Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 174 10
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Πηγα να δω τις κοπελες και η Βικτωρια ηταν σε δωματιο, οποτε ειδα την Αμαρυλλις. Αρκετα κοντη, λεπτη, με συνηθισμενο προσωπο, μικρα βυζακια στητα, ωραιο πατο και ποδια. Φοραγε γοβαρες, αλλιως δεν θα περναγα μαλλον!
Εκανα μπανιο και ηρθε. Ξεκινησαμε με ποδολαγνεια. Οπως ειπα εχει πολυ ωραια ποδια, εμεινε με τα παππουτσια και εγλυφα την περιοχη, εχωσα τη μουρη μου στον κωλο της και μυριζε υπεροχα. Ανεβηκα στο κρεβατι και της ζητησα δαχτυλο και να μου γλυψει τα αρχιδια. Μου λεει δεν ειναι στο προγραμμα. Της λεω οτι ετσι παει το προγραμμα, με ξενερωσε λιγο που σταματησαμε να το συζητησουμε αλλα τελικα οταν την επεισα ειπε: Οκ! Και επεσε να τα γλυφει... Τι να πεις! Για κωλο ουτε λογος. Μετα πηγε να βαλει το στραπ, πουθενα η ζωνη. Της ειπα οτι εχω παει αρκετες φορες εκει και εχουν, οποτε βγηκε, πηγε κι εψαχνε κανενα πενταλεπτο ενω εγω ημουν με την πουτσα στο χερι. Γυρισε με τη ζωνη, δεν της εμπαινε επειδη ειναι λεπτη η κοπελα. Την εδεσε με ενα κοκαλακι και ειπαμε να συνεχισουμε. Μπηκε με το στραπ, ψιλοχαμενο το ματς οποτε ειπα να τελειωσω στα γρηγορα. Μια στα 4 και μια στα ισια με πηρε με το στραπ να βγαινει και να το κραταει με τα χερια. Για φιλιά ουτε λογος, δεν το πολυπροσπαθησε γενικα η κουκλιτσα.
Ληξη κι αποχωρηση οπως του Παναρα....
Καλες Τσαρκες!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αμαρυλλίς
Υπηρεσίες
Ανώτατος
Εγγραφή:
17 Μαρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
284
Likes:
4.488
Πόντοι:
10.751
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού