Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 98 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Ξεκινησα για μινι τσαρκα αλλα τελικα βαρεθηκα και με τις υποσχεσεις της τσατσας οτι προκειται για πολυ καλη περιπτωση περασα με την Αλισα. Μελαχρινο πιπινοκαβλακι, 2αρι στηθος και ομορφο κωλαρακι συνθετουν την εικονα της πορνοαλισα. Βασικα μου θυμισε ενα καβλετο που δουλευε στα τριδυμα την Ιζαμπελα, αλλα εκεινη ειχε κατεστραμμενο στηθος Χμμμ;
Περασα με το απλο για δοκιμη, το δωματιο σουπερ με τζακουζι, ντουζιερα, αναλογο πορνοφωτισμο και πορνοκαθρεφτες. Μετα απο λιγο ηρθε το μωρο και αφου εκανε κατι πορνοκολπακια εβγαλε τα εσωρουχα και αρχισε να τριβεται πανω μου, την καταχουφτωνα εκει και η σημαια αρχισε να σηκωνεται. Περασε την καποτα με το στομα, στην ουσια δαγκωνοντας την πανω στην πουτσα μου και με πεθανε στον πονο. Το τσιμπουκι το εκανε σε σταση half-69 δηλαδη δεν ειχε την μουναρα της πανω στην μαπα μου αλλα λιγο πιο διπλα. Αρχικα τον επαιζε με τα χερια ταυτοχρονα αλλα της τα πηρα για να με τσιμπουκωσει χωρις hacks κι ετσι λοιπον αγαπητοι κυριοι και κυριες αρχισα να γουσταρω αλλα εκει σταματησε...τελικα ειχε πιποχρονομετρο Money MouthMoney Mouth
Στο σιεξ καναμε τρεις στασεις, πλαι, μπρουμυτα και ΣΤΑ ΤΕΣΣΕΡΑ οπου ειχε οκ συμμετοχη χωρις να δειχνει οτι κανει αγγαρεια αλλα χωρις να κανει και κατι το ιδαιτερο. Μολις εχυσα τραβηχτηκε γρηγορα, μου εβγαλε την καποτα, εφερε χαρτι για να σκουπιστω και εφυγε.
Γενικη εντυπωση, οπως τα λεει ο τιτλος, γαμησι τυπικο, δωματια σουπερ.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 08, 2017
Όνομα κοπέλας
Αλίσα
Blastbeat208
Τιμημένος
Εγγραφή:
20 Ιουν 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
201
Likes:
4.488
Πόντοι:
15.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kostkast, alladalla, al pacino και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού