Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 114 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η κοπέλα εμφανίστηκε στο σαλόνι μαζί με μια άλλη κοπέλα λίγο μεγάλης ηλικίας ενώ η υπηρεσία ανακοίνωνε το πρόγραμμα λίγο βαρετά θα έλεγα, το πρόγραμμα ήταν φουλ.
Η κοπέλα είναι από Τσεχία σύμφωνα με την ίδια, είναι αρκετά όμορφη κοπέλα με σώμα Ελληνίδας με καμπύλες, έχει μπούτια, κώλο με κυτταρίτιδα αλλά χορταίνει το χέρι σου άνετα και βυζί πολύ καλό ψεύτικο με μεγάλες ροζ ρόγες, στο πρόσωπο θυμίζει λευκή Μολδαβή με ξανθά μαλλιά και γενικά είναι μια ωραία γυναίκα.
Ξεκίνησα με χούφτωμα και φιλιά στον λαιμό της και στις βυζάρες της, εκείνη αρκέστηκε στο να βγάζει επιφωνήματα από το στόμα της.
Συνέχεια στοματικό με προφυλακτικό, ενώ εγώ της έριχνα σφαλιάρες στον κώλο, και την έγλυφα σε διάφορα σημεία ενώ φαινόταν να γαργαλιέται πολύ σε όλα τα σημεία της, χωρίς να μπορεί να πάρει καλά τσιμπούκι από το έντονο γέλιο, χαριτωμένο και ξενέρα ταυτόχρονα, στην συνέχεια την διέταξα να μου φέρει το ένα βυζί της πάνω από το κεφάλι μου να το γλύφω και με το χέρι μου να τον παίζω για να καυλώσω καλύτερα, λίγο η κούραση όμως, λίγο η αποχή με έκαναν να μην είμαι έτσι όπως θα έπρεπε, παρά ταύτα κάτι έκανα.
Επόμενη στάση της λέω να έρθει στα τέσσερα αλλά να την πάρω από πρωκτό και μόνο, έδειχνε να δυσανασχετεί λέγοντας χαρακτηριστικά να μην κάνω βιαστικά και σιγά- σιγά ήρεμα, με εκείνα και με τα άλλα προσπάθησα να την γαμήσω από πρωκτό καθώς τα μάγουλα της έπεφταν πολύ προς τα κάτω, θαρρείς πως είναι μετέωρα παγόβουνα, εκείνη είχε κουρνιάσει σε λάθος στάση, σαν Μουσουλμάνα που προσεύχεται στον Αλλάχ, και έβγαζε κραυγές ηδονής από το στόματι της όσο την γαμούσα, μέχρι που τελείωσα εντός κώλου.
Ευγενική μου έφερε χαρτί, μιλήσαμε για μισό λεπτό και αντίο για άλλο δωμάτιο.
Είναι μια κοπέλα που είναι φιλότιμη αλλά μας βλέπει σαν ένα γρήγορο εικοσάρικο για να πάει στο άλλο δωμάτιο, μηχανικά προσπαθεί περισσότερο να λειτουργήσει παρά φυσιολογικά. Ο χώρος είναι άψογος δεν έχει να ζηλέψει σε τίποτα ένα studio, μην σας πω πως είναι από πολλά και καλύτερος.
Βλέπετε όμως από μια ηλικία και ύστερα δεν σε ενδιαφέρει το περιτύλιγμα αλλά το δώρο που κρύβει το κουτί μέσα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Κάθριν
Υπηρεσίες
sotirakis69
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
29 Μαρ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
517
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kolokopeas, professorx, Επιρρεπής και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού