Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 59 10
Call-Girls 84704
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Χρώσταγα μια κριτική στην Ευα ,βρηκα λίγο χρόνο κ γράφω δυο λόγια.Καταρχήν είναι μια κοπέλλα με πιασίματα ,δεν θα συναντήσεις μια κοπέλλα μοντέλο η αδυνατη.Δεν ειναι για λάτρεις τέτοιου είδους.Το ραντεβου εγινε στο Lacoba εκει βολεψε ,πριν λιγες μερες.Η Ευα μου έβγαλε ομορφιες,κάβλες κ το σημαντικο μου εβγαλε οτι γουστάρει να γαμιέται.Εννοω οτι οταν κανει έρωτα το νοιώθει κ το δεχνει στο κρεβάτι.Στα του αγώνα οτι εχουν πει κ οι υπόλοιποι συναγωνιστές δηλ. Γλυκεια πίπα ( σχέδον τον παίρνει όλον στο στομα) ,γουστάρει αγριάδες ,χαστούκια στον κώλο,ενω τρελαινεται στα προστυχόλογα .Κ να μην γουστάρεις να την βρίσεις ,στην ροη του αγώνα σου ρχεται να το κάνεις γιατι βλέπεις το τραβάει το dna της.Δυο γύρους φουλ πρόγραμμα ,όλες τις στάσεις ( οχι anal) ,προσπαθησα κ για τριτο γύρο αλλα λογω ηλικίας ηθελα κ τον παραπανω χρονο μου..Πιστευω οτι εαν της φερθείς οκ κ το γουστάρει ,μπορει να πάρεις κ το κάτι παραπάνω απο το Ευακι.Για μένα εαν εχεις 2 με 3 στανταρακια που περνάς καλα,μπορει κ η Ευα να μπει εναλακτικα στη ζωη σου, να περνάς καλα ,ομορφα κ σίγουρα με τίποτε δεν θα κλαψεις τα λεφτα σου.Φιλια Ευακι κ σύντομα θα τα πουμε απο κοντα.!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
90€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
23 Μαϊ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
261
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, jumper, tasospp και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Απριλίου, 2017
είναι γεγονός ότι το ευακι είναι χαρμα και τα σπαει όλα στο κρεβατι.
τα 90 γιουρα για 1,5 ωρες είναι πραγματι μια πολύ λογικη τιμη..
08 Απριλίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

σας ευχαριστω πολυ!! ΈρωταςΈρωταςΈρωτας
08 Απριλίου, 2017
το κοριτσι είναι από όλα, και εξηγημενο, και ελληνακι, και καλοκαρδο και την τιμα την φανελλα
09 Απριλίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αν έκανε και φουλ προγραμμα μαζι με Λιζα VIP θα ηταν στη κορυφη των επιλογών σε ανεξάρτητες.
09 Απριλίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φίλε polax, στο νήμα της πάντως, είχε ρίξει σπόντα ότι το ψιλοσκέφτεται (τουλάχιστον δεν το αποκλείει)
σε κάποια φάση, όταν και άμα, στο άλφα μέλλον. Για να δούμε τι θα δούμε και αν όντως το εννούσε...
Αν και σε αυτή την τιμή που βρίσκεται η Ευάρα, με δεδομένες τις καλές υπηρεσίες, είναι και πάλι μια αξιόλογη περίπτωση.
Για την ώρα, το Λιζάκι είναι ασυναγώνιστη και μακράν το κορυφαίο vfm. Καπέλο
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 136408
10 Απριλίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Οταν κ εφοσον το αποφασισω να δωσω τη κωλαρα μου θα ενημερωθείτε..το βαλιου φορ μανεη ειναι σχετικο για το καθε ενα..φιλια κ καλη ανασταση σε ολους
11 Απριλίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

καλη ανασταση κορίτσαρε εξηγημενε.
12 Απριλίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

καλη ανασταση με υγεια μωρο μου και καλο θα ηταν οσοι νηστευουν το κρεας το γαλα και το τυρι να νηστεψουν και το φθονο και τη κακια αυτα ηταν που σταυρωσαν τον ανθρωπο και συνεχιζουν να ειναι καρφια..στα σωματα των ανθρωπων...αλλωστε το μονο που αλλαξε απο την εποχη του ιησου...μεχρι σημερα ειναι οτι πλεον οι συγχρονοι ιουδες...προδιδουν και χωρις αμοιβη....καλα θα ηταν ομως να ακολουθησουν το παραδειγμα του ιουδα μεχρι τελους.... οχι μισες δουλειες.. Ματάκι
16 Απριλίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Καλή ΑΝΑΣΤΑΣΗ!
17 Απριλίου, 2017
Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο εισαι ωραιος φιλε !!!
10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10