Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 57 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καλησπέρα σε όλους, είναι η πρώτη φορά που γράφω κριτική εδώ μέσα. Αρχικά να πω ότι όπου έχω βάλει ως βαθμολογία 7 είναι επειδή δεν αφήνει το σύστημα παραπάνω Χμμμ; η κοπέλα είναι για 9 ως και 10 σε συμπεριφορά-διάθεση και τήρηση υπηρεσιών και εννοείται πως ανήκει στα VFM. Η εμφάνιση της είναι ικανοποιητικά και ειδικά το σώμα της πολύ σφιχτό και με ωραίες γραμμές. Εντύπωση μου έκανε και η πολύ καλή τεχνική της στα προκαταρκτικά. Συνολικά μου έκανε παρέα για περίπου 1,5 ωρίτσα (παραπάνω απ'το κανονικό όπου δεν κοίταξε ρολόι) πραγματοποιήθηκαν 2 γύροι με μπανάκια στα time-out και τα σχετικά. Φυσικά δεν έλειψαν και μερικές συζητήσεις κάτι που δείχνει ότι έχει άποψη και δεν βαριέται να την εκφράσει, αυτό μέτρησε πάρα πολύ διότι αποδεικνύει πως δε βλέπει τον άλλον ως ένα ακόμη χαρτονόμισμα! Είναι ξεκάθαρα όπως της φερθείς θα σου φερθεί, κανόνας που ισχύει γενικότερα στη ζωή δηλαδή. Είναι η πρώτη μου φορά που πληρώνω κάτι παραπάνω απ'το κλασσικό 20αρικο και ΔΕΝ το μετανιώνω. Με λίγα λόγια, αν την εκτιμήσετε θα το κάνει κ εκείνη κι όποιος βρεθεί μαζί της θα περάσει πάρα πολύ καλά εάν είναι εντάξει απέναντι της. Αυτά από μένα!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 07, 2017
Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
georgek91
Μέλος
Εγγραφή:
30 Μαρ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
124
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, Stella***, doc_lin και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Απριλίου, 2017
πως επικοινωνουμε με την κοπελα?
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1