Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 39 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Από που να ξεκινήσω για αυτήν τη συνάντηση δεν ξέρω ότι και να πω για αυτό το ραντεβού θα είναι παρά πολύ λίγο δυστυχώς μετά από αρκετή αναμονή λόγο χρόνου και χρήματος επιτέλους κατάφερα να εκπληρώσω το απολυμένο μου να συναντήσω μια πορνό σταρ και να κάνω ένα καλό δώρο στον εαυτό μου Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο .
Μετά από συνεννόηση με το γραφείο το ραντεβού κλείστηκε σε γνωστό ξενοδοχείο της παραλίας μετά απο συνεννόηση με το γραφείο φτάνω παίρνω δωματιάκι με υδρομασάζ στέλνω τον αριθμό του σωματείου και ετοιμάζω το υδρομασάζ να μπω να χαλαρώσω και να φρεσκάριστω .
Μετά από κανένα μισάωρο χτυπάει η πόρτα το ανχος έχει βαρέσει κόκκινο με το που ανοίγω αντικρίζοντας την καυλα μένω παγωτό . Μετά από τις συστάσεις και μέχρι να σπάσει ο πάγος και εγώ να συνέλθω από το σοκ λίγο βέβαια άλλο πράγμα οι φωτογραφίες άλλο να έχεις μέσα στο δωματειο αυτό το διαστημικό μουνι που σε λίγο θα κανείς τρελές μαζί του μου αρπάζει τη πουτσα και μου δίνει ένα δυνατό φιλί και με ένα βλέμμα εγώ θα σε τρελάνω γδύνεται πάει για φρεσκάρισμα και να σου η καυλα τώρα για την εμφάνιση τι να πρώτο πεις όλο το πακέτο όνειρο πρόσωπο που αναδύει ένα είδος άγριας ομορφιάς και εξωτικής συνάμα σε απόλυτη αρμονία σώμα τούμπανο τέλεια γυμνασμένο χωρίς το παραμικρό ψευγαδι βυζια φτιαγμένα πραγματικά δεν ξέρεις από που να αρχίσεις ξαπλώσουμε και αρχίζουμε τα χαμουρεματα την ξαπλώνω της λέω σήμερα θα σε περιποιηθω εγώ αρχίζω να πιπίλα τις βυζαρες της και σιγά σιγά κατέβαινα στο νινακι της μοσχομυριστό και καλό ξυρισμένο άρχισα να τη γλυφό με μανία κες και έπινα νέκταρ γυρίσαμε σε ανάποδο 69 με μπόλικο mouth fack είχε τρελαθεί από την καυλα δεν άργησε η πρώτη κατάθεση στο στόμα της πήγε διακριτικά να τα φτύσει κάτσαμε για κουβεντούλα περί ανέμων και υδάτων και για τις ταινίες της κάτσαμε κανα μισάωρο έναρξη β γύρου με 69 δεν έχασα την ευκαιρία να χαθώ πάλι στο μουνακι της για περιποίηση πάλι Τούρμπο εγώ τώρα λέω ώρα για την κωλαρα της πέρασμα σκουφου τι βάζω στα 4 και σκαρφαλώνω από πίσω της θέα οπτασία πραγματικά να με καυλωνει κι άλλο κωλος γυμνασμένος και σφιχτός άρχισα να μπαίνω αργά στην αρχή και σιγά σιγά να δεινών γκάζι με φωνούλες από πλευράς της αντέχει δυνατό χτύπημα ακούραστη φωνές να σε πορωνουν να θες να τα δώσεις όλα κατάθεση μέσα στην κωλαρα της βουρ για μπανάκι και οι δυο χαμουρεματα πάλι στο μπάνιο κάτσαμε κουβέντα πάλι και εγώ να προσπαθώ να μαζέψω δυνάμεις συζήτηση αρκετή ώρα ειναι παρά πολύ έξυπνη κοπέλα και επικοινωνιακή μιλάς ευχάριστα μαζί της στο τέλος μου είχε μείνει λίγος χρόνος ξεκίνησε και τρίτος γύρος με πίπα που και πεθαμένο ανασταίνει ΜατάκιΜατάκι πέρασμα σκουφου ανεβαίνω από πάνω της και βάζω τα πόδια της στους ώμους μου αρχίζω να το σφυροκόπημα με όλη μου τη δύναμη αλλαγή την βάζω από πάνω μου για να παίζω με τα βυζια της να πέφτει να μου δίνει καυτά φιλία στο στόμα και στο λαιμό δεν άργησε η κατάθεση πήγε για μπανάκι ντύθηκε έκατσε μέχρι τη λήξη με χαιρέτησε με ένα φιλί και κάπως έτσι τελείωσε το όνειρο .
Τώρα το συμπέρασμα από όλο αυτό δυστυχώς τέτοιες γυναικείες δεν είναι για τακτική συνεύρεση είναι σαν τις ακριβές σαμπάνιες που τις ανοίγεις σε εξαιρετικές περιπτώσεις εξού και ο τίτλος της κριτικής μου

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 07, 2017
Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
350€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
17 Ιαν 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
162
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 THV, Nick1000, mick11 και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Απριλίου, 2017
πάρε μια ανάσα ρε φίλος... μονορούφι τα είπες!
σε σημείο να μη βγάζουμε άκρη πολλές φορές. Κεφάλι σε τοίχο!
κατά τ'αλλα μια χαρά πέρασες και αυτό είναι που μετραει! Καπέλο
10 Απριλίου, 2017
Trello moro! Make me cum!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2