Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 140 10
Γενική βαθμολογία
 
5.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Εντελος τυχαια και ψαχνοντας για απλο προγραμμα οπου δυο επιλογες που ειχα στην φυλης για απλο ηταν κληστα πηγα στο εν λογο ντελο η τσα ευγενεστατη μου παρουσιαζη την νικολ οπου ειναι ιδια με την τζουλια νοβα γιαυτο και ο τιτλος της κριτικης μου.Η κοπελα ειναι 36 απο ουκρανια μοντελε κορμι 1μισαρι βυζη νακρι ισιο μαλλι καταλευκα δοντια ξαστανα μαλλια! Πιπα με δοντι ενο της ειπα να μην βαλη δοντια..χειρομαλακια παλυ δεν το ειχε..με μια στυση 60 της εκατο καταφερε καιψτο καρφοσε μεσα της στα 4 εκει αρχισε επαιζε το μουνακι της οπου εκει φτιαχτικα . Καταφερα και εχυσα καθαρα λογο του οτι ειμουν αχυστος 5 μερες και επινα και βιταμηνες!Ηταν ευγενικη αλλα πολυ κρυα δεν τοκανε για σπασιμο απλα ετσι ειναι πισετυο η εν λογο.Εντομεταξη παρολο που περασα δεν ειναι το στυλ που με καυλονη τρελα εμφανησιακα ενοω μαρεσουν η πιο απλες πουτανες η πιο πετιτ η αντιστροφα η πιο νταρντανομοξτελε τανες! Επισης θεωρο οτι με εχουν καταστρεψη σε εισαγογικα τα στανταρακια μου...Ματάκι Τελοσπαντον υην εχυσα στα 4 και καληνυχτηστηκα με και εφυγε!δεν χαλαστηκα γιατι ειμουν απο πριν στο ιδιο μουντ! Αλλα δεν θα ξαναπαω! Αυτα τυποι μου και καλα γαμησια!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 06, 2017
Όνομα κοπέλας
Νικόλ
ISINAS
Μέγας
Εγγραφή:
17 Σεπ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
57
Likes:
6.406
Πόντοι:
3.636
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 amjik, LanciaRallye037, ThE και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού