Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 167 10
Μασατζίδικα 214881
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Έψαχνα απεγνωσμένα ένα τίμιο μασατζίδικο στην Αθήνα καθότι πιασμένος στην μέση και γενικότερα σε διάθεση να ξεδώσω, μετά από λίγο ψάξιμο κατέληξα στο Delight.

Όταν βλέπεις κουστουμάτους 50+ να ανεβαίνουν στο ασανσέρ, προφανώς και πρόκειται για έναν καθαρό και ωραίο χώρο. Η Μαντάμ ευγενέστατη,χώρος εξαιρετικός- ενώ προσφέρθηκε και ποτό για κέρασμα.

Ελεύθερες 4 κορασίδες,αλλά πληροφορήθηκα από τίμιο συναγωνιστή ότι η Βερόνικα είχε καλές κριτικές. Το δωμάτιο ευρύχωρο με καναπέ και μοντέρνα κλειστή ντουζιέρα, για το απαραίτητο ντους πριν τον αγώνα.

Η εν λόγω κορασίς είναι Ρωσσίδα,γύρω στο 1,67μ,ξανθούλα,συμπαθητικό προσωπάκι, γαλαζο- πράσινα μάτια, με λευκή και απαλή επιδερμίδα. Βυζάκι 1,5αρι, ρωγίτσα μικρή ροζ,πολύ ωραίο κώλο και ποδιά με καλοσχηματισμένο μουνάκι. Για κοπέλα σε μασατζίδικα άνω του μέσου όρου.
Μου έκανε κατόπιν προτροπής μου πολλή ώρα μασάζ,στο οποίο ήταν εξαιρετική - είναι διπλωματούχος μασέρ - αν μην τι άλλο, το κατέχει το άθλημα.

Δέχεται δαχτυλιδιάσματα και στις δυο τρυπούλες, ενώ υγράνθηκε σχετικά γρήγορα. Δίνει γλωσσόφιλα με πάθος. Πίπα εκπληκτική, βαθιά, υγρή με καυλωτικά κοιτάγματα, ενώ και τα αρχιδάκια τα τίμησε ιδιαιτέρως.

Στο 69 θεά και γενικά στο γλύψιμο φάνηκε να αντιδρά πολύ θετικά, έδινε την αίσθηση ότι γούσταρε, εάν και ήμουν ο τελευταίος στην βάρδια και λογικά θα ήταν κουρασμένη.

Πέρασμα κράνους και είσοδος στο ζεστό και υγρό μουνάκι της. Σφυροκόπημα σε τέσσερις στάσεις με ωραίες κραγουλές από πλευρά της και τελείωμα στα τέσσερα εν όψιν της λήξης του ματς, χωρίς ωστόσο η ίδια να με κάνει καθόλου να βιαστώ, τουναντίον. Έφυγα κατά-ευχαριστημένος και μάλλον θα ξανατιμήθει αφού το ρωσιδάκι αποδείχτηκε υπερτίμιο!
Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 04, 2017
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Βερόνικα
Stelios_el_Conquistador
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
3 Ιαν 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
580
Πόντοι:
310
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 SEXTYRHOON, THV, napoleonV1 και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού