Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 235 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Άννα από Σερβία (το επιβεβαίωσα αυτό)μετρίου αναστήματος με 2αρι+ στήθος φυσικό, με εντυπωσιακή εμφάνιση kinky, ολόσωμο τατουάζ και ξυρισμένο μαλλί από την μία πλευρά, ξανθιά βαμμένη και μέτριο πρόσωπο. Είπα να δοκιμάσω και εγώ και μου έμεινε γλυκόπικρη γεύση. Ο τσάτσος ευγενικότατος (καλύτερα να μπαίνουν άντρες) με οδήγησε στο δωμάτιο με το απλό των 30 ευρώ. Προκαταρκτικά φιλιά σε όλο σώμα, χωρίς περιποίηση της ευαίσθητης περιοχής και πέρασμα καπότας με το στόμα σε ανορθωμένο εργαλείο. Πίπα καλή βαθεία και υγρή χωρίς να βιάζεται και χωρίς χέρια. Δύο στάσεις, cowgirl και πισωκολλητό όπου συμμετείχε αρκετά η κοπέλα, πρόθυμη να σε ευχαριστήσει. Κατέθεσα 5 λεπτά αργότερα, λίγο τα είπαμε και φεύγοντας μου έμεινε η εντύπωση ότι δεν έχασα τα λεφτά μου αλλά ούτε ότι και το ευχαριστήθηκα.
Συστήνεται για λάτρεις της γυναικείας εκκεντρικής εμφάνισης. Νομίζω ότι εγώ θα την έχω ξεχάσει σε 10 ημέρες. Υποθέτω ότι θα είναι πολύ καλύτερη σε ακριβότερα προγράμματα.
Αυτά και καλό Πάσχα σε όλους μας.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Άννα
Geokoro
Σεβαστός
Εγγραφή:
14 Νοε 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
29
Likes:
1.810
Πόντοι:
1.196
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, SEXTYRHOON, travestolagnos

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Απριλίου, 2017
Ολα καλα φιλε αλλά κρατά ένα μικρό καλάθι για την επιβεβαίωση που ανέφερες
F
FILOXENOUMENOS
07 Απριλίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Επειδή έχω ζήσει για ένα χρόνο στην γειτονιά της ήξερε πολλά πράγματα για την περιοχή η οποία είναι κοντά στο Κόσσυφοπέδιο. Στην χειρότερη να είναι από Κοσυφοπέδιο. Αλβανόφωνη δλδ από Σερβία. Εκτός εάν έχει δουλέψει και από εκείνες τις περιοχές και γνωρίζει. Αλλά απ'όσο ξέρω δεν είχε τάνες εκεί ούτε τέτοια μαγαζιά ή μπουρδέλα. Μπορεί να έχεις και δίκιο διότι οι Σερβίδες μπορούν άνετα να το παίξουν ανατολικές διότι και η γλώσσα μοιάζει και η εμφάνισή τους.
08 Απριλίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Να σου πω εγώ για τη γειτονιά της Ρουμανίας οτι θέλεις και εσυ θα επιβεβαιώσεις ότι Είμαι εγγονός του Τσαουσέσκου...
Τώρα δίνουμε σημασία σε ένα ασήμαντο στοιχείο Αφού η κοπέλα είναι καλή
F
FILOXENOUMENOS
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3