Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 89 10
Sex Studio 176644
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετα τη πληροφορια που μου εδωσε απο εδω συναγωνιστης κατευθυνθηκα στον Βοτανικο το βραδυ στην απογευματινη δευτερη βαρδια.Προορισμος το Κασσανδρας 8Γ για να βρω τη Μαιρη απο Αγιου Πετρου 7.Η αριστερη πορτα και μετα στο βαθος αριστερα το Νο3.Πανω στη πορτα γραμμενα τα κοριτσια που εχουν βαρδια εκεινη την ωρα.Μου ανοιξε μια πανυψηλη με 3αρια στητα βυζια,παγοκωλονα μου φανηκε.Με πλησιασε η υπηρεσια και αφου της ειπα οτι ενδιαφερομαι να πετρασω με τη Μαιρη,τη ρωτησα,ποσο κανει.Τοσα χρονια εχω επενδυσει αρκετα ευρω σε δεκαδες συνευρεσεις στα μπουρδελα αλλα σε στουντιο πρωτη φορα παταγα.Μου ειπε οτι ξεκινανε απο 50 ευρω και πανω.Αφου της ξεκαθαρισα οτι δε δινω τοσα λεφτα,τη ρωτησα,με 40 δηλαδη δε κανει;-Ναι,αφου θελεις να περασεις,ελα.Απο το σαλονι ολες οι πορτες ανοικτες και τα δωματια φαινονταν ξεκαθαρα.Μαυρα σκοταδια.Απαραδεκτον.Η τσατσα αφου ειδε οτι περιεργαζομουν το χωρο για να δω που θα καταληξω,με οδηγησε στο πιο φωτεινο.Και κει μπλακ λαιτ δηλαδη αλλα υποφερτα.Αφου της εδωσα τα 40 και της εκανα και ενα μινι φροντιστηριο για το πως πρεπει να ειναι το φως,οτι στη Φυλης υπαρχουν σπιτια που εχουν ρυθμιστη και το αυξομοιωνεις οσο θελεις,τη ρωτησα αν εχει νιπτηρα το δωματιο.Ξερω γω τι γινεται με τα στουντιο σας.Αφου ηταν ολα σωστα,εκλεισα τη πορτα και περιμενα τη Μαιρη.Ο χωρος πολυ καλος,ανετος,δυο τεραστιοι καθρεφτες,νιπτηρας,ντουζιερα με πετσετα διπλωμενη πανω στο κρεβατι,καλογερος,πολυθρονα.Πλυθηκα και εκει διαπιστωσα οτι δεν υπηρχε ρολο χαρτι.Στουντιο σου λεει ο αλλος.Βολευτηκα με τα μωρομαντηλα που ειχε πανω στο τραπεζακι.Μετα απο λιγο μπηκε και η Μαιρη,ευδιαθετη οπως παντα.Η Μαιρη ειναι μια κοπελα μετριου αναστηματος,κοντοκουρεμη,2ρια βυζια,μετριο προσωπο με γλυκο χαμογελο,τατουαζ σε ολο το κορμι,και εννοουμε ολο,μπουταρες,οχι φαρδια περιφερεια και αφρατη κωλαρα.Εντυπωση μου εκανε οτι με θυμηθηκε.Αρχισε να μιλαει για το καινουριο της ξεκινημα και ταυτοχρονα γδυνοταν οπου εμεινε εντελως γυμνη.Και τα παπουτσια αφου μερικες δε τα βγαζουν και με χαλαει αυτο.Συνεχισε να μιλαει αφου με θυμοταν κιολας αλλα εγω δεν ειχα διαθεση για κουβεντα.Τη τραβηξα με δυναμη κοντα μου και τη αγκαλιασα.Και οι δυο μας στα γονατα πανω στο κρεβατι.Αγκαλιες,χουφτωματα,μερικες σφαλιαριτσες στα πισινα της που της αρεσε,ωσπου τη εβαλα να σκυψει και απεναντι στον καθρεφτη εβλεπα το κωλο και το μουνακι της.Απιστευτο θεαμα,χαρμα ιδεσθαι.Αν και εχει αδυνατισει ελαφρως,πρωτα μου αρεσε καλυτερα.Και τωρα ομως εχει μπουταρες και κωλαρα.Μετα την εβαλα να ξαπλωσει μπρουμητα και της εκανα λιγο μασαζ με τα χερια και μετα με το πεος.Δηλαδη τη καβαλησα και ακουμπαγα το γυμνο μου πεος πανω στη πλατη της,στα κωλομερια.Της αρεσε πολυ.Μετα τη σηκωσα και ηρθαμε παλι στα γονατα οπου με το χερι της μου επαιζε το πεος,μου χαιδευε τους ορχεις και τα μπουτια.Ωραια αισθηση.Πωπω,συνεχεια σκληρος εισαι,καυλα,μου ειπε.Της ειπα να μου βαλει προφυλακτικο και εκεινη στα τεσσερα με εμενα στα γονατα,εκανε μια μακρας διαρκειας πιπα.Αν δε τη σταματαγα τελειωμο δε θα χε,το ευχαριστιοταν.Της επιανα το κεφαλι και εκεινη αδιαμαρτυρητα,μερικες τσινιζουν.Την εβαλα να ξαπλωσει και αφου της χαιδεψα το ξυρισμενο μουνακι,μπηκα μεσα της.Ειχε ανοιξει πολυ καλα.Εκει εσπρωχνα για αρκετη ωρα,μμε τη Μαιρη να φωναζει καυλα,να με ακουμπαει στο στηθος με τα χερια της,στους ωμους,στη πλατη,οπως μ αρεσει.Ταυτοχρονα πεφτανε ξωφαλτσα φιλια, φιλια και τριψιματα μαγουλο με μαγουλο δηλαδη.Μετα απο παρα πολυ ωρα,χαμηλωσα το σωμα μου ενω ακομα ημουν μεσα της,εγειρα προς το λαιμο της οπου ειχαμε παλι εναγκαλισμους.Κουρασμενος πια της ειπα να τη χυσω,σηκωθηκα ορθιος και εβγαλα το προφυλακτικο.Η Μαιρη στηθηκε στα τεσσερα και μου τουρλωσε τη κωλαρα και τη πλατη να τη χυσω εκει.Επειδη ομως δε με βολευε,της ειπα να τη χυσω στα βυζια.Αμεσως αλλαξε θεση και καθισε στο κρεβατι με εμενα ορθιο.Και εκει τελειωσα.Περιμενε με υπομονη και αδιαμαρτυρητα και της εδωσα χαρτι.Λαχανιασμενοι και οι δυο.Οση ωρα ντυνομασταν ειχαμε και μια κουβεντα αφου η Μαιρη ειναι καλοψυχη κοπελα.Της ελεγα για τα στουντιο και τις τιμες,οτι δε συνηθιζω να δινω τοσα λεφτα για να παω με μια γυναικα.Συμφωνησε και μου εκανε κοπλιμεντο για το σωμα μου.Ευχαριστω,μου το εχουν πει κι αλλες,της απαντησα.Τη ρωτησα αν εχει κοσμο οσο στο σπιτι που δουλευε πριν και μου απαντησε οχι.Αν και μου ειπε οτι υπαρχουν αρκετοι οπου σκανε 100ρες για φουλ προγραμμα.Εν κατακλειδι μια ωραια συνευρεση με τη Μαιρη αν και δε ξερω αν θα την επαναλαβω τοσο συχνα οσο στα μπουρδελα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 03, 2017
Όνομα κοπέλας
Μαίρη
Σεβαστός
Εγγραφή:
22 Οκτ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
5.771
Πόντοι:
1.496
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 aselgeia, xontrosee, ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού