Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 111 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Σχεδόν κάθε πρότασή της, η κοπελίτσα, τη συνόδευε από ένα σύντομο, καλόκαρδο γέλιο. Μια κοπελίτσα με μακρύ ξανθό μαλλί, γλυκό, χαμογελαστό πρόσωπο, καλοσχηματισμένο στήθος αγελαδοσιλικονέ, ωραίο αδύνατο κορμί.
Μιλούσε εγγλέζικα δευτέρας προκαταρκτικής —άντε, δευτέρας κανονικής!... 'Οχι ότι εγώ τα μιλάω καλύτερα!... Χαχαχα!— κι έκανε φουλ πρόγραμμα.
Η ερωτική προθέρμανση, εκείνης προς εμένα, συμπεριλάμβανε ακρογλώσσια γλειψιματάκια και απαλά φιλάκια στα γνωστά σημεία (στήθος, λαιμό) όπως και ικανοποιητικό καλυμμένο τσιμπουκάκι — το οποίο εγώ θέλησα να είναι καλυμμένο.
— Νo problem! Χαχα... μου είπε όταν της ζήτησα ν' αρχίσω γαμώντας την από πίσω και πήρε θέση βολική — και για μένα βολική.
Κατά τη διάρκεια της γάμευσης (καλή αίσθηση του κόλπου) το μάτι μου έπεσε στο στρογγυλό, χωνοειδές περικλανίδιό της.
'Υστερα από λίγο ζητούσα να τη σοδομίσω.
— Yeah μωράκι μου, έλα!...
Λίγη λίπανση, κλασικά, κι έπειτα από μία ελάχιστη αντίσταση του σφιγκτήρα ήμουν πάλι εντός (σε άλλη τρύπα όμως!...) ξεκινώντας να παλινδρομώ (καλή αίσθηση επίσης — όπως στην πρώτη τρύπα).
'Ολα πήγαν κατ΄ ευχήν· με καλή πρόστριψη, εκατέρωθεν χαμηλής έντασης βογκητά, τελείωμα δικό μου στη δεύτερη τρύπα.
Λίγο προς το τέλος μου τα χάλασε, μόνο, όταν, συμπληρώνοντας τον χρόνο και ενώ είχαν προηγηθεί δυο τρία ακούσματα του μελωδικού κουδουνιού, ακολουθούμενα από τις ανακοινώσεις της υπηρεσίας, μου είπε, με μία υποψία ανυπομονησίας στη φωνή της: — Come on μωρό μου, it's no time μωρό μου, χαχα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 06, 2017
Όνομα κοπέλας
Εύα
Υπηρεσίες
Φανούρης Τζούρας
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
10 Νοε 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
526
Likes:
3.685
Πόντοι:
14.156
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 tsitsibirdis, sotis99, John.Greek και 20 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού