Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 485 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 780209
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Καθοδος και παλι στην πρωτευουσα για δουλειες αλλα ο διαβολος δεν με αφησε ησυχο... μόλις ξεμπερδεψα λιγο και ειχα το απογευμα ελευθερο μου μπηκε η ιδεα και βουρ για Στουρναρη.
Υποδοχη απο την χαμογελαστη Λια που μου παρουσιασε χαμογελαστα πρωτα τις κοπελλες και μετα τα προγραμματα καθως ηταν η τυχερη (λεμε τωρα) που επελεγη να αναλαβει την μυοχαλαρωση μου.
Με τα πολλα με επεισε να παρω και δευτερη μασεζ (ειμαι πολυεπιπεδος φαινεται και θελει τεσσερα χερια το μασαζ). Ηρθε και η Ιζαμπελα , με τις δυο να δινουν τα ρεστα τους να με κανουν να ξεπιαστω λες και δουλευα στα χωραφια ολο τον χειμωνα . Παντως περα απο την πλακα πολυ καλο ηταν το μασαζ , ακολουθησε μετα διπλο εργο - σαν τα τσονταδικα - με πολυ στοματικο , ολιγον λεσβιακο , και αρκετο πισωκολλητο. Κατσικογάμης
Πολυ καλη η Λια ηταν και του τυπου μου εμφανισιακα ας πουμε , και ευχαριστο κοριτσι ενω τα δινει ολα και στον αγωνα
Η Ιζαμπελα σαν χαλαροτερη στον ρυθμο (και στο σωμα) αλλα το παλεψε κι αυτη, εγω παντω εμεινα πολυ ικανοποιημενος απο την επισκεψη , ειναι κι αυτο ενα αξιοθεατο της πολης γιατι ολο μουσεια και Ακροπολη καθε φορα βαρεθηκαμε ... Γερο-μύστης
Παντως επιμενω οτι μετραει για μενα να ειναι σωστα τα κοριτσια , να δειχνουν οτι εχουν διαθεση , και να ειναι σωστο και καθαρο το μερος . Ολα αυτα το μαγαζι τα εχει και μενα μου φτανουν και μου περισσευουν ...

(Ο τιτλος ειναι γιατι δυο φορες μασαζ στο ιδιο μερος)
Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 17, 2017
Κόστος συνάντησης
120
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Λία
Όνομα 2ης κοπέλας σε περίπτωση DUO
Ιζαμπέλα
Διαγραμμένο μέλος 128496
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
23 Μαϊ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
30
Likes:
884
Πόντοι:
326
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, makhswrx, SEXTYRHOON

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Απριλίου, 2017
Λια ΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωτας και ξερό ψωμί ΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσα
E
Excalibur
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1