Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 35 10
Call-Girls 69128
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Λοιπον συναγωνιστες η συναντηση εγινε πριν λιγες μερες στο bill,η ημερομηνια είναι ενδεικτικη,την ολγα γνωστη σε ολους μας την γνωρίζω τα τελευταια δυο χρονια,την εμμυ πριν περιπου εναμιση χρονο ανακαλυψη του σεβασμιοτατου πατερ zadren,ητανε από καιρο επιθυμια μου να της συναντησω παρτουζε,λογω ωριμοτητας που εχουνε,η βαθμολογια που θα δειτε αφορα την ολγα μιας και η εμμυ δεν διαθετει καρτελα κριτικών.τωρα λιγα λογια για την εμμυ μιασ και η ολγα είναι πασιγνωστη σε αυτό το ταλαιπωρο σαιτ.η εμμυ λοιπον είναι μια γυναικα που κατά δηλωση της είναι 53 χρονων καταγομενη από την ουκρανια,κατα την ταπεινη μου αποψη είναι δυο τρια χρονια μεγαλυτερη ξανθια με κοντο μαλλι κομμωτηρίου.το σωμα της θα το ζηλεύανε πολλες 30 χρονες όπως μου επιβεβαιωσε και η ολγα μετα το ραντεβού,τωρα σε λεπτομέρειες για τα της συναντήσεις δεν εχω πολλα να πω γιατι νιώθω ακομη ευτυχης και καυλομενος,παιχτηκανε πολλα δαχτυλιασματα τελειωμα στο προσωπο της ολγαρας,καταποση από εμμυ στον δευτερο γυρο απειρα γλυψιματα κτλ κτλ.ΚΑΙοι δυο τους δεν είναι μοντελε κορίτσια ουτε νεαρες φρεσκαδουρες εμενα παντως μου εβγαλαν απιστευτη καυλα στην 20 συν χρονια πορνοιστορια μου ,θα συνεχισω να τις βλεπω οσο υπαρχει υγεια και ευημερια.λιγα λογια τωρα για την βαθμολογια της εμμυ
σωμα 8 για την ηλικια της,προσωπο 7,αποδοσεις συμπεριφορά 9,5
κορίτσια σας ευχαριστω θα τα πουμε συντομα

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 01, 2017
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
10 Μαρ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
2.342
Πόντοι:
506
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 AlexandrosMegas, desiree, Diblasi και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Απριλίου, 2017
Υπάρχει τηλέφωνο της Έμμυ;
25 Απριλίου, 2017
φίλε καλημέρα, να ρωτήσω κάνανε και λεσβιακό οι δύο τους?
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2