Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 61 10
Sex Studio 159147
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Βράδυ Πέμπτης και την επόμενη μέρα έχω ρέπο οπότε αποφάσισα να βγω, και πριν επιστρέψω σπίτι αποφασίζω να πάω μια βόλτα από τα studio Αντιόχειας 62 & 64 στη Ν. Φιλαδέλφεια. Μη όντας φρόνιμο παιδί ώστε να μαγειρέψω πριν πεινάσω, δεν είχα τσεκάρει αν είναι ανοιχτά. Έπεσα έξω, και φτάνοντας εκεί συνάντησα απ'έξω έναν ακόμη επίδοξο πελάτη, ο οποίος χτυπούσε και δεν του άνοιγαν. Ξαναχτυπήσαμε, δεν υπήρξε απόκριση, οπότε τραβήξαμε τους δρόμους μας ηττημένοι από τη θεά τύχη. Απ' ότι έχει πάρει το μάτι μου τα άλλα δύο στούντιο της περιοχής, και τα δύο στην οδό Θεσσαλονίκης, έχουν κλείσει (αν κάνω λάθος διορθώστε με). Οπότε, θυμήθηκα ότι υπάρχει ένα στούντιο στη γειτονική στη Ν. Φιλαδέλφεια Μεταμόρφωση, διεύθυνση Τατοΐου 71. Παρότι δεν είχα καμιά παραπάνω πληροφορία για το στούντιο αυτό πέρα από την ύπαρξή του, αποφάσισα να πάω.

Το στούντιο είναι σε έναν παράδρομο της λεωφόρου Τατοΐου, τον κεντρικό δρόμο της Μεταμόρφωσης. Παρά το κεντρικό σημείο, την ώρα εκείνη (ξημερώματα Πέμπτης προς Παρασκευή κατά τις 3) η λεωφόρος ήταν απολύτως άδεια και ήσυχη. Φτάνω, χτυπάω, μου ανοίγει η τσατσά. Μ' ενημερώνει ότι κάνει βάρδια η Σήλια και με ενημερώνει για τα προγράμματα. Επιλέγω αυτό με 69 στα 70€ και περνάω στο δωμάτιο. Πέρασα κατ' ευθείαν πρίν προλάβει ακόμα να βγει η κοπέλα στο σαλόνι να τη δω καθώς λόγω της αναποδιάς στη Ν. Φιλαδέλφεια είχα μπει σε mood "ότι βρέξει ας κατεβάσει". Κάνω ντουζάκι και περιμένω τη Σήλια.

Μετά από λίγη ώρα ανοίγει η πόρτα του δωματίου και μπαίνει η Σήλια. Σχετικά ψηλή κοπέλα, ηλικία υπολογίζω 35 συν πλην κάτι. Μεγάλο χαλαρό βυζί, κωλάρα, μπουτάρες και λίγη κοιλίτσα. Τα έχει τα κιλάκια της, αλλά δεν την λες χοντρή. Γενικότερα, πολύ όμορφο πρόσωπο και σώμα. Πιθανότατα Ελληνίδα καθώς δεν μιλούσε άψογα, καθόλου σπαστά (όχι ότι η εθνικότητα έχει κάποια σημασία, απλά κουβέντα να γίνεται). Ευδιάθετη, στην αρχή με τρολάρει επειδή πέρασα στο δωμάτιο πριν τη δω και τι θα έκανα αν εμφανιζόταν καμιά νταλικά.

Ξεκινάμε καθιστοί στο κρεβάτι με μπαλαμούτι, γλωσσόφιλα δε δέχεται. Ύστερα τις βγάζω το σουτιέν και παίζω με τις βυζάρες της, και μετά της βγάζω το στριγκάκι και συνεχίζω με δαχτυλιάσματα, γλειφομούνι και γλειφοκωλάδα. Αφού πέρασε κανά 10λεπτο έτσι, ξαπλώνω τώρα εγώ κι αρχίζει ένα απίστευτο γλείψιμο και ρούφηγμα αρχιδιών. Ύστερα, πέρασμα προφυλακτικού κι αρχίζει το τσιμπούκι, με διάσπαρτα περάσματα απ' τα αρχίδια. Τιμιότατο το τσιμπούκι και εξαιρετική η περιποίηση των αρχιδιών, έφτασα κοντά στο να χύσω και τη σταμάτησα για να προχωρήσουμε παρακάτω. Αρχικά με καβαλάει σε στάση cowgirl, κι ύστερα τη στήνω στα τέσσερα. Εκεί μου λέει ότι πολύ ήρεμοι τόσο ώρα, οπότε άρχισα να ρίχνω μερικά σκαμπυλάκια στην αφράτη κωλάρα της. Μου ζητούσε συνεχώς να τις ρίχνω κι άλλα και πιο δυνατά, κάτι τι οποίο δεν ακολούθησα ιδιαίτερα. Μ' αρέσει να ρίχνει μερικά σκαμπυλάκια, αλλά για κανένα λόγο δεν θέλω να βάζω ιδιαίτερη δύναμη σ' αυτά. Μετά ιεραποστολικό, και πριν έρθει τελειώσω μου ζήτησω να χύσω στα βυζιά της, οπότε έβγαλα το προφυλακτικό και την έλουσα πατόκορφα. Έτσι όπως ήταν ξαπλωμένη δε σημάδεψα καλά κι ούτε υπολόγισα ότι θα έφευγαν με τέτοια πίεση, οπότε τα πρώτα σκάγια τα τρώει στο πρόσωπο, κι η συνέχεια του χυσίματος έγινε κατά κύριο λόγο σε στήθος και κοιλιά, με λίγα χύσια να καταλήγουν έως και γύρω απ' το μουνάκι της. Μετά το τελείωμα λίγη κουβεντούλα ακόμα με τη Σήλια να κάνει αρκετό χαβαλέ.

Τελικά, έμεινα απόλυτα ικανοποιημένος απ' όλη αυτή τη περιπέτεια στα τυφλά. Η Σήλια δεν είναι μοντέλο αλλά είναι κοπέλα του γούστου μου. Δεν κάνει ξεπέτα, σε περιποιείται, και πραγματικά, ακόμη κι αν τελικά δεν τη σταμάταγα και την άφηνα να συνεχίσει στο τσιμπούκι και το παίξιμο με τ' αρχίδια και τέλειωνα έτσι, θα έμενα και πάλι απόλυτα ικανοποιημένος. Η πίπα της μπορεί να ήταν απλά καλή, αλλά το ρούφηγμα και το γλείψιμο των αρχιδιών είναι από άλλο πλανήτη, το κάνει με ιδιαίτερη μαεστρία, μάλλον το καλύτερο που έχω βιώσει. Επίσης, για όσους γουστάρουν άγριο σεξ κι όχι πιο χαλαρές φάσεις όπως εγώ, κρίνοντας από τις προτροπές της για δυνατά χαστούκια στην κωλάρα της, φαντάζομαι ότι θα μείνουν κι αυτοί ικανοποιημένοι.

Η τσατσά ευγενική, ο χώρος καθαρός και ωραίος. Εντάξει, έχω δει και καλύτερες διακοσμήσεις, αλλά είχε καλή ατμόσφαιρα, έτσι κι αλλιώς δεν νομίζω να πάει κανείς για να θαυμάσει τη διαρρύθμιση του χώρου. Το μόνο κουλό, η τηλεόραση στο δωμάτιο δεν έπαιζε τσόντες αλλά... Alpha. Όσο περίμενα τη Σήλια να έρθει έπαιζε 10η εντολή, χαχαχα. Στο δωμάτιο έκατσα κανά μισάωρο χωρίς τη Σήλια να δείχνει κάποια βιασύνη να τελειώσουμε. Τέλος, τσέκαρα και τις φωτογράφιες της που υπάρχουν στο διαδίκτο, είναι πιστές με εξαίρεση ότι μάλλον λίγο παλαιότερες καθώς η Σήλια έχει λίγη κοιλίτσα πλέον.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 07, 2017
Όνομα κοπέλας
Σήλια
Υπηρεσίες
Μέλος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
64
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 panosmp3, Cornelius, ΦΑΚΙΡΗΣ και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Απριλίου, 2017
Το ελευθερο στοματικο που γραφουν στη σελιδα τους ισχυει???? εννοω στο προτεινανε σαν υπηρεσια???
07 Απριλίου, 2017
Μια μικρή διόρθωση, έγραψα "Πιθανότατα Ελληνίδα καθώς δεν μιλούσε άψογα, καθόλου σπαστά", ήθελα να γράψω "Πιθανότατα Ελληνίδα καθώς μιλούσε άψογα, καθόλου σπαστά".
09 Απριλίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Aπ οτι κατάλαβα δέχεται δυνατές ξυλιες σωστά;
(Updated: 11 Απριλίου, 2017) 10 Απριλίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Απάντηση στην ερώτηση για ελεύθερο στοματικό:
Δεν θυμάμαι.
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4