Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 362 10
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Απογευματινή τσάρκα στη Διδύμου μετά απο check στο φορουμ για μιλφς, τυχαίνει να μπώ στο 18Α όπου δούλευε η Αλιόνα.
Με καλωσορίζει η τσατσά λέγοντας μου οτι δουλεύει η Αλιόνα , και μου την παρουσιάζει , βγαίνει χαμογελαστή και με τις βυζάρες έξω. Δεν χρειάζετε να περιγράψω εμφανισή καθώς πολλοί την ξέρετε. Δίνω το 20αρι και μπαίνω στο δωμάτιο.Ξαπλωμένος περιμένω κανένα 15λεπτο καθώς εξηπηρετούσε πελάτη. Μπάινει λοιπόν μέσα η Αλιόνα και έρχεται και με καβαλάει αμέσως.Μου πετάει τις βυζάρες της στη μούρη και αρχίζω και γλύφω και δαγκώνω ρώγα,
μου λέει μην δαγκώνεις αλλά συνέχιζα ακάθεκτος , ύστερα άρχιζε και μου τον έπεζε με τα βυζία .Στη συνέχεια άρχιζε με έγλυφε σε λαιμό και στήθος , ζήτησα γλωσσόφιλο και μου είπε πως δεν δίνει και στο δευτερόλεπτο αρχίζει και φιλάει παθιασμένα για κανένα λεπτό καύβλωνοντάς με φουλ.Χωρίς να βιάζετε συνεχίζει με πίπα, με ρώτησε για καπότα κ είπα όχι. Η ΠΙΠΑ πολύ καλή , μου τον εξαφάνισε, τον έφτυσε μια δυο φορές και συνέχιζε. Την σταμάτησα πάνω στην πίπα γιατί θα τελείωνα και μου περνάει καπότα και έτσι όπως ήταν απο πάνω αρχίζει και μου τον καβαλάει τελειώνοντας με στο μισό λεπτο.Πολύ καύβλα η κυρία!!! μου βγάζει την καπότα και αποχωρεί.
Σίγουρα θα την ξανατιμήσω καθώς ξέρει τι κάνει και πως Έρωτας

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αλιόνα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
6 Απρ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
57
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 STAVROS6969, nikos708, perseas και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Απριλίου, 2017
Η φατσα της παντως ειναι φρικη
08 Απριλίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

θα συμφωνήσω , αλλά το βλέμμα της καυλώνει καθώς και η συμπεριφορά της Ματάκι Ματάκι
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2