Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 214 10
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Από τις πολύ λίγες φορές που πάω στα τυφλά, δηλαδή χωρίς να έχω διαβάσει τίποτα για την κοπέλα, πήγα με τη Λάουρα, μια 35άρα Μολδαβή που στο σαλόνι μου έκανε τόσα χάδια όσα ούτε κατά προσέγγιση δεν έκανε στο δωμάτιο. Είναι κάπου στο 1.65, με σκούρα ξανθά μαλλιά, όχι πολύ μακρία, και κανονικό σώμα. Είναι μια ΟΚ 35άρα γυναίκα, κανένας δεν πρόκειται να χαλαστεί με την εμφάνισή της.

Η Λάουρα δεν έκανε τίποτα κακό, αλλά δεν έκανε και τίποτα καλό. Με ρώτησε αν θέλω με προφυλακτικό, επειχείρησε να το βάλει χωρίς να έχω πλήρη στύση (που να τη βρώ, με ένα κουμπί μου σηκώνετα; ) έκανε μια πίπα μέτρια και κατόπιν ιεραποστολικό, αυτή από πάνω (δεν το έχει) και ξανά ιεραποστολικό για να τελειώσω.
Με ευχαρίστησε, με χαιρέτησε, έφυγε.
Κυριολεκτικά ό,τι έγινε το περιέγραψα σε αυτές τις 4 σειρές. Δεν έγινε τίποτα άλλο στο δωμάτιο. Α, ναι, και τα άκυρα βογκητά της (πάντως άλλες το κάνουν χειρότερα).

Τη σχέση ποιότητας υπηρεσίας και τιμή υπηρεσίας την κρίνει ο κάθενας. Για εμένα αυτό το πράγμα απλά δεν αξίζει 20 ευρώ. Δεν τα αξίζει καθόλου και μάλλον ήταν η τελευταία φορά. Αν είχε 10, θα ήταν εντάξει. Αλλά 20 ; Για τι πράγμα ; Επειδή η τσατσά είναι ευγενική, ο χώρος ομολογουμένως πολύ καθαρός και η γυναίκα τουλάχιστον όχι αγενής (τα μόνα 3 καλά) ; Με το σημερινό νομίζω ότι δεν μαύρισα μόνο τη Λάουρα, μαύρισα όλα τα σπίτια του 20ευρου (διότι η Λάουρα δεν ήταν και καμιά εξαίρεση).

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 08, 2017
Όνομα κοπέλας
Λάουρα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
5 Μαϊ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
21
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΑΣΠΑΡΗΣ, Επιρρεπής και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού