Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 301 10
Γενική βαθμολογία
 
5.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Δεύτερη σύντομη σχετικά επίσκεψη στο συγκεκριμένο μαγαζί, μιάς και η προηγούμενη επίσκεψη-συνεύρεση μου άφησε καλές εντυπώσεις.
Μπαίνοντας στο σαλόνι, κυριαρχούσε παντού μια έντονη μπόχα....κάτι απο πουτσοχυσοκατρουλίλα !!!! Στην αρχή νόμιζα ότι βρωμούσε ο άλλος συναγωνιστής που περιμένε στο σαλόνι και πείθοντας τον ευατό μου γι' αυτό, προχώρησα στο δωμάτιο πάλι με την Λούσυ.
Στο δωμάτιο τα πράγματα απο θέμα μυρωδιάς, ήταν ελάχιστα καλύτερα.Απο παντού σου ερχόταν μια βαριά μπόχα...
Με τις κάβλες όμως στα ύψη, λέω δεν γαμιέται...που να τρέχω αλλού τώρα...και άραξα να περιμένω την νεαρά.
Για την Λούσυ δεν έχω να προσθέσω κάτι νεότερο απο την πρόσφατη κριτική μου...
Παραμένει άστρωτη,χωρίς κάποια ιδιαίτερη συμμετοχή και προχθές είχε και αρκετά μικρά σπυράκια στο δέρμα της, ειδικά στην πλάτη.
Τώρα στα θετικά της, δεν παραβλέπουμε το ωραίο αδύνατο κορμάκι της, την μικρή της ηλικία και το πολύ στενό μουνάκι της !
Αυτές είναι οι εντυπώσεις απο την δεύτερη επίσκεψη στο κατάστημα και στην Λούσυ.
Δεν έφυγα με το χαμόγελο και την ικανοποίηση της προηγούμενης φοράς και ο βασικός λόγος είναι φυσικά ο χώρος που μύριζε πολύ άσχημα...
Θα το σκεφτώ πολύ την επόμενη φορά...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 06, 2017
Όνομα κοπέλας
Lucy
Σεβαστός
Εγγραφή:
6 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
31
Likes:
156
Πόντοι:
1.510
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 spirtoulis(2)

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού