάση ξεκίνησε με μεγάλης διάρκειας γλωσσόφιλα και αγκαλιές , της έβγαλα τα εσώρουχα και συνεχίσαμε , έβαλα τα δάχτυλα μου στο στόμα της όπου τα έγλυψε και τα σάλιωσε και στην συνέχεια τα έβαλα και στις δύο φιλόξενες τρυπούλες της . Κάθισα στον καναπέ και της είπα να γονατίσει , αφού για λίγο με φίλαγε στον λαιμό και στο στήθος κατέβηκε πιο κάτω. Ξεκίνησε να μου γλύφει τα αρχίδια σαν παγωτό ενώ με κοίταζε κατάματα , στην συνέχεια πήρε τον πούτσο μου στο στόμα της , πίπα πολύ καλή ενώ είναι δεκτική και κάνει ότι της ζητήσεις , ακολούθησε mouth fucking αλλά και deep throats σε επίπεδο ασφυξίας και όλα αυτά διατηρώντας το χαμόγελο της....με είχε φτάσει στο αμήν και δεν μπορούσα να κρατηθώ άλλο , ίσα που πρόλαβα να σηκωθώ και να την ξαπλώσω στον καναπέ , πλησίασα τον πούτσο μου δίπλα στο κεφάλι της και άρχισα να χύνω στο γλυκό προσωπάκι της ενώ στην συνέχεια άρπαξε τον πούτσο μου στο στόμα της και τον “στέγνωσε”...
Της είπα να κάνει πρώτη μπάνιο και στην συνέχεια φρεσκαρίστηκα και εγώ ,βγαίνοντας από την ντουζιέρα με ρώτησε αν θα συνεχίσουμε ή αν θέλω μασάζ και της απάντησα ότι θέλω μασάζ , ξάπλωσα στο μασαζοκρέβατο , στα του μασάζ γενικά ήταν λίγο άνω του μετρίου σε χαλαρωτικούς ρυθμούς δείχνοντας ότι προσπαθεί να κάνει ότι γρήγορα σε λίγες μέρες της έχουν δείξει , ξεκίνησε από της πατούσες και τα πέλματα , συνέχισε πόδια μέση πλάτη και λίγο αυχένα ενώ το χαρακτηριστικό της ήταν ότι καθώς έκανε το μασάζ καθόταν στο μασαζοκρέβατο και δεν ήταν όρθια ... Μετά από περίπου 25 λεπτά με ρώτησε αν έχω κοιμηθεί και αν θέλω να γυρίσω .
Γύρισα , μασάζ από μπροστά δεν μου έκανε , ήρθε και άρχισε να με φιλάει ενώ κατέβαινε πρός τα κάτω , πάλι γλείψιμο αρχιδιών και πίπα όσο με τα δάχτυλα μου πάλι εξερευνούσα της τρυπούλες της , την σταμάτησα , την έστησα με το σώμα της ριγμένο στο μασαζοκρέβατο και έσκυψα πίσω της , άρχισα να γλύφω τόσο το μουνάκι της όσο και την κωλοτρυπίδα της , πήρε φωτιά , της αρέσει πολύ να την γλύφουν , άρχισε να αναστενάζει και σχεδόν αμέσως υγράνθηκε....Της είπα να πάει να ξαπλώσει στον καναπέ , συνέχισα για λίγα λεπτά να την γλύφω ακόμα , μου τράβαγε τα μαλλιά πετούσε τα μαξιλάρια με τις κινήσεις των χεριών και του κορμιού της όσο εγώ επέμενα να γλύφω την κλητορίδα της , μου είπε ότι πρέπει ... να την γαμίσω.
Πέρασμα προφυλακτικού , την πήρα αρχικά πισωκολλητά από μουνί , σε πολύ δυνατούς ρυθμούς και τραβώντας της την αλογοουρά , βγήκα και μπήκα στην κωλοτρυπίδα της , αρχικά την πήρα σε αργούς χαλαρούς ρυθμούς ενώ στην συνέχεια σε πολύ δυνατούς με την πιτσιρίκα να μην χαμπαριάζει μία , το μασαζοκρέβατο όλο μετακινούταν και επειδή βαρέθηκα να το φτιάχνω συνέχεια την σήκωσα και την πήγα ξανά στον καναπέ , την έβγαλα ανάσκελα , της σήκωσα τα πόδια , τώρα την γαμούσα 2-3 φορές μουνί μετά κώλο και τούμπαλιν ενώ αυτή μου τραβούσε το κεφάλι για να την φιλήσω , συνεχίσαμε έτσι για κάνα 5λέπτο ακόμα , όταν ένιωσα ότι θα χύσω αφαίρεσα το προφυλακτικό ανέβηκα από πάνω της και έχυσα πάλι στο πρόσωπο της ενώ πάλι άρπαξε τον πούτσο μου στο στόμα της και τα ρούφηξε όλα...
Πήρε τα πράγματα της στο χέρι και πήγε να κάνει μπάνιο στο δικό τους χώρο , έκανα και εγώ το μπανάκι μου , επέστρεψε και με οδήγησε στην έξοδο . Στο δωμάτιο έκατσα (αφού ήρθε) λίγο πάνω από ώρα , μασάζ αν το βελτιώσει λίγο θα είναι σούπερ , από κει και πέρα στα υπόλοιπα ισορροπεί μεταξύ gfe και pse καταστάσεις με αξιοσημείωτο τρόπο παρόλο που δείχνει τόσο γλυκιά και αθώα , φιλάει υπέροχα , πίπα πολύ καλή , είναι δεκτική και γαμιέται πολύ καλά , ήταν μια αποκάλυψη η πιτσιρίκα. Νομίζω το μαγαζί αυτού του ορόφου με Αλίσια , Τζέσικα και Λεϊλα έχει χτυπήσει τζάκ ποτ...
Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 07, 2017
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
  • Πρωκτικό σεξ
Όνομα κοπέλας
Λέϊλα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
185.612
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, Οξαποδω και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Απριλίου, 2017
Η χιλιοστή σου κριτική!

Το σχόλιό μου εδώ: https://www.bourdela.com/forum/index.php?topic=52535.msg7507262#msg7507262
10 Απριλίου, 2017
Άψογη, παραστατική και ουσιαστική κριτική.
20 Απριλίου, 2017
Τελεια ενημερωση
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3